Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
5. nov 2010

@avaka ja dam obcas juli do ruky cestoviny penne 😉 miesto chrumky

olifcek
5. nov 2010

@svetlankat mixujes jo?

avaka
5. nov 2010

no ci ma tu supku?ja mam bez supky a myslela som,ze bude s

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
5. nov 2010

@avaka ja Olivke i jablcko, hrusku a pod. dam Olivke do rucky 😉

svetlankat
5. nov 2010

@avaka miska zacala otvarat pusinku akorybka na kazde jedlo. otvara a zatvara na prazdno

avaka
5. nov 2010

@blumka ,skusim aj ja 😉 a myslis,ze este nie,ako prilohu?varis jej ju zvlast,bez soli?

olifcek
5. nov 2010

@rivatha i my mame len spone zubbky, ale babo v pohode papa cele i bez zubkov 😵

zucana
5. nov 2010

baby dik za odpovede ja som tiez rada ze este tak mmujeme 😵
no a my sme prosim peken stale v boxe a hra sa sama 😅

svetlankat
5. nov 2010

@olifcek ja mixujem
@avaka maju supku, aspon mylim ze je to supka

avaka
5. nov 2010

@olifcek ,to som aj ja rozmyslala,ale ona to tak pazravo,velke kusy laduje... 😕

@svetlankat ,nasa robi rybu na povel 😀 ,ale ked sa spytam,ci chce ham,nahodi usmev a uz mliaska a smer ku mne 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
5. nov 2010

@avaka ja som kupila i cucatko....do toho das ovocie, ci lad, ci ine a papa pomalicky....este som to neodskusala ale...

Je vhodný na cucání, žužlání, kousání, a všelijaké ožužlavání bez rizika jakéhokoliv zaskočení, zalknutí nebo udušení. Máteli doma dítě kterému nechutná mrkvička, rajče, hrozno nechce zeleninku nebo ovoce toto kousátko zaručuje ochutnání všech možných plodů a chutí. Padne do každé malé ručičky. Velice snadná údržba. U prořezavajících zoubku lze vložit chlazené ovoce či led. Když se dítě do váčku zakousne vyteče mu z něj jen štávička a rozmačkaná dren.

olifcek
5. nov 2010

@rivatha Oliv tiez este sem tam zabehne, lebo viac si da do pusy, hrozne ju bavi hryzkat si jablcko a neodhadne mnozstvo, no uz krasne zuje, pred mesiacom, ci dvoma? i ona vsetko moc pchala do pusinky 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
5. nov 2010

@svetlankat i ja mixujem...i ked nemusim, Oliv spapa take i take... 😉

olifcek
5. nov 2010

i Oliv pyta papat otvaranim a zatvaranim pusinky...ked chce mm tak mi dava tricko dole, alebo ho vyhrna a nakuka pod neho a i sama si da do pusy uz bradavku, ma neskutocnu radost, ked to sama urobi, ehehehe

avaka
5. nov 2010

@olifcek ,zaujimave,to som este nevidela veru... 😕 ,ale aj tak by som bola rada,keby kusala...
ona inak pekne zuje,ale ked odvali kus(rozok,zemiak)zacne ju natahovat vyplazi jazyk,vyplesti oci,cervena...a ja stresak neviem ci ju natahuje,ci sa dusi... 🙄

avaka
5. nov 2010

@rivatha 😀 ,ja pred nou ani nemozem jest,a ked jem,tak mam nachystany chlieb,alebo nieco co jej davam... 😅 a ked vidi,ze jej struham nieco,tak zacne tak kricat aaaaaaaáááááááááááááááááááááááá,ze sa az steny trasu... 😀

avaka
5. nov 2010

a ci chce ham sa pytam,az ked to mam hotove,lebo by som ohluchla 😀

olifcek
5. nov 2010

@avaka tak kup toto...bude to cuckat cez sietku, hryzkat moze, to ju obmadzovat nebude 😵

avaka
5. nov 2010

no idem kuknut,ci je uz hore,nech mi ide pomoct vyvesat pradlo 😀 ,potom sa napapame a pojdeme von,tak pekny dnik 🙂

jja
5. nov 2010

baby ja som minuly tyzden skusila hrasok a potom sosovicu a chutilo nam a klopem bolo to bez problemov. iba tie prdiky boli silnejsie a bolo ich viac citit 😅 dokonca hrasok som jej uvareny vcelku dala na misticku a brala si sama, tak to jej ohromne chutilo. dnes skusam kukuricku. uvidime ci pochuti. 🙂

svetlankat
5. nov 2010

@avaka 😀

blumka
5. nov 2010

@avaka ale mozes jasne aj ako prilohu..a bez soli urcite..a varim ich spolu so zeleninou 😉

avaka
5. nov 2010

baby,spi ako drevo uz od 9:30,tak vesiam sama.. 😒

@svetlankat .ona rada pomaha... 😅 😀

avaka
5. nov 2010

@blumka ,dik,ved ja vzdy bez soli,ale som myslela,ci si jej len tak z vasich nedala..skusim ako prilohu,bude sa citit dolezito 😀

@jja ,jej,ja som uz davala hrasok,chuti,ale skusim ako Ty na miske 🙂

olifcek
5. nov 2010

@avaka jaaaaj, tak takto i Oliv pomaha rada a ked vesiam, rehuna sa velmi pri tom, hehe, neviem, co je jej na tom vtipneeee x;OD

je super, ze uz sedka, stvornozkuje a stavia sa...takto ju nosim so sebou, ked potrebujem posadim ju, vsetko je okolo nej nove, lebo doteraz bola v tych miestnostiach z vysky len, odrazu si sedka...x;oD

olifcek
5. nov 2010

@jja super napad s tym hraskom v miske...skusime aj my, Oliv sa rada sama krmi, blbe, ze uz i lyzickou chce...ale ja este niesom pripravena na ten neporiadok 😀

svetlankat
5. nov 2010

@avaka jej super pomocnicku mas, ja sa priznam este sme spolu nevesali, uz sme spolu nakladali pracku, mycku miluje nakladat, ale este si musime toto vyskusat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre