Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
24. jún 2009

nasa sa uz kupka, o chvilu stichne dom...konecneee 😉 tie deti su zlate ale najlepsie su asi ked spia 😅 😀

ivet123
24. jún 2009

hehe to je jasne, nasa sa hadam tiez do 8smej vypne 😉

zucana
24. jún 2009

baby podla vas mozem tvarohovy kolac ked je tvaroch upeceny?tam by nemal byt problem listeriozy ked je upeceny nie?

sisiska
24. jún 2009

zucana, urcite mozes, to uz mas vlastne pasterizovany, a myslim si, ze dost kvalitne🙂

mimi
24. jún 2009

ahojte, mozem sa k vam pridat? tento tyzden sme zistili, ze cakame druhe babo 🙂
ako sa citite, nie je vam zle?

blumka
24. jún 2009

ahoj mimi...juuuj, kolko nas uz je? ratal niekto?
zucana, tvaroh mozes..tak ako pise sisiska, je z pasterizovaneho mlieka...davaj pozor na syry typu mozarela, feta, plesnive...tvrde syry, tavene, tvaroh, jogurty, acidofilne vyrobky z mlieka su ok

cukruska1920
24. jún 2009

Ahojte... je nas tu ako huuuub po dazdi 😀

mimi
24. jún 2009

maj plodny mesiac lasky 😀

cukruska1920
24. jún 2009

no to hej... len neviem ci tu s vami zotrvam 😅

mimi
24. jún 2009

nieco nie je v poriadku? dufajme, ze zotrvas 😉

cukruska1920
24. jún 2009

asi pojdem do januaroviek....uvidim aky mi da doktor v piatok termin porodu

blumka
24. jún 2009

cukru ale potom tiez prides obcas kuk, ku nam..ved co ak budes prenasat? 😀

cukruska1920
24. jún 2009

blumi...no ved jasnacka... urcite ked januar tak koncom.... a to ako keby bol februar 😀 takze asi zostanem tu.... budem tu s vami...nekonecne dlhyyyy cas...dlanami mamy...hladit vaaas chcem zas a zas....bude naaam kraaasne ved je to jasneee...mate mna a ja maaaaam vaaaas 😀 😀 😀 😀

blumka
24. jún 2009

😀 😀 niekomu je do spevu 😀 😀

cukruska1920
24. jún 2009

sibe mi... mi muz nadava ci som si nieco slahla 😀 noo..nejak mi je moc veselo nato ze v piatok idem k doktorovi 😕

blumka
24. jún 2009

ja som mala prvy termin pri terezke 31.1. a druhy termin 1.a 2. 2. no ale Terezke sa nechcelo, takze sme si pockali do 9.2...takze to mozno budes mat tak isto 😉

bejca
24. jún 2009

Cukruska u nas vo Februar 2008 boli aj s januarovym terminom 😉 a niektore deticky sa dokonca narodili aj v marci 😉

vsetkym vam drzime palce 🙂

blumka
24. jún 2009

ahoj bejciiiiiiiiiiii...

cukruska1920
24. jún 2009

blumi...tak diky ze mi tak prajes 😀 ja by som chcela rodit 2.2 😅

bejca...no jasnacka...tu je lepsia partia 😉

blumka
24. jún 2009

😀 nemas za co 😀 😀 ... ja som chcela rodit 1.2..svokra ma narodky, tak by mala darcek...ale no, terezke som nedokazala dohovorit... 😀

cukruska1920
24. jún 2009

juj babule idem do postele.... zajtra tu nebudem tak mi na piatok drzte palce aby bolo vsetko v poriadku...ak bude s cim...pridem sa pochvalit...tak dobru noc

bejca
24. jún 2009

Cukruska pre ten isty dovod boli aj u nas radsej 🙂 😉 a je jedno ci si tam ci tu hlavne si to uzivajte vsetky 🙂

Blumka ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵

ja som Petkovi dohovarala 14.2 ze aby som Valentinske nemusela kupovat 😀 svagrina chcela aby bol 16.2 vtedy ma ona narodky 😀 ale nakniec to bolo 18 teho 😀 jaaaaaaaaaaaaaaj tak som chcela k vam patrit 😅 no co uz ☹ mozno februar 2011 alebo 2012 ??? 😉 dufam 🙂

blumka
24. jún 2009

bejci alebo marec 2010? 😉
cukru drz sa, myslime na teba 😉

bejca
24. jún 2009

xixixi no neviem ci by som ho stihla 😉 ale clovek nikdy nevie 😀

drzkajte sa vsetky 🙂 pa

blumka
24. jún 2009

ahooooj..idem aj ja do hajan...dobru nocku

granado
24. jún 2009

Ahojte iba sa trošku pripomeniem aby ste na mna nezabudli. Cukruška to ma pobavil ten tvoj príspevok, ja som na tom podobne/v robote sa to na mne prejevilo a to som ešte ani nevedela že som tehu a to som rozmýšlala nad Pezinkom a odporúčali mi to aj kolegovia a teraz sa pridal aj moj manžel takže vitaj v klube/ Ach tie hormony inak baby ako ste na tom s náladou mne sa to tak neskutočne mení

zucana
24. jún 2009

blumi siska dik uz som trosku spapala.bola to sice ricotta ale to je asi podobne ako tvaroch ... a bolo o upecene takze tak...a mozzarellu len na pizze 😉

granado
24. jún 2009

no ale som šikula, pokial som ja písala vy už spíte tak vám prajem dobrú noc, nech vás blchy štípu celú noc. 😉

loginka
25. jún 2009

ahojte baby,
leteli by ste teraz lietadlom?, mame ist v do Spanielska na dovolenku, a zatial som sa nedocitala, zeby sa vyslovene nemalo cestovat, ale samozrejme nechcem nic riskovat, kedze som aj po IVF

lante
25. jún 2009

Loginka, ja som letela pri svojom prvom tehu na Krétu, žiaľ tehotenstvo bolo v 12tt klasifikované ako Missed Abort tj Zamĺknutý potrat v 6tt, a práve okolo toho 6tt sme leteli..................lekár hovoril, že to na to nemalo vplyv, ale ja som si to vyčítala a vyčítam dodnes. Drobec sa mal narodiť vo Ferbuári 2007. No na druhej strane veľa žien tehuliek lieta a nič sa im nestane. Najhoršie je sa rozhodnúť 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre