Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
13. aug 2010

@jaja32 jak tam robis ladovu? 😕

jaja32
13. aug 2010

@garonka dobruuuuuuuuu

aj ja už idem, zajtra ide mm do práce tak od 13h. zápasím sama, dobruuuu 🙂

blumka
13. aug 2010

@garonka bruuu
ja cakam kedy mm vylezie od terezky aby som sa mohla ist osprchovat a tiez pojdem..dnes spim pri Tete, potrebujem si nadspat noc, kedze pravdepodobne zajtra nebudeme dobre spat, kedze budeme vsetci 4 v jednej izbe... 😀

blumka
13. aug 2010

@jaja32 nechood, povedz jak robis tu ladovu 😉

jaja32
13. aug 2010

@blumka treba kúpiť náplne...to je tuším také najnovšie. Je to mňamka, zalieva sa studenou vodou.

blumka
13. aug 2010

@jaja32 aha..ale do pohara das este lad, hej? a potom nechas kvapcat tu napln? a vy ste miesto ladu dali zmrzku? to moze byt fajne

olifcek
13. aug 2010

musim ist, Oliv jaciiiii....tricka som zatial informovala babu,ale poslem ich, ked Oliv zaspi skor ako ja, ak ee, tak hned raaaaano, itak este cakam, kym mi da odpoved jednu x;o))

tak bruuu noc, baby

jaja32
13. aug 2010

@blumka normálne som bola v kuchyni pozrieť ako sa to volá .....cappuccino ice

jaja32
13. aug 2010

@olifcek bruuu

blumka
13. aug 2010

@jaja32 dakovala 😵 kupim a spravim...nech len furt mm na tom nerobi kavu ale aj jaaaa 😉

olifcek
13. aug 2010

jeeeej, aj mi odpisala ta baba s trickami, ze do stredy mam cas, takze sorry, ak som tlacila, ale zmenila sa uzavierkaaaaa

cize kto chce, moze doplniiiiiit

docitam jutrew, uz musiiim

blumka
13. aug 2010

@olifcek bruuu, ja idem asi mm zobudit 😅 😀

jaja32
13. aug 2010

@blumka najskôr biela zložka a potom hnedá, kocky ľadu, ale my také nemáme, dala som kofilovú zmrzku

jaja32
13. aug 2010

@blumka vidíš, aj ty si pochutíš. Môj mm nemusí kávu, ale túto vypil

jaja32
13. aug 2010

@blumka utekaj zobudiť....brúúúú

blumka
13. aug 2010

@jaja32 my radi taku ladovu..svokra obcas spravi a posle nam hore 😵

blumka
13. aug 2010

jak ste vsetky zdrhli 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
13. aug 2010

@rivatha jeeej, sikulak malinky. mate doma zive video, ako kazda z nas, ale u vas sa zacal obraz aj hybat. U nas este nie. 😀
Podla mna kludne mozte zacat s prikrmom, 5,5 mesiaca uz je ok. Hlavne ze budete kludnucky a spokojnucky. Dufam. Uskodit to urcite nemoze

blumka
13. aug 2010

@rivatha no, ja myslim ze tie dva respektive tyzden hore dole...ved ako sama pises, prvy tyzden ti mozno zje po 2-3 lyzicky a aj tak sa mozno rozpapa az po 6. mesiaci...
nie som odbornik ale asi traviaci system 5,5 mesacneho a 6 mesacneho je taky isty a asi ide aj o to ci on javi zaujem o to jedlo, lebo su aj take deti, ktorym mozes v 6. mesiaci dat ale oni nechcu..tak su na mliecku aj do 8. mesiaca 😉

svetlankat
13. aug 2010

@garonka kludne pod, ale mame uz len jedno miesto v uate, takze tobi vedla mna a ty do kufra 😀
@blumka tak to budete mat o zabavu postarane

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
13. aug 2010

@svetlankat no ja sa tesim lebo okrem mojho braska som ich dlho nevidela...a sestrenicin maly je o tyzden starsi od terezky a jeden bratranec ma 3 dcerky, najstarsia ma 3, stredna 2 a najmladsia je o 2 tyzdne starsia od Juli..a este jeden bratranec ma 4 rocneho synceka 😵 a to sme taka partia co sme vzdy vsetci sa nasackovali ku babke naraz na prazdniny 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
13. aug 2010

iDEM HAJAT, DOBRU.

blumka
13. aug 2010

@rivatha ved skusis a uvidis 😉 mozno tym ze uz ti lozi viac spali tak viac potrebuje 😀

blumka
13. aug 2010

@svetlankat bru, idem aj ja..bruuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
13. aug 2010

tak nakoniec sme tieto kupili juli..ja to chcem len na vianoce, ved aj tak o dva mesiace jej to uz bude male.. http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&i...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre