Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
26. aug 2010

bre ranko 😵

my ešte spíme 😵

baby dnes papame brokolicu to dať variť len ružičky? že tie stonky naduvaju či ako?

garonka
26. aug 2010

@rivatha nieže vas bude napínať z mrkvičky ako nas 😀 😀 😀 😀 dobru chuť želame 😉

jaja32
26. aug 2010

@garonka ja som len ruzicky varila, so zemiacikom to aj mne chutilo 😀

garonka
26. aug 2010

@jaja32 skusim aj ja hoci ja bez chuti take nemusím ale stačí ak Tobimu chutí 😅

vy čo dnes mate fajne pod zub? davaš Natalke aj mäsko?

dorotka2
26. aug 2010

@laxity odpovie, odpovie, ideme az dnes v noci,no mne neodpovedal nikto, co nezabudnuuut. ☹
@rivatha vsetko naj malinkemu, nech vam chuti a rastiete ako z vody, teda skor z mliecka. 😉
@svetlankat dakujeeem, a teda sa nik neprida? Este raz Mascenicka draga v chorvatsku, je to asi 6 hodin cesty. 😎
@lolka Aj my kakame ako kedy, niekedy kazdy den,niekedy kazdy druhy,niekedy aj raz za tri. Som sa pytala doki a vraj je to normalne, ked je este pri tom kojena. Zacala som jej davat feniklovy cajik, no nejak nesmakuje moc, vzdy si cucne tak dva glgy a hotovka.
Inak mne v noci pomaha ten gel na zubky, neskusali ste? Lebo mala sa mi zobudi tak o desiatej a ked si ju dam hore, tak mi obhryza rameno, takze ju trapia zubky, lebo po geliku zaspi do 10 minut.

jaja32
26. aug 2010

@garonka dnes mame mrkvicku, zemiacik, kalerabik a masko - kralicie 🙂 , masko papkame necely tyzden a chuti

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
26. aug 2010

moje dieta sa dava na styri a robi cudne pohyby 😀 a ma na dolnom dasne bielu bodku 😕

jaja32
26. aug 2010

@blumka aaaa,konecne zubok. inac spali sme 35 min. 😠

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrea2603
26. aug 2010

kočky, trošku vás na...toto: Liv spí od 8.30h.- supeeeeeeeer 😵

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
26. aug 2010

nam dnes prislo totoooooooooooooooooo...od @jaja32, DAKUJEEEEEM, JE TO KRAAAAAAAASNUCKE

olifcek
26. aug 2010

@blumka WOOOW

blumka
26. aug 2010

ale zaujimave je ze to robi len ked je v tej cestovnej postielke..uz som dala matrac dolu, takze to ma ako ohradku a tam sa da na styri a hore-dole a jaci pri tom o dusu 😀
@jaja32 juli spala 40 minut 😕

olifcek
26. aug 2010

@blumka my teraz hajame...vstane, oblecieme sa a pojdeme...

len neviem, ci opalovacky a podkolienky budu stacit, ci dat opalovacky a nohavice, take tie z nextu s tym xichtikom na zadocku...opalovacky chcem, ze ked ju bude chciet vyzliect, nech nic cez hlavku netahame...

olifcek
26. aug 2010

04.09. rano o 7.00 nam pridu robit okna...ja idem ku kamoske a tam i prespim....@garonka pujcis to vedro? mm to chce sam upratat kym prideme...

jaja32
26. aug 2010

@rivatha ja upratujem, len ked je mala hore, tak teraz je uz naobedovana a hajde pokracujem, len som este tu kuk 🙂
my sme tiez dostali darcek od @olifcek , krasne capacky a spaci vak....len mi nejdu obrazky dat...skusim neskôr

olifcek
26. aug 2010

@jaja32 mne treba cikaaaat, ale nemozem, bo Oliv zobudiiiim...ake si to plienky spominala? 😅

jaja32
26. aug 2010

...peknucke 🙂 @olifcek

jaja32
26. aug 2010

@olifcek ... 😀 😀 take vacsie, nez davas malej, alebo este vrecuska existuju...mam kopec, ale neucinne 🙂

olifcek
26. aug 2010

@jaja32 😅

olifcek
26. aug 2010

@jaja32 az take velke nemajuuuuuuuuuu

jaja32
26. aug 2010

@olifcek plienky hej, len vrecuska nie 😀

garonka
26. aug 2010

babyyyyy čo mam robiť Tobi tlači a tlači a nič nejde 😖 ale už haja a je kľudny smeje sa

už aj jablčkovu šťavu dostal

olifcek
26. aug 2010

@garonka vyhaja sa a vykaka sa...x;o) @garonka to vedro, pujcis? na vikend prvy septembroviy /ake i?/ pridu v sobotu o 7.00 robit okna a vraj i v nedelu dojdu este

garonka
26. aug 2010

@olifcek som zvedavaaaa či niečo v plienke najdeme 🙂

a mate taky mop do neho? tu handru? lebo do toho vedra pasuje len mop lifelift

garonka
26. aug 2010

@olifcek tvrde y až ma oči zaštípali 😀 😀 😀 😀 😀

olifcek
26. aug 2010

@garonka jj, som si to napisala a rehunam sa, ze zabudam gramatiku....mop k nemu nemate? 😅 pozicia Tvoj muz? x;o)))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre