Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
7. nov 2010

baby, tak ja si objednavam kalendar u @dari3, berieme 10ks...s tym, ze dva motivy...platit budeme 2x16eur a 8x12eur /12eur su naklady na tlac a viazanie/. nejaky kalendar ma i v albume, ale cakam na mailk este iny, a jasne, ze paq i tie nase x;O) tak uvidiiiime x;o)

olifcek
7. nov 2010

@laxity pri Olivke mi to moc nehrozi...x;o) i ked...ved mm by ju postrazil, pohrali by sa....ale ja neviem, co keby sa nepoidarila, ze jo? x;o)

alex
7. nov 2010

no tak už je moje šidlo hore. Nepospal dlho, tak cca 30 minút. Idem sa napapať a pôjdeme von, v kočíku lepšie pospinká.

blumka
7. nov 2010

@olifcek krasna bunda ale nedala bych za nu 20 ked viem ze sa da aj lacnejsie 😅

zucana
7. nov 2010

tak my takto spime na teraske uz vyse hodky 😵

olifcek
7. nov 2010

@blumka ze?
@zucana super

olifcek
7. nov 2010

oliv sa mi uz 2x prekakla...ma redsiu stolicu...zrejme tie zubky x;o)

blumka
7. nov 2010

@olifcek olivke idu dalsie?
ja juli nic nevidim ale podla spravania v noci a aj cez denne spanie usudzujem ze tiez nieco pojde von

olifcek
7. nov 2010

@blumka NO ZDA SA, ZE HORNE....vkuse prsty v puse, slinta, je nervozna, este viac na prse, nez obvykle, mojka sa viac ako obvykle...bezdovodne chvilkove place

blumka
7. nov 2010

@olifcek no tak to fakt vyzera na zuby 😉

zucana
7. nov 2010

ano olif ale to sa da kde kupit....

zucana
7. nov 2010

a farmu nepotrebujem lebo tu dostaneme tu od chicca...... 😉

zucana
7. nov 2010

a potom ake ceny za nove veci.....tuto max 30 eur zaplatim za nove....a mm nechce take velke 😀

olifcek
7. nov 2010

@zucana 😉

zucana
7. nov 2010

no a kde sa daju zohnat tie hracky teda co si poslal dema pls....
a ozaj kupuje mamina nakoniec tento kociarik asi:
http://www.mytoys.de/Fisher-Price-Fisher-Price-...

lienka2
7. nov 2010

ahojte 🙂
trocha som docitala.. u nas tiez letia reklamy na Nissan, Orange aj Lidl 🙂 a minule dokonca sledoval vecernicek.. aspon chvilu sedel na mieste a oddychoval 😅
vidim ze sa tu vo velkom nakupuju hracky na Vianoce a vyrabaju kalendare a pohladnice.. my uz nad hrackami nerozmyslame, cakame na stolik chicco a uvidime, ci sa s tym vobec bude hrat.. ale pohladnice by som brala.. ked mi niekto viete poslat link nejaky, kde sa to da urobit budem rada 🙂
maly teraz spi, tak ideme aspon sa v klude najest a mozno aj nejaky film zacneme pozerat 🙂
@olifcek kedy vas mozeme cakat? 🙂

olifcek
7. nov 2010

@zucana vo FP...

zucana
7. nov 2010

cez nich priamo sa da? hod mi pls link

laxity
7. nov 2010

@zucana dík za link...ale ja budem objednávať toho viac u jednej pani čo má obchod s hračkami...povedala mi, že si mám povedať čo chcem ona mi to zabezpečí a samozrejme mi dá zľavu...som kupovala u nej dve veci Hovoriaceho psíka a Riekanky a dala mi 20% 🙂

a inak mne sa zdá 4 a 5 link čo si posielala, že už je pre väčšie deti 😕 zahrá sa s tým už teraz Viki? 😕

tiež zvažujem ktoré hračky kúpiť, aby sa s tým už pomaly začala hrať a aby sa s tým stále hrala keď už bude väčšia 🙂

ja som chcela toto, ale to nie je v slovenčine tak nebudem kupovať http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9883795&tab=1

toto mám zatiaľ vyhliadnuté http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8556309&tab=4

toto nevyzerá zle http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9142716&tab=6

zucana
7. nov 2010

@laxity neni zac ;) a to by aj z toho posledneho dala 20% zlavu?a ma aj to co olif posielala?

laxity
7. nov 2010

@zucana pokiaľ to vie zabezpečiť, tak by to mala mať...a určite dá zľavu neviem akú veľkú ale keď mám v pláne toho brať viac tak určite nebude malá 🙂

zucana
7. nov 2010

@laxity len ty kokso 60 eur to je strasne moc...to ked pojdem do usa tak tam kupim za polovicu 🙄

blumka
7. nov 2010

@zucana to posledne, teda z posledneho linku mame doma..juli sa s tym hrava asi tak ze trepe po tej opici a ona skace a mala sa rehoce..velmi sa jej paci ked spieva vtacik, niekedy sa jej podari to aj stlacit...terezka sa s tym tiez hravala tak okolo roka, potom chvilu nic a teraz vyuziva hlavne tie zvieratka z toho...podla mna je to vhodna hracka
@laxity ten vlacik je fajn ale je v nemcine 😉 ja som ho hladala aspon v anglictine ked uz nie v slovencine ale nic

@zucana jo a zuci ten kocik zvazujem aj ja ;)mame sice jeden ale uz teraz je on bitka

olifcek
7. nov 2010

@laxity ten stolik je len v cestine, v slovencine ee

@zucana ten kociarik je i nazivo pekny 😵
@lienka2 o ktorej mame dojst? o jednej? tak to mozeme i zajtra 😉

amaca
7. nov 2010

Ahojte, prosim vas o radu. tiez mame doma maleho stuplika, bude mat 9 mesiacov a chcem sa vas spytat, ako ste na tom s nocnym spankom. Lebo u nas je to hotova katastrofa. Uz asi dva mesiace sa maly budi kazde dve hodiny, zacne mrncat, cestuje po posteli, nedokaze sa sam ulozit. Alebo sa mu pravdepodobne nieco zasniva a su z toho velke place. Prsnik mu samozrejme neponukam zakazdym, iba vtedy, ked nepomaha nosenie, cumlik.
radila som sa s lekarkou, vraj ci nie je prejedeny. tak som vynechala vecernu kasu a iba som ho nakojila, no nepomohlo. Je to inak velky jedak, s prikrmami problem nemame. Snazim sa, aby mal optimalne podmienky na spanok - vyvetrana miestnost, klud pred spanim, len si citame....no nepomaha.

olifcek
7. nov 2010

@amaca proste Ta potrebuje citit...moja Oliv vstava od narodenia casto v noci a ked rastu zubky i kazdu polhodku...

amaca
7. nov 2010

Olifcek, ja chapem, ze ma potrebuje citit, len je zvlastne, ze boli casy, ked v kuse prespal do rana do 4. Vzdy som si myslela, ze cim starstie babo, tym ma lepsi spanok. Omyl....
my este nemame ziadny zubok, tiez som najskor myslela, ze to budu zuby, no akosi nie a nie sa ukazat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre