Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
18. aug 2009
olifcek
18. aug 2009

blumi jj, ved ja si urobim tiez kopiu...i kopiu krvnej skupiny, lebo, po svadbe, ked budem menit meno, i bydlisko, tak si chcem do poznamok nerchat zapisat krvnu skupinu, a na to budem potrebovat papier, sestricka mi ho zadara da prefotit a potvrdi x;o))

blumi a mala si tam i nieco zelene? ale jasne, ze ak sa da odmietni...ja uvazujem nad tym istym, ked mam pravdu povedat...ja som zatial v pohode, co sa baba tyka, nemyslim na nic zle, ani v tych najhlbsich myslienkach, len...nepotrebujem ani, aby sa to po tripple zmenilo....

zuci zee? juj, dakujem za nazor. vela to premna znamena. aspon viem, aky typ budem kukat x;o)

blumi jj, jasne, urcite ho budem chciet vidiet osobne x;o) i preto uz v novembri zacneme, lebo mozno az v decembri sa nejaky zapaci, hehe x;O)

zuci jj, viem...nemusia ho mat, aleeee...je tam tusim viac takych x;o) len si stiahnem fotky, aby som vedela, ze taky chcem a basta x;oD

blumka
18. aug 2009

olif, no papier mam prefoteny na ciernobielo, tak neviem ci na originali bolo nieco zelene 😅 a ty si bola tiez u Dankovcika?
si sa pytala na trojkombinaciu a dvoj, ze aky je rozdiel...dvojkombinacia je ked mas kocik a autosedacku alebo vanicku a trojkombinacia ma vsetko 😉 ...tusim to je tak... 😀

dianab
18. aug 2009

Blumka: super, gratulujem. Zajtra prichádza rad na mňa, idem aj ja k dokimu, aj ja som zvedavá a tiež sa trocha obávam. Za ako skoro si vedela výsledky?

olifcek
18. aug 2009

blum ale fotila si z originalu, ze? x;o))

blumka
18. aug 2009

olif a este...tie inzeratiky co si dala..prvy je fajn, mam nieco podobne ale znacku peg perego ale chybala mi v nom vanicka...bez nej je to cisto len sportovy. Druhy sa mi z tych vsetkych pozdava najviac, lebo ma aj vanicku, cize ho vyuzijes hned pri malom babatku a potom mas z neho aj sportovy..akurat co vadi mne je ze je to trojkolka a ze sa sklada takym blbym sposobom ako asi vsetky trojkolky..no ale ked nemate auto asi skladanie kocika a pchanie do kufra neriesite...
treti a stvrty su sice komnbinacie, ze je hlboky a da sa urobit na sportovy, ale su dost tazke...s nim sama do mhd nevyjdes...a vies aky su ludia strasne napomocni v dnesnej dobe 😉
Podla mna hladaj nieco take ako ta dvojka, ze ma vanicku a sportovu verziu a plus este mozno autosedacku, aj ked sice auto nemate ale isto niekedy budete chciet s babom niekde ist autom a aj na ten jeden raz by som bez sedacky neriskovala...uff...

blumka
18. aug 2009

olif, hej z originalu, len original som si nevsimla 😉
diana, tyzden...a ty ides len na poradnu alebo tiez po nejake vysledky?

olifcek
18. aug 2009

blum velmi pekne dakujem za rady. velmi, velmi si vazim, ze ste mi odpisali. som rada, ze som tu a ze vas mam.

neva, ja dne su sestricky kuknem... 😉

dianab
18. aug 2009

Ja idem na poradňu, ale budú mi brať krv- neviem presne na čo, ale zrejme aj na to, či mám alebo nemám ísť na triple, ale hlavne aj na to, že či som stále chudokrvná. No a ide aj manželík, lebo ja mám 0 neg. a neviem, čo má môj muž. Hoci pri prvom dieťati to nerobí nejaké komplikácie, ale treba to sledovať- v tom prípade, ak má pozitív, ale to určite viete. Berem aj moč- to neviem, čo z toho bude pozerať.
Ja vám presne neviem, čo všetko tam bude zajtra, ale rozhodne by som bábätko chcela vidieť na UTZ

dianab
18. aug 2009

Takže vravíte, že trojkolka sa zle skladá do auta? To je blbé, lebo ja mám malé autíčko, teda malý kufor má 😅

martulanr
18. aug 2009

mne sa ten zeleny paci po takom pokukujem aj ja 😀
co mam kočik po malom ten sa mi nezmesti do auta musim koliečka davat dole aby som ho tam vpratala 😠 ale fakt najlepsia je trojkombinacia uz som vyskúšala 4 kočíky ani jeden nebol ten pravý 😀 😀 😀 😀

olifcek
18. aug 2009

blumi ten kociarik ma ale 4 kolieska x;o)))) bavime sa o tom zelenom, ze?

diana ja idem dnes, ale netusim na co, hehehe ;o) sa dozviem, ked tam budem, chi

mne moc rovno tam ,,beru,, x;o) bude kukat na bielkoviny a cukor, ci niesu v moci x;o) i ja chcem male vidiet, tak snad to vyjde x;o)

olifcek
18. aug 2009

martu 😉

martulanr
18. aug 2009

ja idem na krv buducu stredu 😠 mne sa zda ze neskoro ale co mam robit a koontroolu dalsiu mam az 23.9 lebo maju 2 týždne dovolenku 😒

hajdylca
18. aug 2009

dianab Ti budu brat krv a podla vysledkov Ti urcia ci mas ist na triplle??? podla mna Ti budu uz brat krv rovno na triplle a podla vysledkov bud amnio.... lebo myslim, ze triplle su povinne, neda sa nejakou krvou vylucit, ci ich potrebujes ci nie.... olif do roboty ist musim i nemusim, musim preto, ze kedze som domka som uz prisla za kazdy mesiac cca o 200 eur, potom odmeny sa mi kratia a bla bla bla, a domka neviem, co budem sama, teraz bola este s muzikom doma... verim, ze to nejako prezijem tych par mesiacikov v praci...

blumka
18. aug 2009

hehe olif, fakt...ma styri...ale sklada sa takym stylom ako trojkolka...takze zle 😅
diana..vela trojkoliek sa sklada tak, ze musis odmotnovat to predne koleso...predstav si ze ides niekde s babom sama..a babo ti ryci v sedacke a ty chces rychlo rychlo poskladat kocik..no horor...a druha vec je ze je to hebedo velke aj ked sa posklada zabere skoro cely kufor...My mame peg perego sportovy a zlozit aj rozlozit sa da jednou rukou na dva supy..a je velmi spratny ked sa posklada...vsimni si ako je zlozeny ten druhy co dala olif na nan link..ten s tym dazdnickom a nas sa sklada este este na polovicku 😉
tebe budu zajtra asi robit tie triple testy, nie? to sa robi medzi 15 a 19 tt...a mozno aj daco ine

dianab
18. aug 2009

Olif.. fakt ideš dnes? Tak Ti držím päste. Sa potom večer ozvi, že čo tam s tEbou robili 😉 Som zvedavá. Ja idem zajtra o 7.00, lebo chcem byť prvá 😝 a manžel musí tiež na odber a potom sa ponáhľa do firmy 🙂

zusika
autor
18. aug 2009

olif, aj mne sa paci najviac ten zelenkavy...hlboka vanicka je pre babo zaklad...
blumka . vyborne!! tesim sa s tebou!! 🙂
adel - brusko - no mam pocit ze v poslednych 2-3 tyzdnoch zacalo byt take ze uz si to vsimne hocikto... 😉 ale stale sa da este schovat...no ked lezim, tak tak pekne uz trci a ja ho mozem krasne hladkat... 😉
co sa kocikov tyka, olif... ja som rovnako upolny amater - kazda mamina ti povie na ten svoj typ, ze je ten najlepsi.... cena nie je dolezita, ved aj z druhej ruky vies kupit dobry kocik a zachovaly... ale co sa ja chystam urobit je to, ze sa pojdem poradit do obchodu za odbornikmi - tam u nas sa v jednom vraj super vyznaju a poradia co je pri ktorom vyhoda a nevyhoda...no a potom sa rozhodnem a mozno kupim v PL - lacnejsi - a aj my mame sponzora 🙂 nasi chcu dat polovicu, resp. cast - ze nechcu kupovat hluposti a toto je dolezita vec 😎

olifcek
18. aug 2009

martu a neze bude tne kociar uz zajtra predany 😀

hajdy pokial Ti nebude zle, tak je to v praci fajne, cas rychlo ubehne, ani sa nenazdame a budeme bat babo v rukach x;o)

blum, chi x;o)

diana ja budem pomaly posledna, kedze ordinuju do 18.00 hehe...ale co uz, ked maju tak plno x;oD
jasne, paq z domu napisem, co mi vsetko robili, hech x;o) Tebe zajtra hlavne vstanie z postele tou spravnou nohou, chi, ked tak skoro uz

olifcek
18. aug 2009

zusi i Tebe dakujem za nazor x;o) my nemame auticko, takze do PL sa asi nedostaneme, ale ved..urcite budem mat stastie a kupim take cosi ako je ten zeleny, alebo rovno ten...ak mi ho martu nekupi skor x;oDDDD

dianab
18. aug 2009

Hajdy... tak vidíš ako to mám popletené 😅 ešteže si mi to vytmavila, inak by som zajtra nechápala 😀

Blumi: áno mne budú robiť tie triple, už mi to Hajdy vysvetlila... tak som ešte viac mimo z toho, lebo budem čakať zrejme týždeň na výsledok (asi sa zbláznim dovtedy) ☹

Super, že tu už máš skúsenosti s tými kočíkmi, vkuse riešime s mužom aký kúpiť, nevravím, že na cene nezáleží, ale zasa nechcem, aby bol len dizajnový a značkový a kvalita a využiteľnosť nikdy 😖 Takže čo odporúčaš? Beriem aj to do úvahy, že zrejme by mal mať väčšie kolesá, keďže bude zimné bábätko. Dúfam, že sa nespýtam blbosť 😅 ale odkedy sa baby kočíkuje, že hneď nie od začiatku... 😅

olifcek
18. aug 2009

diana ja uz od blumky viem, ze od mesiaca sa moze x;o) ale neviem, dokedy treba, hehe

dianab
18. aug 2009

Olif, ja sa vkuse trápim s tým vstaním 😠 Hnusné, že stále vstávam o 6.10 😠 😠 Iba sobotu, ned. si pospíme... ale má to výhodu, lebo niekedy som v práci iba do 14.00 a tak mám poobede pre seba, hm.. pre seba... navarím...vyžehlím... malinká záhradka... atď a prejde už aj večer... chvíľu pokec s Vami a zas zas dokola... 🙂

olifcek
18. aug 2009

diana jj, i ja ked pridem do prace skor, skor odchadzam a ma to vyhody fakt, ze jo x;o) zajtra napriklad musim prist domov a tu 1cm vrstvu prachu poutierat, hehe, i postielky prezliect a taq x;o)

dianab
18. aug 2009

Olif... tak to u nás prichádza do úvahy asi od marca... že? Tak to ani nemusí mať kolesá do hlbočizného snehu 😕

alex
18. aug 2009

Kočky vás prečítať to je umenie 🙂

Takže debata o kočíkoch... ja čo mám vybratý, tak stojí cca 800 eur, ale v Maďarsku je vraj lacnejší, tak sa tam vyberieme.

dianab
18. aug 2009

olif: xi.. asi tak to vyzerá aj u mňa teraz.. ja zas dlážku umyť ☹ Neznášam to robiť, ale chudák Mužík si zlomil pred mesiacom nohu a nechcem ho ako krívajúceho trápiť (inak to je jeho rezort) 😉 Ale aspoň mi chladnišku vymyje... tam netreba veľa peškovať 😉 To je ďalšie, čo neznášam... ostatné (asi) 😅 robím všetko ja...

blumka
18. aug 2009

diana, ja vas uplne chapem, ja som vyberala kocik asi pol roka, kym som nasla to comi vyhovuje... 😉
zalezi na mamine kedy sa rozhodne ist s babom prvykrat vonku..ja som s terezkou bola v kociku uz po tyzdni a pol..prvy den na 10 minut, druhy na 15 az kym do nebola hodinka, potom aj viac..babu je vonku dobre..a zvlast v zime 😉
Ono zalezi aj ci mate tam kde byvas dobre cesty alebo "tankodrom"...ale jasne ze je lepsie je mat velke kolieska 😉 ja mam na tom mojom peg peregu prave tu nevyhodu, ze ma male kolieska a ked som u nasich na orave tak ma poraza ze zapadnem do kazdej diery 😀 ...ale je dobre mat aj hlboky aj sprotiak 😉 ..alebo teda jeden co sa da kombinovat 😉 ..
je dobre aby mal otacaciu rucku...ked je babo male je lepsie ked na mamku vidi, a ked je vacsie uz chce vidiet na svet...napr. ten treti co dala olif link, sa da sice zmenit na sportovy a rucka sa da hodit do zadu, ze babo ta nevidi a kuka na svet ale je vtedy sakra tazky...

olifcek
18. aug 2009

diana i ja si myslim, ze nie. ja ani nehladam kolesa do snehu..ale nechcem ani nafukovacie...hehe...este aby sme defekt dostali. rada by som nejake terenne kolieska, alebo take...do nasho mesta...sama trhlina a nedobra dlazba, cize mierne terenne x;oDDD

dianab
18. aug 2009

Alex kde v Maďarsku? Aj my tam chodíme shoppingovať 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre