Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
22. sep 2010

@zucana hmm, nechcem byt hnusna, ale troska Ti to stazim :( no radsej napisem, ako si to potom vycitat, ze som ti nepovedala. Ta hruba opierka hlavy je fajn, ale vo veku cca 3 roky zacala Petika tlacit do ramien...

obchod je bezpecny, na ten sa mozes spolahnnut, nakupujem tam uz velmi dlho, vzdy platim kreditkou a vzdy vsetko prislo nacas.

ale chapem Tvoje obavy, ja idem zajtra prave na policiu podat trestne oznamenie za neopravnene obohatenie na prevadzkovatela webu www.filmoteka.sk

zucana
22. sep 2010

@olifcek aj uska aj vlasky ale dovoli mi chytit aj masirovat uska....to bude ta chrasta co ma na hlavicke dala som jej kremik uvidime ci zaberie....
a bize ake tragedie...

zucana
22. sep 2010

@maminnka no fasa a uz som bola skoro rozhodnuta 😀 @maculik ma tiez take tam aku ma skusenost? este niekto?

blumka
22. sep 2010

@maminnka co sa stalo? ja nemam nastastie skusenosti s takymi obchodmi ale teda dost objednavam cez net..

zucana
22. sep 2010

@maminnka nas okradli o 40 eur

maminnka
22. sep 2010

@blumka aj ja vela objednavam cez net, vsetko co sa len da, tento chlap je moja prva negativna skusenost, objednala som DVD, zaplatila este pred pol rokom, odvtedy nereaguje na maily, nedviha telefon, isty cas mu web ani nefungoval... a potom som zistila, ze nie som sama, je viac takych ako ja, tak ked dam oznamenie ja a este par ludi, uz je to trestny cin. Nejde mi iba o tie peniaze, ale hlavne o to, aby si niekto nemyslel, ze moze beztrestne a arogantne okradat ludi.

blumka
22. sep 2010

@maminnka no my mame podobnu skusenost s jednym panom, ktory nas okradol o nemalu sumu ako zalohu za drevo ked sme robili strechu..doteraz nemame naspat peniaze a tiez mm podal trestne oznamenie, lebo sme zistili ze je kopa ludi, ktori dopadli podobne ako my...nam sa uz pravdepodobne peniaze nevratia, cert to ber, ale nech sa neobabru ini a presne ako hovoris, nech si niekto nemysli ze si moze robit co chce

alex
22. sep 2010

@lenica81 už je lepšie, aj keď ešte stále kašlem a smrkám, ale hrdlo ma už nebolí. Dnes máme poradňu, tak som zvedavá ako sme na tom s váhou a dĺžkou.

A pripájam sa ku gratuláciám, všetko najlepšie k výmesačninám! 🙂

Inak včera som to asi zakríkla s tým spánkom, lebo dnes v noci, nič moc. Často sa budil. Ale budíček sme mali o ôsmej, potom ale ešte zaspinkal do pol desiatej.

@laxity chystáte sa aj do Pezinku? Kedy? My asi tiež pôjdeme. Tam ale bude asi viac ľudí, ako v nedeľu v Modre.

Inak tu sú naše zubadielka, sa mi podarilo odfotiť 🙂

zucana
22. sep 2010

jeeeej maly zubac 😀
my cakame stale na ten prvy

alex
22. sep 2010

nám vyšli oba nejako naraz, no ten pravý asi o dva dni skôr, ale vidieť bolo, že idú oba.

blumka
22. sep 2010

@alex aky krasny kukuc...a jasne ze aj zubaky 😀

maculik
22. sep 2010

no, tak sme doma z prechadzky, tu to zije, ako vidim 🙂
dnes varim Petrikovi cestovinky, cuketku a telacie masko, Adelka ma polievku a cestoviny, ja polievku a nieco 🙂

stretko ok, moze byt v pondelok, este dohodneme hodinu, jo? Ale Petrik spava do cca 14,30-15, aj vasi asi poobede spavaju, tak asi az tak neskor, nie?

@zucana no Maxi cosi Tobi ma tu opierku, zatial to nevadi, ona sa da posuvat vyssie a nizsie a Adelke zatial staci. Tak neviem, ako to bude neskor.

zucana
22. sep 2010

@maminnka a na akej sedcke ho to otacilo?

olifcek
22. sep 2010

@alex jeeejda

lenica81
22. sep 2010

@alex 😵

ewiku1984
22. sep 2010

Ahojte! My sme už niekoľko dní doma z výletu, pýtala som si minule od vás radu ohľadom detských hotových jedál, napokon som si kúpila niekoľko kusov zn. Alnatura a výborne nám chutilo! 😉 Ďakujem za rady, som rada, že som vás tu objavila, lebo niekedy neviem, kam z konopí 🙂 😅

ewiku1984
22. sep 2010

@alex Jééééééééééjda, aké pekné zúbky 🙂

olifcek
22. sep 2010

@ewiku1984 super...moja alnature zboznuje, ale len zeleninove, ci masovo-zeleninove, ovocne moc ee...ovocne lubi HIPP, ci presny davky x;o))

ale kupujem len vyzivky i to nie vzdy, doma papame doma robene x;o) ale na cesty je to uzasne x;o)

ewiku1984
22. sep 2010

@olifcek Výživku ani Mišiak nechcel moc papať, ale príkrmy mňam mňam boli 😉 Ja mu dávam jabĺčko postrúhané, niekedy banán, keď nemá práve zápchy a niekedy hrušku. Ešte som neskúšala ani marhuľu, ani broskyňu, ani slivku. Neviem, či som na nejaké ovocie nezabudla? 😀

jaja32
22. sep 2010

@lenica81 @laxity 🙂 všetko naj oslavencom

maculik
22. sep 2010

no, tak drobci spia a ja docitavam a pojdem popozerat Nextik 🙂 , aj ked nemala by som, to je take lepidlo na peniaze, no chcem vyuzit, kym mam svoj prijem.. A potrebujem Adelke kupit fialove a tmavosede pancuchy, ma z Benet.take pekne kockovane saty v tychto farbach, tak jej nechcem k nim placnut biele pancuchy :D
Petik zaspal uz o 12,15, lebo doobeda nespal, aj Adelka pred 15min stichla, tak uz asi spi.

@maminnka ani my nepapame ovocie, len vyzivky :( Este banan zje, ked mu ho tam primiesat,a le jablko mu nechutilo. Ale dnes chcem skusit tie ovs.vlocky s jablckom, tak som zvedava. A mm vcera bol na veeelky nakup, kupil aj hrusky, tak to skusim zajtra.
A obed mu dnes tiez bohvieako nechutil...

@zucana no skoda, mohli sme sa stretnut aj my dve, takto na polceste v BA 😉 Ale hadam na jar na tej chate, tam planujes prist? Ja som uz mm oznamila, on tam sice nechce ist, ale mne to neva, prinajhorsom by som pribalila segru, bola by akceptovana aj ona? 😀

inak, Petrik si tiez stale sucha uska, teda teraz uz takmer stale len lave, dr mu ich v auguste pozerala, lebo som ju na to upozornila, a ze nic tam nema, len to lave trosku cervene vnutri. Ale neviem, preco to robi. No dnes mi napadlo, ze musim odsledovat, ci to nahodou nerobi pred spanim od unavy.

blumka
22. sep 2010

@maculik aj juli ma jedno usko vnutri cervene a teiz si ich sucha...a tak isto nic...asi ich zaujimaju usi, tak skumaju 😅
segra bude akceptovana jasnee...hlavne ze ty prides s detickami 😉

blumka
22. sep 2010

joj, som vam zabudla povedat ze Terezka ma uz "flajela"..vola sa matko, su tam dvaja najmladsi, a najlepsie je ze byva o ulicu dalej od nas 😀 a ked sa jej pytam s kym sa hrava tak mi povie ze s Katkou a potom s chlapcekami...a ze si kopu loptu..aj dnes rano mi ukazovala ako...tak neviem ci mi z nej nerastie futbalistka 😀 😀

svetlankat
22. sep 2010

konecne som docitala

vsetko naj oslavencom

ina velka tragedia, boze

oli
@olifcek kde kupujes tie pohankove ja neviem zohnat, asi zle kukam

blumka
22. sep 2010

@svetlankat ides plavat? my dnes nie..zavolam tej pani ze neprideme, ze?

svetlankat
22. sep 2010

@blumka ano mala by si, my ideme, utekam von, misku neviem uspat tak dufam ze von trosku pospi

olifcek
22. sep 2010

@blumka nemusis nahlasit 24hod dopredu neucast aby Ti hodina neprepadla?

maculik
22. sep 2010

no, tak Petrik spal "az" 1 1/4h, doobeda nespal, tak dufam, ze poobede este da polhodku v kociku. Adelka spala tiez tak, zobudila sa uplakana, neviem, ci ju bolia zubky, rastie jej stolicka a posledny ocny, alebo len mala malo spanku.
Pojdem asi s nimi na chvilu von, potom sa vratime na olovrant a zase pojdeme.
Chcela som ist dolu do mesta na ihrisko, ale kamoska ma varovala, ze vcera tam boli a ze brutal, ani sa pomaly nemali kam pohnut (a to ihrisko je obrovskeee) a ze 3/4 deti zahalenych (Arabov), tie sa vecne biju a robia zle inym detom... tak neviem, ci tam ist, uvidim.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maculik
22. sep 2010

@rivatha tak prijemnu prechadzku 🙂
Aj tu je nadherne, v chladku 25st, ideme aj my na slniecko sa prejst, tak zatial pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre