Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
8. sep 2010

@lenica81 ja som na pol litra dala jednu lyzicu polievkovu

Ludia, Juli sa plazi 😵 zatial len par cm ale uz je to plazenie, nielen gulania rotovanie 😵

svetlankat
8. sep 2010

@blumka jej tak uz budes mat aj ty o zabav postarane 🙂

svetlankat
8. sep 2010

baby neviem co to,my mame celyden na ruby, Miska spinkala do pol deviatej a teraz uz od desiatej spinka. Neviem co to, Dufam, ze mi o stvrtej zaspinka, uf

olifcek
8. sep 2010

@lenica81 ja davam odoka, odsypem kus x;o)

neskor docitam...

na hemato...kusok horsie vysledky ako predtym, ale stale je to ok, len nie take, akoby lekarka chcela...chybou bolo asi i to, ze som Olivke malokedy dala ten maltofer 2x denne, ale uz nepolavim, a verim, ze 09.12. kedy ideme na kontrolu, to uz bude ok x;o) inak, ze je premrkvovana, hehe, ze mam davat menej casto mrkvicku, lebo je taka pekne mrkvovo zafarbena x;oD ze pecen nevie spracovat tolko farbiva, glg...ste vedeli??? a tiez, ze vela zeleza je v brokolici, ale v spenate nie je skoro vobec....ze to sa pred 30 rokmi niekto pomylik o desATINU CIARKU a odvtedy sa to vlecie...x;o) takze budeme veeela brokolice papat, snad nebude robit problemiky ako karfiol....

tiez povedala, ze ma vela predcasniatok, a, ze na ich hlavickach vidiet, ze su predcasniatka, ze to nevravi v zlom, ale, ze to vidiet...ja, ze aha...a ona, ale na Vasej to nebadam, jedine, co ju prezradza je to, ze je drobnejsia, ale toto moze odbehnut...taaaaaaaaaaaaaak moc ma potesila x;o)

tiez povedala, ze je to hotove striebro, ze je uzasne pohybliva a komunikatiiiivna...tesiiim...ved..kazda by sme sa, ze jo? x;o)

dufam, ze Oliv bude o chvilku hajat, bo vecer dojde brat so stankou, maju svadbu 25.09., ale len tak skromne a paq ideme voooooon, pride jeden kaaaaamos do KE, tesiiiiiiiiiiim

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
8. sep 2010

@rivatha no, mne to jej plazenie pripadalo tak ze "kurnik sopa, nebudete sa vy mi tu vysmievat a hracky odkladat" lebo s takym pokrikom sa plazila ze sme sa len rehotali s Terezkou 😀

a inak brokolica + zemiacik+ kralik je u nas no.1 ale zial juli zapeka, no mozno ked do toho strcim vlocky ze pomoze...Vcera som davala juli vlocky aj do zeleniny aj do ovocia a je to uz lepsie, aj dnes uz mala v zelenine

olifcek
8. sep 2010

@rivatha nerobila som este spenat x;o))

@blumka super, gratulujem x;)

takze ja zajtra uvarim brokolicu, zemiak a kralika x;o) mrkve musim dat chvilu pokoj x;oD

vadi, ked ja vlocky len vhodim do pomixovaneho ovocia a este pomixujem? chvilku necham postat, asi 2minutky a paq papa uz Olivka...

tesim sa, Oliv je fakt sikulka v pohybovani sa x;o))

zoska
8. sep 2010

@olifcek gratulujem k vysledkom dobrym 😉
@blumka tak uz j ty mas doma plaziča 😀

pocujte Nelka dnes dala tri take pohyby ako pri stvornozkovani 😕 furt je na styroch, niekedy aj v noci v spanku sa tak da , zavzdycha a opat si lahne a spi 😀 😅
dnes mi normalne zdrhla z podlozky penovej k balkonovym dveram...cca 2 metre, asi za 3 sekundy to presla
teraz spinka a ja sedim s vylozenymi nohami, lebo uz to zacina byt pekna makacka

olifcek
8. sep 2010

@zoska ze? oliv vie velmi krasne plazit...paci sa mi, ze nema pasivne nozicky pri tom, ale peke sa posuva ruckami i nozickami...a ked si ju vezmem bruskom na moje brucho, stale sa da na 4 a kolise sa, hehe x;o)))

stale sa snazi posadit sa, tak krasne zboku...som zvedava, kedy sa jej to podariiiiiiiiii

olifcek
8. sep 2010

@zoska jo, len vminule vraj boli lepsie x;o( co sa krvicky tyka, no co uz...

blumka
8. sep 2010

@olifcek zacnes davat poctivo lieky, ci co to davas a bude zas ok. keby to nebolo dobre tak by sa nieco dialo.. 😉
@zoska, no sa necudujem ze mas take akcne dieta, to co zaziju cez den, spracuvavaju v noci 😉 ale raz to prestane 😀 😕 😅 (nezabi ma) 😀 😀

olifcek
8. sep 2010

@blumka mne teraz oliv haja, aby ma mohla tyrat do jedenastej az polnoci a paq bude vyspavat do osmej, deviatej x;o)) ale o deviatej zajtra plavame uz

a Ty kedy ides na plavanie vlastne? o ktorej? 😉

nam odkedy oliv plazi, chodi spat takto neskoro...cely den, ak nespinka a nie je vonku v mNDUCE,, sa len pretaca, plazi sa, keca, cucka mliecko a pod..

joooooooooo, nova vec, ked si pytame pusu, da nam juuuu, s otvorenou pusou, ale daaaa, a pridala k tomu pred dvoma dnami to, ze nas oblize, ehehe...

ked je nastvana, pri obliekani napriklad, snazi sa hryzt, esteze nema zubky, glg..

olifcek
8. sep 2010

@blumka davam zelezo a vitaminy B x;o)))

blumka
8. sep 2010

@olifcek no ved to som myslela 😀 😀
jeej, pusinky 😀 Ja teraz take juli ucim...u nas sa crta nieco take ako hladkanie...ale nikoho ineho este nepohladkala tak krasne jemne len Terezku...v nedelu rano a dnes ked sa zobudila...mne to tak pripada ze ked ju dlhsie nevidi, lebo v nedelu sme stali my dve s Terezkou asi o hodinu neskor ako ona a dnes sla spat a terezka este spinkala a ked sa zobudila tak asi sa cudovala ze preco je terezka doma tak ju pohladkala 😵

svetlankat
8. sep 2010

@rivatha
@blumka aj nam najviac chuti tato kombinacia, ja zajtra idem skusit patizon, tak uvidime ako bude chutit ten

svetlankat
8. sep 2010

@olifcek neboj,ono ked to zelezo budes davat bude to ok, pusinky? super. priznam sa ze mna to ani nenapadlo,musim skusat
@blumka aj to hladkanie je super

olifcek
8. sep 2010

@blumka oliv pohladkala v cakarni chlapceka, stareho ako my, len asi o dve kg tazsieho x;o) uzasna je, kazde babo by hladkala...ja som si myslela, ze nereaguje, ked ju to ucim x;o)

joj, ale musi to byt krasny pohlad na vlastne dcerenky ked su tak malicke...

inak mna Oliv zacala hryzt do nosa i lica..chyti si ma pritom za vlasy na bokoch, nech neujdem a rehuna sa na tom neskutocne 😕

tatkovi pravidelne okuliare da dolu z oci a taha ho za usi 😀

svetlankat
8. sep 2010

@zoska sikulka, tak si uzi chvilku s nohami hore

olifcek
8. sep 2010

@svetlankat ako sa priravuje patizon? tiez ide stred fuc?

blumka
8. sep 2010

@olifcek to robi aj juli, chyti si ma jednou rukou a druhou stahuje okuliare alebo sa jej strasne paci moj cop, tak jednou rukou mi tlaci hlavu aby som ju otocila na bok a potom oboma chyta vlasy a gumicku 😀

plavat ideme na 16:00 o 15;45 mame stretko na parkovisku so @svetlankat 😉

blumka
8. sep 2010

@olifcek tak isto ako cuketu alebo tekvicu, to je jedna rodina 😀

olifcek
8. sep 2010

@blumka x;o)))) dakiiiiiiii

jj, oliv ma talent chytit tie spodne vlasy a zacne to rovno skubat, to je boleeeeeest....ale dokaze chytit s vidiet aj iba jeden jediny, chi..

noa v noci ma definitivne vytlaca z postele, ked sa ma dotyka, mrnci, bo zavadziam, ale odidem, tak sa prebudi, prikotula sa a hned chce soskat, vtedy ma zase rada, ked ju drzim 😀 si zo mna striela asi 😝

olifcek
8. sep 2010

@blumka na parkovisku pi plavarni uz? x;o)

blumka
8. sep 2010

a u nas uz sa zacina spolocne salenie...aj ked juli ma este obmedzene moznosti uz ju terezka zapaja do hier...a straaaasne sa jej to paci...tak som rada, lebo kym sa oni dve hraju ja mam veget 😉
dnes jej terezka vyliezla na stolicku a robila na nu zhora kukuk, a ta dolu sa rehotala 😀 alebo sa hraju baranky buc 😵 prikladam foto

blumka
8. sep 2010

@olifcek hej pred penzionom, mm ma ide odviezt, lebo o stvrtej musi ist aj tak na rodicovske, takze musi tak ci tak ist skor z prace 😉

blumka
8. sep 2010

@olifcek hej pred penzionom, mm ma ide odviezt, lebo o stvrtej musi ist aj tak na rodicovske, takze musi tak ci tak ist skor z prace 😉

jja
8. sep 2010

BABY POMOOOCCC...... 😲 vazila som Karolinku...vsak ma 11kg 😠 😠 😠

blumka
8. sep 2010

@jja ups, dobieha Terezku 😕 😅

jja
8. sep 2010

aj moje baby sa krasne spolu hraju...Kajka chce strasne bozkavat Barcu, schmatne jej lica aj spodok vlasov a taha k sebe a barca pisti, kajka este viac a vecer som ohluchnuta 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre