Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
12. aug 2010

@blumka 😵 😵

jaja32
12. aug 2010

@blumka pozor na motýlika, ale také čáry máry fuk by sa niekedy aj zišlo 😀

olifcek
12. aug 2010

@blumka hej, len na zimu vonku asi lepsie dlhy rukav bodynko a dlhy rukav bundicka, ci? snad doma ponosiiiiime

blumka
12. aug 2010

@olifcek tak na kosicku zimu mozno stacia aj sandale 😀 😅 😅 ale doma urcite ponosi...

jaja32
12. aug 2010

@olifcek ja som také bodynká niekde videla, ale neviem kde, žeby v tescu?

blumka
12. aug 2010

@jaja32 ved to...zeby sa nerozhodla ze ide skusit lietat 😕 ale tak snad to ma v hlave dobre pohadzane ze neni motylik..ale vobec neviem co ju to napadlo..ze sa vymeni za motylika 😀

jaja32
12. aug 2010

@blumka ale, ved vy tam mávate obrovskú zimu

blumka
12. aug 2010

@jaja32 de? 😕 😕

jaja32
12. aug 2010

@blumka má fantáziu, to je super 🙂

blumka
12. aug 2010

@jaja32 toho roku bola pekna zima aj v ke..aj sneh aj zima ale minuly rok nic a moja svokra, kosicanka, si napr. taku zimu ako bola tato nepamata velmi..urcite boli ale to su skor vynimky...
poriadna zima je nieco ine ako to co byva bezne v KE 😉

jaja32
12. aug 2010

@blumka no 24.12. bude u vás chladnejšie než u nás 🙂

blumka
12. aug 2010

@jaja32 no to neviem, ale toho roku bolo teplo na vianoce..odmak akurat prisiel 😉 predtym bola kosa ale potom sa oteplilo

blumka
12. aug 2010

@jaja32 pre mna je poriadna zima to co sa deje na orave, takze ja preto tak porovnavam 😅

jaja32
12. aug 2010

@blumka no, mne veľmi chýba sneh.. a tuto nič, len toho roku, čo som sa bála aj sama ísť do obchodu, aby som sa ako tehotná niekde na zemi nenašla

olifcek
12. aug 2010

@blumka no ale mame zimy...saq hnusne mrznut vie..len snehu je pomenej x;o(((( a ja si tuto zimu nepamatam, bo som si ju neuzila....som od ktobra bola zatvorenaaaaaaa az do 13.01., len z okna som sa divala jak snezi, a aj prsi x;o)

blumka
12. aug 2010

@jaja32 toho roku to sarapatilo asi vsade..uvidime ako bude tato zima..tam kde staviame minuly rok nechodil este pluh a pritom tam uz v par domoch byvali ale no tak ostali na par dni odrezani od sveta... 😅 mne by sa aj taka romantika pacila 😀

jaja32
12. aug 2010

@blumka rodičia bývajú cca 55 km od nás, ale tam je tiež iná zima...tam sneh a tu slniečko, my tu už sadíme a mamina čaká pokiaľ sa sneh rozpustí.

blumka
12. aug 2010

@olifcek jj mraz je...ale tak pre mna -5 nie je mraz 😀 ja som na zimu narocna 😀 😀 a musi byt so snehom a aspon -15 a mrznut, nefukat a krasne vlocky padat potichucky na zem 😀 😵

blumka
12. aug 2010

@jaja32 sranda ze ake male slovensko a ake rozdiely, ze? 😉

blumka
12. aug 2010

@olifcek kedy budes objednavat tie tricka? peniazky ti posleme asi vopred, ne? ci ako? napis do ip c.u

jaja32
12. aug 2010

@blumka juj, veru romantika. MM vie ako zbožňujem prechádzky po čerstvo napadanom snehu...Aj keď bol dlho v práci zobral ma vyvenčiť von... 🙂

jaja32
12. aug 2010

@blumka sranda..., dúfam, že Natálka raz aj sneh uvidí 🙂

olifcek
12. aug 2010

@blumka saq su zimy, ked je i -10 x;o((( ked som do prace sla, ma slo porazit, brrr, jak minos omrrrzal...

olifcek
12. aug 2010

@blumka peniazky poriesime zajtra x;o) ved od vas mi pridu a ja to babe poslem za nas vsetky hned ako poslem objednaaavku ;) nech to cez vikend urobi a v pondelok, ci utorok posle x;O)

blumka
12. aug 2010

@olifcek ak si nezazila taku poriadnu zimu o akej ja hovorim tak nepochopis co tu splietam o kosickej zime.. 😀 joj, ved ja nevravim ze nie su tu zimy..jasne ze vie aj tu zima byt riadna, ale myslim ze to je skor prekvapko pre vsetkych ze aka tuha zima ako bezna vec 😉

blumka
12. aug 2010

@olifcek oki...ked zavelis posleme 😉

jaja32
12. aug 2010

@blumka užívajme leto 😀

blumka
12. aug 2010

@jaja32 ked mne je horuuuucooooo 😀 ja som az teraz posledne dva roky zistila co je leto 😉 na orave nebyvalo leto, len sa to tam tak tvarilo 😀

olifcek
12. aug 2010

@blumka neviem, ja mraz neznasam a poslednych par rokov tu bol x;o(

ale pamatam, ze ked som bola mensia, mala, tak boli krasne zimy...snezilo, chodili sme sa sankovat, stavat snehuliakov, iglu , mali sme ruzove licka od zimy, padali obrovske snehove vlocky /skoro som napisala vlozky x;o)/, sneh pod nohami vrrrzgal...juuuj..ale pamatam si i ja zimu veru..stromy odpocivali pod snehovou prikryvkou...

jaja32
12. aug 2010

@blumka jaj, neznášam letooooooo 🙂 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre