Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
16. aug 2010

a Natália spala 4 hodiny teraz som zvedavá čo bude večer 😅

olifcek
16. aug 2010

mne oliv uz polhodku haja, zobudi sa okolo 22-23.00 a mame co dve hodky robit, hehe

olifcek
16. aug 2010

@blumka poraaaad, kupit? http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2393505

snad sa mi paq podari predat...

laxity
16. aug 2010

@olifcek je krásna 🙂

olifcek
16. aug 2010

moj pokladik je uz horeeeeee, asi tusi, ze uz dojde tatko x;o)

olifcek
16. aug 2010

@laxity len 80tkaaaaa a neviem, ci sa v takom da pripadne chodiiiiiit, ak by nahodou Oliv uz v zime zacala chodit...hmmmm?

olifcek
16. aug 2010

wow, nesvieti nam poulicne osvetlenie...

blumka
16. aug 2010

@olifcek ak ratas ze bude olivka chodit tak toto nekupuj...
radsej bez noziek, oni tie beznozkove overaliky maju na spodku gumicku, takze kupis nejake cizmicky a natiahnes overal, zima jej nebude na nozky.. 😉

ani vam nesla elektrina?

odfuklo nam trampolinu asi 4 pozemky od nasho...je uplne naruby otocena a len sa modlime nech ju nieco neprepichne

suzon78
16. aug 2010

Ahojte
u nás dnes katastrofa, poobede bola prietrž mračien a potom prišlo také krupobitie vo veľkosti golfových loptičie, také niečo som v živote nevidela, Timka strašne plačkala, lebo to bol taký rachot na parapetách...keď to utíchlo, vyšla som na dvor a po celej záhrade sme mali eterník, máme strechu ako rešeto a zničená je strecha aj na starkinom dome a aj na garáži a humne ☹ 😢 , manžel od druhej s ocom dávajú igelit na strechu, lebo nám zateká a stropy sú total premočené...ešte šťastie, že sme si po prerábke interiéru poistili dom, som zvedavá koľko nám poisťovňa preplatí...
No a niesme sami aj susedia tak dopadli a jednému aj kapotu auta zdemolovalo...ach jo

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
16. aug 2010

@blumka nam nesvieti poulicne a ani vo vchode, doma to sem tam zablikne, ale este svietime...

ratam, ze do marca by to zvladnut mohla...co je sibenicne....aaaaaaa...co by si robila Ty na mojom mieste?

inak pisala som tej babe a toto mi odpisala...

ahoj oli,

overaliky adams - ta zimna kombineza, tak tie mam rozne velkosti, od novorodenca po jeden rok, chcela som ich este doobjednat ale bohuzial su uz vypredane, takze mam len par kusov....ak sa v aukcii nepredaju tak mozem odlozit do oktobra - mam aj 74 aj 80 velk.
pekny den
k.
@suzon78 😢

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
16. aug 2010

@suzon78 ☹ hrozne co sa to deje...ja cakm co to narobi tu v kE, este stale je burka, vietor uz sice zoslabol ale leje a nenormalne sa blyska 😖
@rivatha, malemu idu zubky, ci preco je taky uplackany...
joj decko sa mi budi, bezim

suzon78
16. aug 2010

@blumka čo sa týka toho spánku, my spíme veľa, čo som na teraz rada, keďže ju furt kŕmim v spánku, pretože slečna stále odmieta, resp. papká málo keď je hore....takže my sme na striedačku hodku a pol hore a cca hodku spíme, no niekedy keď ju dám ogrgnúť tak sa zobudí a spinká len 15-20 min, no a pred príkrmom ju nechávam spať, ako dlho chce ona, lebo papká samozrejme pri vedomí a to potiahne aj 3 hodky niekedy, no a ideme spať potom o 19:00 a spíme do 5-6 hod. potom sa hodku pohráme a znovu ideme na striedačku ...

blumka
16. aug 2010

@olifcek, ja by som nekupovala taku co sa nedaju tie nozky aspon odopnut...

blumka
16. aug 2010

@suzon78 to ti pekne spinka 😉 juli uz je hore 2.5 az 3 hodiny ale nevadi, lebo ona je maloco mrzuta, pekne sa hra na koberceku, dnes sa mi skoro posadila..na to aka je velka je ohybna teda poriadne 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
16. aug 2010

@olifcek, kombinezu kup radsej o ciso vacsiu, pod nu budes podobliekat vrstvy a oliv sa isto bude chciet hybat, ci bude chodit alebo len sediet v kociku a vykrucat sa 😉 tak neviem aku velkost teraz mate...
ale podla mna mas este cas na zimnu kombinezu, ved je len august, staci kupit v oktobri..to budes zhruba vediet aku velkost 😉

blumka
16. aug 2010

@rivatha ano..to bude zubcek 😉 chudatenko sa trapi...a este aj baba s dedom ho strasia 😀 😀 😅

u nas bola dnes ta kamoska z USA co som vam pisala ze sa vratila po 15 rokoch...mali prist k nam az zajtra, tak ked som ju dnes videla tak som skoro zo schodov spadla co som tak letela jej dvere otvorit..a sme si poplakali trosku obe...no som rada ze su tu 😵

suzon78
16. aug 2010

@blumka no veru , u nás najprv strašné blesky, potom prišiel silný vietor na to prišlo to krupubitie, teraz pozerám, že aj hojdačka je vonku na šrot, bože a oco teraz hovorí, že aj skleník je v čudu, pri tom zhone sme ani nestihli skontrolovať čo ešte je zničené...dúfam, že zajtra už pršať nebude..lebo ani ten igelit moc nevydrží.

garonka
16. aug 2010

hrozna burka tu v ke bola jaj
a ja ešte sama doma som bola, Tobi hajal ale havo dostal šok, behal po byte ako zmyslov zbaveny ešte aj Tobiho zobudil ale mm dostal od mňa zaracha, už žiadne zaskakovačky do roboty bo ma urve

ja už mam overalik na zimu veľkosť 80 ale bez nožiek obujeme čižmičky a hotovo, a je fajne široky a teply takže Tobiho do neho šuľať nebudem 🙂

garonka
16. aug 2010

@suzon78 och len nech sa všetko da do poriadku hlavne ta strecha 😒

suzon78
16. aug 2010

@blumka júj šikuľka je... robí riadne pokroky, je to tvojou zásluhou, že ju pekne stimuluje a dávaš na bruško...no moja to asi celé prespí a bude mať čo dobiehať 😉 ale tak dávam ju aj ja často na bruško, len dlho nevydrží, potom je padá hlávka a strašne sa jeduje, ale dnes sa už snažila trošku pohnúť, kopkala nožičkami a odrážala sa a riťku hore dvíhala, bola zlatá. Dnes bola dosť unavená tak som jej zel. príkrm nedala, lebo som vedela, že by ani pusku neotvorila, ale zato som je dala o 18:00 prvý krát jablkovú výživu, tak spapkala 78g, ale musela som to zakomponovať do hry, lebo moc nemala chuť, vždy keď dala do pusky hrizátko, tak som jej dala lyžičku do pusky a tak pomaly popapkala...a dávala som jej to v sede a ku podivu nič nevypľúvala

selyma
16. aug 2010

Ahojte babeny. Klaudika mi prechladla. Chudatko, ma tky plny nostek. A je cely den nervna. A ja trocha z nej.
Inak, prikrmujem uz 3 den, zajtra 4 a mozem jej uz dat do prikrmu stipku masla?

blumka
16. aug 2010

@suzon78 juli je rada na brusku takze to mam lahsie 😉
ja som tiez tak obcas terezke davala jest...nieco som jej dala do ruky a ked to sla dat do pusy tak som ju predbehla s lyzickou 😀 alebo som jej do vyzivy nalamala chrumky ale tak aby ich videla ze ich tam hadzem a potom to papala rada...

blumka
16. aug 2010

@selyma akurat som niekde citaa ze sa vraj moze davat miesto oleja maslo ale no ja osobne by som s maslom pockala dokym sa nezacnu davat kyslo miecne vyrobky...radsej asi olej

garonka
16. aug 2010

@selyma skus dať kvapku olivoveho alebo ľanoveho oleja

Klaudike skore uzrdravenie želame 😉

selyma
16. aug 2010

@blumka Ok, radsej olej
@garonka dakujeme

blumka
16. aug 2010

@selyma pytala som sa v teme o prikrmoch, tak vraj sa moze kvalitne maslo..ze naj je striedat...no tak neviem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre