Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
1. sep 2010

@njonja ...presne, nech sa da vypchat 🙂

zucana
1. sep 2010

@njonja a nezijes ty v taliansku??? 😀
aspon ze maly je ok a robi radost 😉
ja som smutna z toho domceka bo asi je fakt maly....keby sme ho upravovali mal by 114 m2 a teraz mame 120 ....
konecne spime.... 🙄

blumka
1. sep 2010

@jaja32 ano, davam olovrant...akurat sme dojedli..zjedla mi 200g jablckovej vyzivy..a hrozilo ze sa vrhne aj na terezkinu 😀 😨 ...

blumka
1. sep 2010

@zucana asi to tak ma byt 😉 isto vas caka nieco lepsie a vacsie...

olifcek
1. sep 2010

baby, Oliv zacala neskutocne moc pistat, ked cosi chce dosiahnut, horooooooor, usi to trhaaaa...teraz sa 2x zgrckla, lebo je pazrosko, brusko ma ako baloooooon 😀 😀

zucana
1. sep 2010

ved este uvidime.zasa je taka doba ze by sme usetrili peniaze a mali rezervu. uvidi sa ...hldam dalej ja 😉

avaka
1. sep 2010

My uz z plavania doma,uz hodku a pol buvame... 🙂 To bola unava..Nastastie Ela este zaspala rano o 7:30a spala do 11:00 ! som okolo nej chodila po spickach...Tak nam to krasne vyslo 😎 A plavanie sa pacilo,bolo tam len 5 deticiek,takze super,ani jedno neplakalo,same usmevy,aj ked vodicku liali na hlavu 🙂 ,mame aj foto,potom dam..
Az pri obliekani Ela plakala (jej typickym revom),lebo bola unavena,tak rozrevala vsetky deti a isli sme domov.. 😀
Obed zase asi 3 lyzicky.. 😒

@blumka ,ja sa vzdy tak tesim na vyroky Tvojej Tete 😵 Inak to musi byt velke gesto od dietata nechat polku kinderka 🙂
@rivatha ,aj nam je jedno,ci von,hlavne vypadnut a zmena... 🙂 a samozrejme uprednostnime von
@njonja ,cimvacej maju,tak su asi lakomsi... 😒 a takemu cloveku sa asi nicim nezavdacis...
Tak uz sme hore... 🙂

avaka
1. sep 2010

@olifcek ,aj u nas sa neskutocne pistiiiiiii 😀

svetlankat
1. sep 2010

@blumka jej to je super, tete sikovnica. To je sranda ako vedia dat najavo tie nase deturence co chcu. A to bude fakt super, tie navraty zo skolky.

blumka
1. sep 2010

@avaka terezka sa vzdy rozdeli...hracky nepusti z ruky ked jej niekto berie ale s jedlom a sladkostami nema problem...aj minule ked sme cakali v kike v rade na malovanie, davali tam cukriky detom, take mini balenie a ona este aj z toho ponukala jedneho chlapceka co stal za nou...akoze on mal svoje v ruke 😀

a najnovsi vyrok, ked sa nieco robi tak pride a opyta sa: v akom to je stadiu? 😀 😀 ak sa toto spyta ucitelky v skolke tak ma vystre 😀 😀

olifcek
1. sep 2010

@blumka jeeeej, super, ze sa triko paaaaci, je fakt super x;o) a mm vsetko naaaaaaaaaj prajem x;o)

@avaka aj my sme dnes vstali 1x o 5.30, hech
@jaja32 jaaaaaj, mm, ze on pozna mas~ura x;o)
@lenica81 vietor nevadi, to len uplne malinkym babatkam x;o)

@blumka gratulujem k R...a co mm na polku kinderka? aka reakcia? x;o)
@njonja to co za kravu?

olifcek
1. sep 2010

@zucana nevadi, bude iny, lepsi x;o)

@avaka i oliv lubi vodicku, a ma byt na plavani kam ideme max. 6 deticiek a max 6 dospelych, takze parada, doma ked lejem vodicku na hlavku, tiez jej to nevadi x;o)
@blumka TeTe je podarena 😀

svetlankat
1. sep 2010

No baby tak uz som docitala,
@jaja32 my chodime von, za kazdeho pocasia, ci vietor ci lejak to je jedno. Tak aj dr kazala, ze je to dobre na tvorbu imunity. My sme uz tiez boli dnes von a este pojdeme
@blumka aj ja prajem mm vsetko naj naj naj
@njonja tak to je naozaj ☹ , nabuduce kasli na nu.

zucana
1. sep 2010

@blumka tete aka dobra...
inak tu je 28 stupnov a chystame sa von ked sa zobudi teda..... 😅

svetlankat
1. sep 2010

Baby mne Miska lezie, len dozadu a neskutocne sa potom rozplacka, ze namiesto aby sa priblizovala k hrackam sa od nich vzdaluje

svetlankat
1. sep 2010

@zucana teplucko mate

olifcek
1. sep 2010

@svetlankat my tiez tak a tiez nam tak vraveli, ze za kazdeho pocasia ist...my este tiez pojdeme von, tesiiiiiiiiiim

@blumka staci, ked mam oliv oblecenu v dlhom bodynku, v leginkach next, ponozkach, leginky su ale tristvrtove, cize kusok nozicky je odhalenej, otvorene okno celu noc, v spalni 19stupnov? niekedy ostane prikryta, niekedy ee

olifcek
1. sep 2010

@svetlankat jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, si mi pripomenulaaaaaaaaaaaaa

my sa plaziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiime vpreeeeeeeeeeeed, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....mm, ze uz vcera vecer si to vsimol, ale dnes to krasne robi cely den 😵 😵 😵

olifcek
1. sep 2010

@svetlankat oliv cuva tiez, ale cielene uz to vie x;)

svetlankat
1. sep 2010

@olifcek my este nie cielene, my namiesto vpred a potom je sklamana

olifcek
1. sep 2010

@jaja32 Oliv je v tej supravicke nadhernaaaaaaaaaaaaaa...mali sme ju vonku uz v ten vecer ako si to poslala x;o)))

@zucana vecicky od Teba uz tiez zanedlho oblecieme a paq dam i fotooo

olifcek
1. sep 2010

@svetlankat jj i oliv najprv nechcene cuvala, jak sa na tom zlostila, uff , chi a my sme z nej nemohli, podarena bola x;oD

olifcek
1. sep 2010

ma poraziiiiiiiiiiiii...oliv haja a nad nami zacali vrtat 😠 😠

olifcek
1. sep 2010

oliv vsetko najprv pri mm robi, ts, to z tej radosti, ze ho vidi zrejme...

blumka
1. sep 2010

@olifcek jaka sikovnica je olivka 😉
ak malej nevadi, nebudi sa, nie je studena tak je ok...juli je v overaliku bez prikrytia a tuto noc sme mali 20 stupnov... 😉

njonja
1. sep 2010

@blumka mas pravdu🙂 Uz jej nikdy nic neprinesiem..ale serie ma to vsetko poriadne 😠
Idem do lekarne, objednali nam antibiotika..som tu znova vecer...

olifcek
1. sep 2010

@blumka nebudi, praveze ani nemrnci, pekne haja....ale dnes mi raz studena prisla, no spinkala jak zarezana...odkryla sa totiz pochodovanim po posteli, ale prikryla som ju a uz bola hned cela eplucka...za krkom mala vtedy tiez studene, i hlavku, ale pri lopatkach teplucko

olifcek
1. sep 2010

@blumka a dakujem 😵 😵

zucana
1. sep 2010

@njonja vidim ze sme na to s niektorymi rovnako ....pozri do sukromnej temy ja ti velmi rozumiem 😉
my od 3tej spime 😅

maminnka
1. sep 2010

vase deticky uz sedia same?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre