Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
20. okt 2010

@maminnka boli 😀 , ja by som bola radšej keby mi Natálka tak krásne papala...ale tak nebudem to siliť, rozpapá sa snáď 😀 ...sú krásne obe 🙂

laxity
20. okt 2010

@blumka a ja nie? 😕

maminnka
20. okt 2010

@laxity v Protetike alebo u Batu alebo potom tu: http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=148091

blumka
20. okt 2010

@laxity 😀 😀 nie..ziarlis? 😀 😀 to je ohladom chaty, ty si uz vyplnila 😉

blumka
20. okt 2010

@laxity ja som terezke kupovala a stale kupujem u batu alebo od firmy RAK http://www.rak-obuv.sk/

alex
20. okt 2010

@zucana teším sa na stretko 🙂

alex
20. okt 2010

@zucana teším sa na stretko 🙂

alex
20. okt 2010

hmm... hodilo mi to 2x.
Inak ahojte kočky. U nás noc taká všelijaká... teraz spinká prvý poobedný spánok, potom pôjdeme von.

olifcek
20. okt 2010

no uz tu...boli sme vonku, potom obedik varili, hrali sa...oliv este nespala od rana od 8.30...

inak...zrejme je naozaj pravdou, ze ,,cervena rota,, nezalezi na tom, kolko mliecka babo pije, lebo Oliv pije stale vela mliecka, nevycnechava ani jednu davku a dnes prisla armada x;o((( a dost silna, fnuk...a ja, ze preco ma uz par dni tak mob brucho boli...x;o(((
Oliv nastastie pije mliecko dalej...

idem docitat a odpovedat x;o)

laxity
20. okt 2010

@maminnka krásne topánočky 🙂

@blumka samozrejme 😀, som ostala napochybách čo sa deje 😕

blumka
20. okt 2010

@laxity 😀 😀 to pre neporiadnice slo IP 😀 😀 😅

laxity
20. okt 2010

@blumka tiež vyzerajú byť kvalitné 🙂

@alex všetci už vieme že sa tešíš 😀 ...si nám to pekne zdôraznila 😉

laxity
20. okt 2010

@blumka upokojila som sa 😀

laxity
20. okt 2010

@zucana ja nesľubujem či prídem 😕 ...musím sa rozhodnúť kvôli malej, bo ona po ceste domov vždy plače ☹

alex
20. okt 2010

baby inak nepíšte toľko, však kto to má všetko dočítavať 😀 Ja vždy tak po nociach, ale potom dlho spím a keď sa zobudím a pozriem sem, tak pribudne vždy ďalších 5 strán 😀

blumka
20. okt 2010

@svetlankat @olifcek @garonka zajtra to stretko plati? 😕 ze ci mam tortu trepat ci ne

njonja
20. okt 2010

@blumka kuknem vecer tabulku.. Prosim Ta, ako viem, ake cislovanie mam pouzit? Zmeriam malemu nozicku a ma napr. 18cm. Aku velkost mam potom kupit? Som z toho daky blbec☹

njonja
20. okt 2010

@blumka ze neporiadnice.-) Ja ti dam!

njonja
20. okt 2010

Ozaj a este jedna otazka - ked ideme plavat, stacia plienky, ci musim kupit aj plavky?

zucana
20. okt 2010

cafte babce tak sa tesim aj ja 😀
inak to o tych dusicnanoch je sila...teraz sa bojim dat aj kalerab ...
a nasla som este hipp s feniklom a kralicim masom....je tam sice cibula ale len trochu a vraj tu uz mozme...takze co si myslite o cibuli????

olifcek
20. okt 2010

@blumka JA IDEM, jasna vec x;o) a tortu i sama zjem 😀 😀
@njonja len @blumke das? i ja chceeeem cosi x;o) na plavanie stacia plienky na plavanie babylove x;o) su super

@rivatha @maminnka fiha, super info, i ja varim na dva dni..takze spenat uvarit a skonzumovat teplucky, nenechat vychladnut a nezohriat, okiii

@blumka i moj mm je maroood...kontrolu ma v stredu, ale, ze pojde uz v pondelok..x;o) ale super, ze siel k lekarovi a nechal si povedat a lieci sa domaaa

@suzon78 juj...srdiecko? drzim moc palce, aby to dobre bolo nakoniec...

@njonja my papame bezne uvarene jablcko s hruskouu a kusok keksicka hero bez cukru v tom...neprehana ale 😵 😵

@matesl viem, ze z neho mozu vyt vredy, ale ja nemam zaludocne problemy, mna len koza svrbela, no po par tyzdnoch to preslo, a som presvedcena, ze ja ho nemam x;o)

Olivke zasadne lyzicku neolizujem, prenasa sa tak zubny kaz...ale uz jej dam i pusinku, ved...i kebyze ho mam, ako Ty pises, kto vie ako dlho uz...a keby sa mal u malickej prejavit, tak az o par rokov, co sa da...ved sa to lieci 4dnami antibiotikami, a v 90percentach to pomoze, tym zvysnym 10este daju dalsie antibiotika...neboj, bude to dobre
@zucana super, ze bola cesta ok...a veru, mam pocit, ze tie nase dietky su riadne duracelky..moja mamina tvrdi, ze toto tiez este nevidela 😅
@matesl @blumka my uz par dni zaspavame okolo polnoci, par minu pred nou, alebo po olnoci...

@lolka presneeee, Olliv pri kojeni kopka nozickami, mava na ludi a pod. 😅
@loginka my nepapame kase na noc...pribera, je spokojna, tak na co...i ked tuto noc bola hore kazdu polhodku,tak som o siestej rano umyla riad, Oliv mala viac miesta a uz nemrncala a krasne hajala...ja som si uchmatla kusok prazdneho miesta na posteli a este pospala kusok 🙂

@avaka saq teplacky na traky kupis vsade x;o) ci to len v ke?? 😕
@maculik ja som schvalne dnesnu noc sledovala kolko hajame..a tut to nebola nai jedna hodina vkuse...teda oliv jo, ja nie...mala velku potrebu cuckat a dost aktivne miestami...jasne, v spanku...odsledujem i dnednu noc...ale my odkedy ju mame doma, sme nehajali vela hodin vkuse...max. bolo asi 4hod., asi jeden, dva tyzdne? 😉
@suzon78 aj my hajame spoluuuu

@maminnka mne oliv tiez v pohode vie za den spapat tolko, co Tvoja malicka Natalka...ale ma i dni, ked spapa menej, ale nenutim x;o) davam len kym chce...pomedzi este chrumky, sem tam rohlicek x;o))) dobry stravnik je tiez x;o) ved...uz mame rovnych 8000g x;o) a nastastie kakame kazdy den...ale vrtula je poriadna veru x;oD

olifcek
20. okt 2010

@zucana naduva, nedavam x;o)

olifcek
20. okt 2010

tak...vvela ste pisali, tak ja som musela tiez, ale naraz 😝 😀

zucana
20. okt 2010

babce tie su krasne...
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9016729&tab=4
@maminka nedavaj sem take pekne linky 😀

zucana
20. okt 2010

@olifcek ale to nadua aj karfiol a ine....tak vyskusat mozem nie?

zucana
20. okt 2010

pojdeme do aurovea a trosku poprecadzat aj po vzduch....

olifcek
20. okt 2010

@zucana preto nedavam ani karfiol....naduval x;o)) brokolica je ok u nas....jasne, skus, ked sa nebojis 😀

olifcek
20. okt 2010

@blumka a @garonka pride?

njonja
20. okt 2010

@jja my davame Biogaia takmer od narodenia... Neviem, ci sa to moze davat stale, ale kedze je stale na antibiotikach, tak davam, aby sa mu setrilo brusko...

njonja
20. okt 2010

@rivatha je to na nic s tymi dusicnanmi, ci ako sa volaju. Ja mu nastastie mam moznost uplne vsetko kupit bio, od masa, cestovin, chleba cez zeleninu a ovocie. Je tu super vyber, lepsi ako nebioprodukty. Ale k tej vode - kakamratka takto nevedela, ze ich voda je zavadna, byvali na dedine a mali vodu zo studne (bolo to uz davno) a jej takmer zomerlo dieta. Cele modre ho sa snazili zachranit v nemocnici a trvalo to velmi dlho, kedze vsetky bunky boli pridusene....

maminnka
20. okt 2010

@olifcek vy ste nas uz obehli, blahozelaaaam!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre