Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
30. aug 2010

@olifcek de ste kupili čiapky? ja som minuly tyždeň za čapice vysolila 11 € 😠

bude Olivka chodiť sa teším aj Tobiho vezme za ručku juj krasny to pohľad ak si predstavim 😵

garonka
30. aug 2010

@olifcek trička mi stražiš? 😀

olifcek
30. aug 2010

@garonka straaazim...my sme na leto kupili ciapocky v priemere po 6 eur, ale dnes, na jesen, kus za 3,90 😵 😵 v domaja

garonka
30. aug 2010

@olifcek a to je deeee ten obchod? ja som v optime kupovala či v kerfuri

zucana
30. aug 2010

davam novu fotku a idem docitavat pak napisem 😀 ak stihnem
uz mam vsetky vianocne darceky 😅

olifcek
30. aug 2010

@garonka na KVP , jak je billa, je tam i bowling a vedla bowlingu x;o) kazdy den maju do 17.00, v sobotu do 12.00, tusim

lenica81
30. aug 2010

@olifcek @garonka domaja predavaju aj na terase v obchodnom dome erika... 😉

zucana
30. aug 2010

@olif super spravicky
foto sa nenatiahla tak zajtra 🙂
inak aj tu davali v talianskych novinach o tej strelbe a ze mapa kde sa nachadza slovensko a ze 10 percent obyvatelov je romov ....

loginka
30. aug 2010

pekny vecer prajem 🙂
pamatate si ma? 😉
mesiac sme boli na prazdninach u nasich, som si to uzila, kocikovla po rodnom meste, postretala znamych
mame sa dobre, deti su velki smejkovia, maly ma 2 zubky, oblezat ani nahodou, len na rukach by sa nosil
papame dobre, malemu davam aj kasicky - pri nich otvara usta ako hroch, malej som este nedavala, aj ked uz zvazujem, lebo koji sa v noci coraz castejsie sa mi zda, aj cez den po prikrme ma stale apetit
su fajnucki, tucnucki Laurinka 9 apol kg a Domi o nieco menej
tak len tak v skratke 🙂

avaka
30. aug 2010

Ahojte 🙂
@zucana ,ani my este nemame zubok a ani nevyzera byt..a mame asi rovnako stare kocky 😉 ,nasa sa poponahlala asi o 2 tt,tak je 26.1. 🙂 Inak Vikinka aka hrdinka,este aj drzala,ked jej zle robili..A tie peniaze,co vysolite za vysetrenia,no hroza.. 😔 a tu boli vzbury,ked sa prvy krat zaviedlo 20 sk u lekara 😅
@zoska @rivatha,tak ste mali stretko?Normalne Vam zavidim...My byvame tiet cele dni same doma...
😒 ,mm chodieva dom az vecer..
@olifcek ,olivka sikovna 😵 a uz davas roztek,Odkedy?aj ja uz mozem,ked uz som dala lepok?
@selyma ,nepozname,ale tesi ma 🙂 ,ja som sa tu nanominovala,ked sa baby zacali bavit,ze odtialto zdrhnu,verte ci nie,aj sa mi o tom snivalo... 😅 ,tak som sa odtajnila,kedze ja Vas vsetky poznam uz od tehu,tak nech je to spravodlive... 😉
@blumka ,Blumi,pekne fotecka 🙂 ,tiez som od fachu,mozno to okno Vam tam robi sarapatu.. 😉 To ma Tete,toho motyla,ze? 🙂
Blumi,prosim,posles aj mne tie prikrmy?A keby som chcela dat ryzu,ako ju pripravit a s cim?
Mozem dat malej cerveny melon,ze?Rozpucit ho? 😕
Kocky davate detickam tie keksiky?Ja som kupila tie nestle,ale nedavam,ked tam je cukor.Ci mam?
Uf,kolko otazok...a to uz pisem hodinu,lebo som bola aj dat papat... 🙂

blumka
30. aug 2010

@garonka, masko mozes dat uz po tyzdni ako zacnes zeleninu...ovocie sa odporuca po mesiaci
@zoska, mesiac je podla mna ok...ale ak sa ti napr. zda ze Neli tie prikrmy moc nejdu, nechce papat, je skor na mliecko, tak to nemusis tak striktne dodrzat...kludne aj o tyzden neskor...ved sa nic nedeje..aj tak je zaklad stale pre nich mlieko..
my sme zacali so zeleninou v 5,5 mesiacoch, masko som ridala asi po 2 ci 3 tt a ovocie az dnes, co ma juli o 10 dni 7. mesiacov 😉

ja mam rada tu znacku domaja, kvalitne veci maju...mam nejake bodynka pre juli a mamina mi teraz pre Tete kupila pyzamko..ale krasne.. 😵

blumka
30. aug 2010

@avaka posli mi do IP maila a poslem ti to..
ryzu normalka uvar a rozmixuj spolu so zeleninkou, alebo ju akoze rozvar a sced, pridaj ovocie a mas ryzovu kasu 😉
ja tie keksy nebudem davat..ak tak az neskor...okolo roku...zatial si stacime s chrumkami..cukru sa budem snazit vyhnut..aj ked ich mam doma aj nestle aj sunarku

zoska
30. aug 2010

@loginka ahoj, no pekné váhy maju deťúrence, to je dobre že pekne papkajú 😉
super že si si oddychla na prazdninách 🙂

@avaka jj dali sme si stretko, bola som dnes v ZA s mm, on tam pracuje, sice ma dovolenku ale potreboval do prace cosi ist vybavit, tak sme to takto spojili 😉

@zucana, ze 10% Romov a mapa, supeeer 😅 🙄
btw fotkos uz su zazipovane ale vraj velky subor tak musim podelit a poslem po castiach..

avaka
30. aug 2010

@blumka ,poslala IP,dakujem 🙂

loginka
30. aug 2010

ja som masko zacala prakticky hned so zeleninkou asi po tyzdni
keksiky sem tam pridam ku jablcku ci hrusticke
melon cerveny sa vraj nema davat ale zlty je oki, zajtra vyskusame
@zoska, no oddych to zrovna nebol, ale zmena to bola 🙂 ako mala?

avaka
30. aug 2010

@blumka ,ked ovocie,tak tiez podusit?To by som mohla neskor na veceru,ze?
Ozaj,este ma napadlo,kedy davate detickam obed?Ja som davala pred obednym spankom skoro,ale skoro nic nejedla,neviem ci bola uz unavena velmi,dnes som dala tekvicu skor a redsiu a papala...tak neviem,ci to bolo konzistenciou,alebo casom...
@zoska ,tak super,ste si spravili vyletik aspon 🙂 Ja som takto chodievala s mm do Ba,ked sme este nemali malu... 🙂

avaka
30. aug 2010

@loginka ,jej Loggi a nevies preco sa nema davat? 😕 Ja som uz nachystana,ze zajtra dam..

zucana
30. aug 2010

jeeej logi nazdis no ty mas inych velkacov teda 😀
a skusimt eda aj ja melon mam z dnes vecera 😉 moze sa teda ztly?
no a tu je ta slubna fotkos 😉
@zoska veru takto si to dali dohromady mm si robi srandu ze aj ty si romka????

zucana
30. aug 2010

mame novy hracku ze zoska 😉

olifcek
30. aug 2010

😵
@avaka ked si zaviedla lepok, rozok uz mozes..ja ovocie nevarim, mixujem ,,surove,,

@blumka z tej ryzovej kase nezapecie?

zucana
30. aug 2010

@olifcek Nam veru nezapeka a to' ju 2 krat dennea kakame o stosest 🙂

olifcek
30. aug 2010

@zucana uz papate ryzu? jej, my zatial stale len ovocie a zeleninku 😵

avaka
30. aug 2010

baby,rozyslam malej objednat tohoto psika,myslite,ze to nie je hlupost?
http://www.babytrend.sk/tiny-love-interaktivny-...

zucana
30. aug 2010

@avaka My ho mame Ale freda a je super ;) za kolko ides kupit ?

zucana
30. aug 2010

@olifcek Uz dlhsie hlavne ako kasu v jedle s maskom a zeleninkou a aj v hipp bio SME mali s mrkvou a telacim masom tej sa nevedela dojest ;)

avaka
30. aug 2010

@zucana ,ano mate?Paci sa Vikinke?vsade je okolo 30 eur,Len mam pocit,ze by to bolo len teraz na chvilku...

avaka
30. aug 2010

Ela sa skoro vobec nehrala s hrackami,ale posledne dni celkom ano,som prekvapena,dnes aj na puzzle bola,co predtym vobec,aj z nich odisla az ku susiaku na pradlo... 😅

avaka
30. aug 2010

a tiez ich uz rozobera,okusuje...

olifcek
30. aug 2010

@avaka ja uz na mobile a link mi nechce zobrazit, ale viem ako vyzera, kedze i @zucana ma podobneho ako pise. Ja uz bych nekupovala, ale my mame vsetko mozne uz. Jedine co chcem je taka hracka, co ma dole tazisko a hompala sa na mieste a hrka, vies, co myslim?

zucana
30. aug 2010

@avaka Paci a ide za nim z usi najviac a aj hauka aj nucha a hra a je fakt supis podla mna a tu stoni 22 euri

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre