Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

raa2
24. aug 2010

@blumka to je jumper alebo co na tom obrazku? lebo ja mam taky ten jumper a to ste mi vraveli nech tam maleho nedavam, mi to pride dost podobne..ci je to nejake choditko?? 🙂
ci uz ho tam mozem davat ked je taky vacsi?

svetlankat
24. aug 2010

tak to moje mozem tiez vyhodit

janielah
24. aug 2010

ano, babky odkial ste zhanali tie puzzle na zem?
Alex, ahoj, ze, ako strasne rychlo to leti...ja som minule pozerala fotky ako sme doslo z porodnice a ani verit sa mi nechce, ze to tak ubehlo.. ach jaj...
Nonja, tak ty predsa repkovy?

Ja som z toho paf....kazdy vravi inak 😒

svetlankat
24. aug 2010

@zucana teraz som nasla toto
skladovanie:

•izbová teplota čerstvo odsaté mliečko = max 4 hodiny
•chladnička < 4 stupne C = 24 hodín
•mraznička pod mínus 18-20 stupňov C = 6 mesiacov, maximálne 12 mesiacov

blumka
24. aug 2010

@raa2 nie je to jumper ani choditko..take cudo...sice to peruje ale neskace a nechodi v tom babo, len sa toci dookola a hra sa s tymi hrackami...
ja do toho nedavam juli ..az ked sa sama postavi na nozky...len som ukazala babam ze take nieco existuje a @zucana si to asi chce kupit do buducnosti... 😉

janielah
24. aug 2010

Kocky, a strasne som sa rozhodla, ze chcem schudnut !!! (uz ma nebavi nosit moje jedine rifle a tricko, ktore obleciem, pricom skrina plna oblecenia) (akm to takto pojde dalej, tak to mozem rovno cele niekomu o tri cila mensiemu darovat 😝) Neviete ako na to ??? 😀 😀 😀

blumka
24. aug 2010

@janielah ja som kupila v hrackarstve ale baby tusim kupovali aj cez net..www.peknehracky.sk

blumka
24. aug 2010

@janielah mensie porcie, viackrat denne, nejest sladke, vela sa hybat 😉 mne to zabera 😉
@jaja32 drzi 90 dnovu dietu 😉

raa2
24. aug 2010

@blumka jaj, lebo ja tam maleho nedavam, musim to uz vratit susede a mi to prislo podobne tomu nasmu jumperu, lebo tam ked som o tom este citala tak pisali ze by sa nemal davat uz potom ked bude sa stavat na nohy. inak matko sa mi rovno dviha na nohy, ked ho chytim za ruky v tu ranu je na nohach a ked si ho chcem na chvilku posadit na mna, tak nohy drzi napnute, stale by chcel len stat, je to v pohode?

blumka
24. aug 2010

@raa2 mne toto spravila juli pred pediatrickou ke ju ona dvihala do sedu a ma upozornila ze jej to nemam dovolit tak stat lebo si moze pokryvit chrbatik

raa2
24. aug 2010

@blumka ved ani ja ho nenechavam, beriem ho na ruky radsej, ale to robi vzdy, ked ho beriem z postele, z pod hrazdicky...no srandovne su tie deticky,lozit sa mu nechce, to je lenivy, ale stal by aj hodinu, to mu nic nie je, no co ti poviem. do sedu vobec nechce, len do stoja... 🙂

raa2
24. aug 2010

@janielah s tou dieto mne zabera to iste co blumke, som schudla 15 kil od porodu..davam si z casu na cas aj sladke 🙂 ja som musela kupit par novych veci...a tiez sa najem niekedy ako drevorubac a na veceru si robim vacsinou salaty alebo maso so zeleninou, ako kedy co pride...

janielah
24. aug 2010

@blumka dakujem Blumi a kolko si zhodila? jaja - tebe pomaha ta 90 dnova?

dievky a viete mi poradit, kde by som mohla zohnat take tie mysticky na zamrazovanie? Kvalitne o velkosti asi 200 ml?
(tie avent sa mi zdaju priserne draheeee 😒 )

blumka
24. aug 2010

@janielah jani, zalezi odkedy...lebo sice sa snazim schudnut od porodu ale najprv som schudla uz ani neviem ci 4 ci 5 kg potom som ale prestala davat pozor a znova som trosku pribrala ale asi len 1, ci 2 kg a teraz sa snazim pekne postupne...ide to pomaly kilo-dve mesacne dolu ale ja potrebujem zhodit tak aby sa mi to potom nevratilo 😉 po porode som mala tusim 69 kg teraz mam 60 a chcem ist na 55 😉

zucana
24. aug 2010

@blumi a toto?
a oplati sa mi to kupit alebonie?ked raa pise ze potom sa uz nema dat do toho....
a tk spravili by ste tu kasu z toho mojho mlieka?

laxity
24. aug 2010

@alex myslím, že aj v obchode ale na nete to bude asi lacnejšie 🙂

blumka
24. aug 2010

@zucana praveze teraz do toho mozes zacat viki davat...teda tak o mesiac, napr. a co ja viem, ja som to vyuzila...ked tam uz vnutri nechcla byt tak chodila okolo toho a bavila sa zvonku...a vnutri byvala tak pravidelnejsie od 10. mesiaca mozno do roku a pol...

zucana
24. aug 2010

@raa2 normalnej malej disney lopty 😀

zucana
24. aug 2010

@blumka a to co som poslala?

svetlankat
24. aug 2010

Baby ucim Misku po obednom prikrme spinkat v postielke a musim poklopat zatial sa nam dari. Cely tyzden mi pospinkala 2,5 az 3 hodinky.

blumka
24. aug 2010

@zucana oni su vsetky na jedno kopyto...zalezi ake hracky dookola ma, ci hraju, svietia, blikaju...mne sa na tom mojom paci to ze tam je aj hrazdicka co z nej mozu deti tahat veci a ked sa natiahne tak hra a vibruje 😉

raa2
24. aug 2010

@blumka ja som mala po porode tiez cca 69 kil, 9 som schudla velmi rychlo, a to ostatne ide uz pomaly max 1 az 1,5 kila mesacne...ked som kojila tak to islo strasne rychlo, lebo ja som mala malo mlieka a musela som maleho stale prikladat a ked mal rastovy sprint tak som ja behom tyzdna 2 kila schudla 😕 teraz to uz nejde tak rychlo, ale mne to neva, mam 55 a uz ani nechcem viacej chudnut, takto mi je dobre.. 🙂

raa2
24. aug 2010

@svetlankat sikovna, mne maly spava ale vo velkej posteli 😀 vecer tam tiez zaspava a potom ho prekladam, prespi tam ako kedy, niekedy do rana a inokedy ho o 4-5 berem k nam..no co uz..aspon ze trosku pospi 😀

zucana
24. aug 2010

@blumi dik
a co stym mlekom teda?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
24. aug 2010

@rivatha a kde to pisu na annag strnke?
a este niekto kto by tu kasu spravil??? 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre