Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
2. nov 2010

@svetlankat samozrejmeee, mam ho i ja, moja mamina a aj svokra ale ta ho už šupla do umyvačky riadu a to sa nema 😕

ja si každe rano varím čajík a ukaže sa mi krasny obrazok ako sa Tobi smeje

ako darček taky hrnček fakt poteší 😉 odporučam 😉

svetlankat
2. nov 2010

@garonka super, tak navrhem mm ako darcek pre svokrovcov.

garonka
2. nov 2010

@svetlankat aj @olifcek taky ma myslim, že mm dala robiť no fakt krasny darček to bude pre svokrovcov 😵

svetlankat
2. nov 2010

@garonka asi ano, ani len netusim co im kupit a oni vzdy cakaju darcek. Ale este hodim rec s mm.

garonka
2. nov 2010

@svetlankat ja som tie hrnčeky dala babkam na meniny samozrejme aj mne sa ušlo neostanem na ocot 😅

a na vianoce i svokrovci čakaju darček hoci maličkosť ale čakaju tak sme sa s mm dohodli, že dame urobiť profi fotky Tobiho a fotku im zaramujeme 🙂

svetlankat
2. nov 2010

@garonka super darcek, moji svokrovci uz maju vela fotos. Moj mm sa v tom vyziva a ked ma niekto sviatok tak by len fotky daval.

blumka
2. nov 2010

@svetlankat jasne ze som spokojna 😉 pijem z neho 2x denne kavu a 2x denne caj, ale ako pise garonka nedavam ho do umyvacky aby sa mi fotka neposkodila..moji rodicia ho tiez pouzivaju dennodenne a je ok..
napisem tipy co my ideme dat nasim a svokrovcom na vianoce do temy o darcekoch ok?

garonka
2. nov 2010

@svetlankat moji ešte nemaju 😅

mm rad fotí že? aj doma mate krasne fotky Miškine zaramovane 😵 😵 😵 veľmi sa mi pačia 😵

svetlankat
2. nov 2010

@blumka, http://www.haliganda.sk/?page=clanok_program&id=76 typ pre vas s tete na stvrtkove dopoludnie, alebo odpoludnie

garonka
2. nov 2010

hi my tu mame tajnu temu 😅 som prehliadla 😀 ešteže @blumka temu oprašila 😀

svetlankat
2. nov 2010

@garonka dakujeme, rad rad, niekedy to az prehana, kym som prisla z porodnice s Miskou malasom uz plnu chodbu fotiek s Miskou. No hruza

blumka
2. nov 2010

@svetlankat jej sveti dik ale toto je este pre terezku narocne 😉 to tak skor pre mna 😀

svetlankat
2. nov 2010

@garonka Miska spinka uz od deviatej tak sa tu trosku realizujem

svetlankat
2. nov 2010

@blumka 😀 ja by som sla keby som nemalaMisku, ja som inac lava na take veci tak by sami zisla instruktaz

garonka
2. nov 2010

@svetlankat fotenie ho pekne chytilo 😉 fakt tie fotky su krasne 😉

svetlankat
2. nov 2010

@blumka mame temu o darcekoch? asi som mimo ci, hod milink,please

svetlankat
2. nov 2010

@garonka dakujeeeeeeeeem

garonka
2. nov 2010

@svetlankat ja som antitalent na take krasne veci, štrikovať som zabudla, hačkovať som sa nikdy nenaučila, vyšívať mi nikdy nešlo no hanba mi
a kresliť božechraň všetko nakrivo 😅

svetlankat
2. nov 2010

@garonka tak isto aj u mna, hanba nehanba u nas zasiva veci mm ked treba pekne, ja na to fakt nevidim,mne vzdy spliva ta nitka s latkou, ak to moze byt zasite hala bala, ze to nevidno, spravim to aj ja. Sit na stroji u mna nehrozi.

garonka
2. nov 2010

@svetlankat šiť na stroji ani ja neviem, hoci kufríkovy je u maminy odloženy a zapadnuty prachom 😕

a to aj u nas mm zašije pekne, minule som tobimu na pyžamku zašila dierku a mm, že preboha to vyzera katastrofalne tak to vyparal a zašil tak, že vau ako nove pyžamo 😝

vedela som štrikovať ale len take že šaly alebo robiť bombule na čiapky 😀

garonka
2. nov 2010

idem ja chystať obed a tak hura vonku 😵

krásny dnik želám 😉

olifcek
2. nov 2010

@maculik jaj, ja Ta nesudim, co si. To bych si nedovolila. Robis vsetko, co mozes. Viem, ze svoje deticky lubis. Ja som pri Oliv este nemala prespatu noc a iste skoro nebudem, kedze chcem aspon 2roky kojit...dalsie? Uvidime, ci bude, rozhodneme sa, az bude mat malicka 3rocky x;o)

olifcek
2. nov 2010

@maculik jaj, ja Ta nesudim, co si. To bych si nedovolila. Robis vsetko, co mozes. Viem, ze svoje deticky lubis. Ja som pri Oliv este nemala prespatu noc a iste skoro nebudem, kedze chcem aspon 2roky kojit...dalsie? Uvidime, ci bude, rozhodneme sa, az bude mat malicka 3rocky x;o)

olifcek
2. nov 2010

@maculik luto mi je Petrika kvoli tomu, ze bude plackat pri oducani

svetlankat
2. nov 2010

@garonka aj my pojdeme von ked sa Miska zobudi, napapa sa a sups ho von

selyma
2. nov 2010

Ahojte baby 🙄 . Pridavam sa ku skupine matiek, ktorym spadlo babo z postele. Som ja ale sprosta. Dala som ju na postel a kym som poukladala veci rachot a plac. Sprosta som. Nedavam si pozor. Ale plackala len kym som ju nevzala na ruky. Potom pozerala na mna ako puk, ze to ako sa tvarim a preco si ju obzeram. Uz bolo dobre. Velmi rychlo ju plac presiel. Ale dnes nema ziadne modriny ani nic, akoby sa nic nedialo. Uz som si predstavovala rec, ze ako vysvetlim modrinu, ale nebude treba, lebo modrina nieje ziadna. Teraz som krotka ako baranok a milucka k nej. Aj spanok mala vcera taky slabsi, stale sa budila a chytala sa ma. To asi z toho padu, ci sa jej nesnivalo. Ale chvala panu uz dobre.

svetlankat
2. nov 2010

@selyma nic sa nestalo, este sa napadaju nonie, a nie si sprosta, potom by nas tu bolo sprostych viac. Ale my nie sme

zucana
2. nov 2010

@maculik toto je najlepsie oducat ked nie je doma vraj a sa nastavi ;) my prosim pekne ideme tiez nieco riesit ale ani nie tak nedavat papat ale skor spavat v postielke s bocnicou....no lebo som ju rano dala do postielky zabarikadovala vankusmi a isla dole a za 3 minutky plac tak letim hore a cela barikada rozflakana a vika v strede manzelksje 🙄
je tu niekto taky kto zacal oducat od spavania spolu 😅 nam asi teraz zacnu este prebdelejsie noci lebo ona si ma este aj za tricko chyti abych jej neusla 😕

zucana
2. nov 2010

ozik a ja kojim este 2krat denne okrem teda vecera noci a rana....mame 3 prikrmy.....mam zaviest uz 4ty?a co ked nemozeme jogurt?

jaja32
2. nov 2010

@garonka @blumka dakujem, presne na tie som myslela 🙂

blumka
2. nov 2010

@zucana ja sice neoducam spavat od spolocneho spania ale oducam od zaspavania na rukach...spi v postielke bez bocnice ale ja lezim hned vedla a mam velky paplon medzi nami poskladany a zatial nepreliezla v noci...a cez den spi v kociari

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre