Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
15. aug 2010

@garonka a ako to mixujes ty?

svetlankat
15. aug 2010

@jja krasne fotecky, ste si to pekne uzili

svetlankat
15. aug 2010

@olifcek a aky mas ty mixer? posli nejaky link

svetlankat
15. aug 2010

http://www.najnakup.sk/Porovnaj_mixery-slahace_... ja mam tento, ale bez tej prvej bez tej nadobky s krajacom, len slahac a mixer a ten mi jednu mrkvu nepokraja

olifcek
15. aug 2010

@svetlankat ja i @blumka mame tento

http://elektronakup.sk/Moulinex/Tyčové-mixéry/p...

ale ja robim aspon dve mrkvicky a zemiak, pripadne cuketu a mrkvicky....Oliv to za dva dni pekne spapa

dnes papala na obed menej, lebo ved zjedla na desiatu dve hrucky pomixovane x;oD

@suzon78 mne oliv stale papa i mm, po ovoci i zeleninke x;) a som rada, chcem kojit dlho x;o)

svetlankat
15. aug 2010

@olifcek tak asi budem musiet varit na dva dni a potom to ako skladujes, ja viem ze to tu uz bolo, ale nechce sa mi to hladat. To je dobre Ze Oli tak pekne papa

olifcek
15. aug 2010

@svetlankat v 2 vyzivovych flaskach 😉

svetlankat
15. aug 2010

@olifcek diky a ohrievas vo vodnom kúpeli

zoska
15. aug 2010

@olifcek vy sa dnes chystate na nejaku vychadzku, ze?
tu uz nastastie neprsi, mamina mi vzala malu von, ja trosku zehlim a odpocivam a mm pracuje 😖
inak zaplavilo handlovu , prievidzu a okolie, u nas nastastie klud

zoska
15. aug 2010

baby pamatate si marhulku?
dnes som tu na koniku nasla v jednej teme, kde adminky pozastavuju clenstvo, ze mala vymyslenych asi 15nickov a vymyslala si pribehy 😕
akoze neviem co si o tom mysliet...tie trojicky si asi nevymyslela, ale to okolo toho 😅

zoska
15. aug 2010

práve som sa dozvedela ze sidlisko v centre mesta bolo rano zaplavene 😕

olifcek
15. aug 2010

@svetlankat ano, vo dovnom kupeli, bez vrchnacika x;o)

@zoska chceli sme ist, len mna klati unava x;o((( a niekde v dialke pocut hrmenie, boooze, keby tak sprchlo...stale tu mame 29stupnov x;o((((
jj, o marhulke som i ja citala sa mi zda...no mozno ani trojicky nema, kto ho vie...

olifcek
15. aug 2010

@zoska 😖 uuuha

blumka
15. aug 2010

bujakaaaaa 😀

suzon78
15. aug 2010

.....no moja dnes s príkrmom katastrofa, to sa stalo prvý krát vôbec nechcela a to som jej dávala papať až po 4 hodinách, zjedla hádam len 20ml a po poslednej lyžičke jej zabehlo a ako sa rozkašlala, tak všetko vygrckala, tak som jej ponukla po pol hodke mliečko a vypila len 50ml, ja tú moju malú nechápem, keď spí vypije 120ml a keď je hore tak štrajkuje ☹ a to trvá už skoro 2 mesiace

suzon78
15. aug 2010

@zoska ja bývam nedaleko Handlovej a aj u nás v okolí Žiaru dosť pršalo, našťastie bývame na kopci, ale susedia pod nami majú vytopené a naše ihrisko je, ako jazero, voda išla z kopca do neho doslova 3 vodopádmi...

suzon78
15. aug 2010

@olifcek veď aj ja sa budem snažiť , čo najdlhšie jej dávať aj moje mliečko, len postune treba nahrádzať príkrmamy, lebo mliečko už bábu stačiť nebude na jeho zdravý vývoj, jeho potreby sa vekom menia...tak dúfam, že problém s "lyžičkovaním " nebude, lebo dnes mi dala zabrať...

svetlankat
15. aug 2010

@olifcek dakujem
@blumka bujaka
@zoska ja nechapem na co je to dobre, ked niekto tak klame, vymisla. Asi chela byt zaujimava, alebo nejaky komplex
@suzon78 ono sa to zlepsi.

laxity
15. aug 2010

@zoska veď s týmto sme sa aj my stretli, keď tu na koňovi jedna holka sa prezentovala pod fotkou mojej kamošky a ja som nechápala 😅

a tie záplavy fúha ma to mrzí, snáď sa to už upokojí 😔

blumka
15. aug 2010

jak sa mate po vikende? kde boli zaplavy? ja som bola odrezana od sveta...a co marhulka? ona si vymyslela trojicky

olifcek
15. aug 2010

@suzon78 jj, viem, teda, predpokladaaaam, ze chceme dlho kojit vsetky x;o)) resp.davat svoje mm...mne Oliv celkom pekne papa, nastastie, ale vzdy sa este mm dotlaci, chi

svetlankat
15. aug 2010

baby este otazocka. Ako som uz spomýnala Miska mi zacala trosku viac grckat, ale to je ok. Ale dnes po prikrme mi vrgckava aj mrkvu je to ok? Aj teraz po 5 hodinach od krmenia vygrcla trosku mrkvi.

suzon78
15. aug 2010

@svetlankat aj moja dnes všetko ako som hovorila a ako je viac na brušku a kope nožičkami a celkovo je aktívnejšia, tak tiež aj po 2-3 hodinách niekedy vyblinká aj mliečko ak príkrm...doky povedala, že vlastne všetky deti majú reflux, lebo nemajú v tomto veku ešte dovyvinutú funkciu pažeráka, ale časom sa to upravý, neviem do akého veku, musím sa spýtať...

svetlankat
15. aug 2010

@suzon78 dakujem

laxity
15. aug 2010

@olifcek tak na nákupoch žiadna výhra...chcela som Nataly kúpiť rifle ale ceny nič moc ale v H&M mali nádherné ale za 14 evri tak som nekúpila 😕

blumka
15. aug 2010

idem dat spat dzulianu a potom Tete a potom hodim foto z vikendu...bolo super..mam cez 250 fotos a to fotili este dalsie 3 fotaky 😅

zoska
15. aug 2010

ja musim Neli po papani mat aspon polhodku v klude, inak by mi grckala, aj potom niekedy grcne, ale to uz su len take mini grcky, takze pohodka 😀
inak chceli sme ist na nakup, odklonili nas, lebo ze kaufland a cele sidlisko je zaplavene..... a to centrum mesta je uz o.k., voda uz opadla, strasne toto pocasie 🙄 ☹
nasi v tom dome co byvaju maju nastastie len 15cm vody v pivnici, ale vedlajsiu dedinu evakuovali 😔

zoska
15. aug 2010

@laxity ja som kupil v mothercare riflicky, take co sa daju aj vyhnut a su podsite takou kvietkovou latkou... krasne a rastu s dietatom aj rok 😉 boli zlacnene z 34 na 10eur, skus kuknut, mozno este budu mat 😉

laxity
15. aug 2010

@zoska díkes pokúsim niečo pohladať 🙂

a tie záplavy pozerám správy 😔

svetlankat
15. aug 2010

@zoska prave som videla v sparvach tie povode, je to fakt hroza

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre