Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
23. sep 2010

tu maminku čo nabralo auto dnes je članok v plus 1 deň na titulke a aka krasna sympaticka mamina, normalne mam strach isť po chodniku 😔 alebo v aute ☹

olifcek
23. sep 2010

@garonka ja idem kuk foto z dovolenky a pridam, paq nafotime oblecko od @jja co sme dostali i knizku od @avaka a pridam tiez x;o)

garonka
23. sep 2010

@olifcek všetko nafoť to maš prikazom 😀
ja zatim dam Tobiho do hajan a tak tu kuk kuk 😵

laxity
23. sep 2010

@garonka no pekne 😀 a ja doma sama na sucho

garonka
23. sep 2010

@laxity vidíš vidíš? nemohla som dôjsť? šak to k vam nieje ďaleko len par kilometrov 😀

a mm prišiel domov a otazka, koho som tu malaaa? nejak veľa vinka z fľaše sa minulo 😀

laxity
23. sep 2010

@garonka toto som aj ja vravela mm včera, že sa normálne budem bať prechádzať len sa budem obzerať či dáky blázon nejde 😠

laxity
23. sep 2010

@garonka 😀 šak to že len kúsok sme od seba a nevieme sa stále dohodnúť...treba to napraviť 😀

laxity
23. sep 2010

@garonka idem si aj ja zmeniť profilovku túto mám už hodne dlho Naty je tam šťeňa 😀

blumka
23. sep 2010

@garonka aj ja chcem chrumky 😕
@olifcek jj tak to mame rovnaky nazor na cvicenie...vojtovku preventivne urcite nie, ved to sa ani neda ze preventivne 😕 my mame v rodine pripad, ked sa narodil postihnuty chlapcek a jeho rodicia radsej prisli z usa na sk, pretoze sa v usa vojtovka necvici a tu vdaka nej maly chodi, co podla predpovede lekarov nemal, takze ona je dobra ale vtedy ked je opodstatnena ;)

olifcek
23. sep 2010

@blumka tak tak, ale u nas ju lekari i preventivne davaju cvicit, co je riadna blbost....grrr

olifcek
23. sep 2010

@laxity sme z noveho mesta i do pezinka mohli skocit, do kelu

blumka
23. sep 2010

@olifcek no tak to je blbost...
a to stretko dame na jazere? 😉

garonka
23. sep 2010

@laxity šteňa 😀 😀 😀 😀 zmeň zmeň už je načase 😀

garonka
23. sep 2010

@blumka kupim kupim 😉
dnes zajdem do bio obchodu či ich tam vôbec maju

ewiku1984
23. sep 2010

@rivatha Ďakujem za privítanie. 😉

olifcek
23. sep 2010

@garonka i ja chceeeeem

@blumka kludne

maminnka
23. sep 2010

@lolka @olifcek @lenica81 @ewelyne kocky, neukoristila som vam nahodou na stretku zltu lyzicku Babylove? zrazu sa u nas nejakym zahadnym sposobom ocitla doma a ja fakt netusim, odkial ju mame...

maminnka
23. sep 2010

ak nemozte zohnat chrumky, skuste napisat tomu vyrobcovi na web, kde v KE sa jeho vyrobky predavaju...

ewiku1984
23. sep 2010

Mamičky, ja neviem, aký jogurt mám dať malému? Mne v poradni nikto nič nepovie, keď sa opýtam, tak len: obyčajný biely jogurt. Ale ja neviem, či sú všetky rovnaké? Či mu niektorým nepoškodím? 😒
A Michael veľa spí cez deň. Som rada, keď mu stihnem dať zeleninový obed a večernú kašu, všetko ostatné tvorí stále mlieko, lebo on sa zobudí a hneď chce papať a ja nemám nachystané. Budí sa totiž stále inak, tak nepripravujem vopred. Nevadí to, keď okrem mlieka má iba 2 rôzne jedlá? Aj preto chcem ten jogurt už zaradiť.
Lebo on má buď: ovocie-kašu alebo kašu-zeleninu alebo ovocie-zeleninu. Ešte ani raz nemal za 1 deň všetky kombinácie, čiže zeleninu-ovocie-kašu, nevadí to? ☹

maminnka
23. sep 2010

nasa Natlka dnes spala 11 hodin vkuse... zaspala o 20,30 hod a zobudila sa o 7,30 rano 😵 😵 😵 😵 😵 😵 chvilku sa hrala a potom sa postavila v postielke.. na kolienka a supa o mriezky sa chytila a postavila. Je nacase znizit dno v posielke a ohradke.

ewiku1984
23. sep 2010

Och a lepok dávate? V čom sa nachádza? Ja som voľaká hlúpa 😖 😎 😀

olifcek
23. sep 2010

@ewiku1984 je to v pohode x;o)

olifcek
23. sep 2010

@ewiku1984 v bezvajecnych cestovinach, ovsenych vlockach...

svetlankat
23. sep 2010

@garonka myslis v tom na hlavnej? tam nemali tam so tiez bola, este chcem skocit na ondavsku tam je nejaky bezlepkovy obchod ale to mam dost od ruky. Ideme srosku von, potom sa ozvem

ewiku1984
23. sep 2010

@olifcek A ako podávaš tie cestoviny, s čím? Aj mixuješ či pučíš?

garonka
23. sep 2010

@svetlankat tam nemali? no iste ich budu mať v bezlepkovom obchode na Ondavskej tak zbehnem tam

raa2
23. sep 2010

ahojte, my sme dnes hore od 6 35, ale pohoda, v noci iba raz bol hore, dostal cajik a spinkal pekne. teraz tiez spi, uz vyse hodiny 😲 netradicne pre neho 😢 ked sa zobudi tak pojdeme vonku, je nadherne..
@loginka ano lyzickou papame, nechce cez flasku.

garonka
23. sep 2010

@ewiku1984 niekto daval aj tarhoňu len si nespomeniem kto 😅 ja cestovinky mixnem

ewiku1984
23. sep 2010

@garonka No veď áno, len s čím ich dať? Len vo vode rozmixovať, alebo aj so zeleninou? 😒 😖 🙂

garonka
23. sep 2010

@ewiku1984 ja som sa dnes pytala s čím dobre ešte mixnuť, ja som minule dala cestovinky, mrkvu, kalerabik a kralika a Tobimu bolo malo 😅
dnes dam asi len cestovinky, mrkvu a mäsko
ja som si ich precedila do nadobky, tak pridala zeleninku a podľa toho či to chceš veľmi riedke alebo akurat tak pridaj troška vody v ktorej si varila zeleninku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre