Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
13. nov 2010

@rivatha ja kapra ee toho neľubim ale zubača, mňam dedo už včera ulovil tak rybka zatim čuší v mrazaku do vianoc 😀

svetlankat
13. nov 2010

@maculik oni to predavaju hlavne pre firmy vo velkom a ty to potom predavaju na kusy,tak preto rozne farby, ich maloobchod nezaujima.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
13. nov 2010

@rivatha jasne ved pohoda, nam dr vravela ze kludne mozme, nam veeeeelmi chuti

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
13. nov 2010

@rivatha my asi pangasa, ja som chcela lososa, ale bude nas vela tak by som sa nedoplatila, ach jo

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
13. nov 2010

no ja nejak extra pre juli neriesim, maximalne teda ten salatik..rybu nedam na 100%, na to si pocka na dalsie vianoce...Terezka mala ten salatik a potom svoju klasicku veceru ako vzdy. akurat ze bola pekne oblecena 😀

blumka
13. nov 2010

my budeme mat kapra a aj nejake filety, lebo mm neznasa ked musi z niecoho vyhrabavat kosti..a ja zas si neviem predstavit vianoce bez kapra 😀

garonka
13. nov 2010

@rivatha i ja chcem lososa mňam, zubač ma fajne biele mäsko, podoba sa šťuke 🙂 no aka som zrazu rybarka 😀 ale učim sa 😀 mm bude od noveho roka takisto chodiť na ryby takže tie zlate rybky budu u nas stale 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
13. nov 2010

@blumka my veceru este nemame, o dva mesiace uz bude???

olifcek
13. nov 2010

@maculik sko @svetlankat pise 😵 😵
@rivatha ja uz tiez teraz moc nekupujem, lebo uz i my rastieme ako z vody 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
13. nov 2010

@rivatha skusim, daj typ, ja ryby moc nemusim tak nepoznam, ja len lososa milujem a tuniaka steak som jedla na kila v uk

garonka
13. nov 2010

@rivatha ani ja som nejedla 🙂 ale zajtra mame na obed pečeneho zubača so zemiakmi, mňam 😝 😵

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
13. nov 2010

@svetlankat no ved sa riad podla misky, ak jej treba tak mozte samozrejme...u nas zatial juli papa okolo piatej svoju kasu a potom o siedmej mliecko...ak to takto bude do decembra tak stedra vecera bude v case jej kazdodennej kase aby z toho nebola mimo a aby zas nemala toho vela v brusku pred spanim.

olifcek
13. nov 2010

@blumka jeeej, taky salat i ja bych Olivke mohla x;O) parada napad

@garonka niekto pise, ze ryby skor, iny, ze neskor... tak neviem.. ja nedam urcite rybku este x;o)

@maculik saq ja s Tebou vymenim modre za ruzove

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
13. nov 2010

@rivatha no ja sa nebranim novym rybkam, mnam..ja ryby rada..ale teda kapor byt musi a miesto tych filet pre mm nieco ine 😀 lososa mame radi obaja, tak asi si toho roku take kupime 😉

blumka
13. nov 2010

ste mi narobili chute na rybku...mm si na zajtra rozkazal rezne ale tak ja by som si rybky vyprazila 😉

garonka
13. nov 2010

@olifcek my budeme papať aj naša lekarka to odobrila, a aj v mama a ja tam pediatrička vravela, no sa teším budu prave Vianoce 😵

svetlankat
13. nov 2010

@blumka mozno v decembri uz bude vecera, lebo uz teraz by Misa zjedla aj tanier a ked jeme tak to ide cez mrtvoly

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
13. nov 2010

@garonka i moj otec je vasnivy rybar... ja zboznujem uhora, mlask... ale ako pises, i zubac je fajnucky... x;o) kapra ja moc nemusim x;o) lososa i pstruha este, mnam mnam

garonka
13. nov 2010

@rivatha prííííííííď 😉 nemaš ďaleko 😀

maculik
13. nov 2010

@olifcek faakt? Tak super, to ak by svetlanka kupila, tak rovno by to prehodila a mne by poslala uz tie prehodene 🙂
ved uvidime, co vybavi jej mm 🙂

kocky, idem ja do perin, aj ked mi je tu s vami dobre, ale zase si rano budem nadavat, co som nesla skor.

tak dobru nocku a nech nam drobci dobre buvaju 🙂

(mm minule vyberal film, ked sme isli vecer pozerat, a pyta sa, ze aky film chcem, a ja ze "film s nazvom "Ako sa Petrik za noc len 2x zobudil" a on ze "no, to si este budes musiet taky rocik pockat, kym takyto film vydaju" 😝 😀

tak dobru noc 🙂

blumka
13. nov 2010

@rivatha @olifcek no ale tak uz dost 😠 😀 😀 😀

svetlankat
13. nov 2010

@rivatha dikes za typ

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre