Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
10. aug 2010

@garonka Ty si podarena, dakujem x;oD

ja som mm nechala v nedelu kuuupit mi slivkove gulky, hehe....vcera so m zjedla polku, dnes dam na obed druhuuuuu a vecer si uz uvaerim asi spagetky na dalsie dva dni...hech...

moja oliv na brucku nechce byt, ehe, vzdy sa okamzite pretociiiii, chi chi

tuto noc sa mi snivalo, ze sa Olivka sama posadila z lahu, chi...a pred dvoma nocami, ze ma oliv jeden zubok hore a druhy dole, a ze sme o tom nevedeli, hehe

garonka
10. aug 2010

@rivatha jaj sačok pohoda len sa nedotykaj rukami tej lepiacej časti 😉 u nas to je bežna vec ak posielame cik na rozbor tak sačky mame doma skoro furt 😅

olifcek
10. aug 2010

mne sa oliv zobudi medzi 2.00-2.30, pocucka, zahaja, paq 4.00-4.30, potom o 6.00 paq o 7.00 a medzi 7.30-8.00 uz sme horeeee.....zaspinka medzi 22.00-00.00 😅

a ja, ze som tak nesmierne unavenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

garonka
10. aug 2010

@olifcek dobre sny 😀 a nabuduce sa Ti bude snivať, že ,, mamka stavaj som hladna ,, 😀

ja musím byť v strehu ako sa kruti po posteli jaj to už nieje take babätko do perinky 😕

raa2
10. aug 2010

@jaja32 vsetko naj Natalke! 🙂
@olifcek pekna nova profilova fotka!herecky dve ste!

olifcek
10. aug 2010

@garonka hej a bude sa ponahlat do skoly 😀
@raa2 😵 😵

olifcek
10. aug 2010

@garonka v tescu stale predavaju zaclony, takze skoc kuk paq x;o)))

olifcek
10. aug 2010

myslite, ze @zucana este haja? potrebujem s nou hovoriiiit kvoli zabkeeeeee x;o))

maminnka
10. aug 2010

@raa2 ja si davam posielat z anglickeho Nextu do Londyna a odtial do BA 🙂 cez jednu kocku. Myslim, ze aj viacere tu na fore ju uz vyuzili 🙂 Ale da sa objednat aj priamo na SK, ze ti poslu, ale iba obmedzeny sortiment a za ovela vyssie ceny.

olifcek
10. aug 2010

@maminnka @raa2 a ta kocka vravela, ze na sk posielaju casto nekvalitnejsi tovar, preto to ta baba riesi cez londyn 😵

raa2
10. aug 2010

@maminnka dakujem za info, pojdem kuknut tie vecicky v BA do nextu a ked ich nebudu mat, tak poprosim kamaratku co tam zije ze by som si to ku nej poslala a bud mi to prinesie alebo mi to posle postou.

garonka
10. aug 2010

@olifcek žabka nedošla?

jaj maju ich tam? ja by zaclony nedala ale mm, že mame garniže tak musia sa dať 😠

olifcek
10. aug 2010

@blumka toto nam asi este nebude, ze?

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2383312

max. asi 74 v zime budeme nosit, ked teraz mame 62, co? 62 je nam akurat...cize uz o mesiac, dva 68 ratam...

olifcek
10. aug 2010

jaj, uz citam, ze na 18mes., takze nas sa to netyyyyyka

olifcek
10. aug 2010

@garonka praveze je v ba,a kolega ide dnes do ke, tak potrebujem adresu, kam po nu treba skociiiiit...x;o)

garonka
10. aug 2010

@olifcek aka uchvatna je kombinezka jeje

ja som objednala 80tku ale uvažujem či nam nebude mala ☹ asi 86 bude treba joj neviem

garonka
10. aug 2010

@olifcek a zuci nedviha mobil?

olifcek
10. aug 2010

@garonka este som jej nevolala....neviem, ci nehaja..

garonka
10. aug 2010

@olifcek skus možno nebude spinkať a ak hej potom jej pošli sms, neboj žabka pride 😵

olifcek
10. aug 2010

@garonka mozno vam bude 80ok...uz tobi nerastie tak rychlo ako doteraz, ci?

maminnka
10. aug 2010

@raa2 ceny v slovenskom Nexte su cca o 40-60% vyssie ako na internete. Otras. Ja tam nakupujem iba vo vypredajoch, lebo inak je to nechutne drahe.

olifcek
10. aug 2010

@garonka kedy to mala @zucana ist do tych tatier? az v stredu, ci?

garonka
10. aug 2010

@olifcek priberame pomaly už ale dlhy teda je teraz neviem či stačí 80tka a ak bude mala ta predam šak len 8 € stojí 😉

volala som do altoysu dnes je 29 deň a reklamacia v riti, zajtra je 30 deň sa na mňa vybodla že až zajtra je 30 deň bože ale krava to je tak sa tam mam isť vyzuriť alebo čo? schvalne mi ten vyrobca zadržiava aby tu latku zašili, radšej by som aby vratili peniaze, na ten hlupy kočík su same reklamacie, par ľudí ktorí maju taky kočík sa im latka takisto parala 😠

garonka
10. aug 2010

@olifcek tak nejako spominala lebo cez víkend sa vracaju domov do IT

olifcek
10. aug 2010

@garonka to de si taky lacny kupila??? i ja chceeeem

garonka
10. aug 2010

@olifcek to tu na koňovi som našla 😀 len malo je noseny ale ak nam bude maly posuniem ho inemu, bo fakt uvažujem či nekupiť 86 lebo teraz nosí 74 ale možno mu bude v zime ta 80 aj dobra joj neviem neviem

olifcek
10. aug 2010

@garonka veru kraaasa\

zucana je uz v tatraaach, volala som jej maminke x;o) no dnes to asi nestihame, fnuk, jej maminka ale bola zlata, potrebuje dnes byt v praci dlhsie, ale bola ochotna skoncit skor, tak som povedala, ze nebudeme surit, ze ked, tak kolega pride pocas tyzdna po to kam povie, lebo do ke ide okrem dnesneho dna i 15 vecer alebo 16 raaaano x;o)

zlatu maminu maaaaa

blumka
10. aug 2010

ahojte.. 🙄
nasa herecka mala zaspala vcera o pol noci 😝
dnesna poradna 8400g a neviem kolko cm, lebo som zabudla popytat nech ju aj pomeraju...terezka ma nejaky zapal ci co, zas ju boli pri cikani ale doki hovorila kukla na nu a vravi ze ma to tam vsetko cervene ze asi zvonku jej to ide dnu a preto ju to pali...mame robit sedave kupele do piatku a potom dat na rozbor moc...tak uvidime...
@olifcek kolko ma oliv teraz cm? asi vam ta 80 bude velka, ci?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre