Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
18. nov 2010

@zucana to je dobre ze teplotka ustupila, no a tie zubky davaju zabrat aj nam, uz nech su vsetky vonku, booooooze

svetlankat
18. nov 2010

@laxity nemas za co, je lepsie sa ist ukazat, aj ked zbytocne, ako nieco zanedbat, no nie??? ale urcite to nebude nic vazne. drzim palceky

avaka
18. nov 2010

@lenica81,aj mne mala pri teplote spala malo,bola unavena,zaspala,ale velmi nekludne a kratko,stale sa budila..
a ktovie co to maju,ci nejaky virus,ci zubky,sledujem,ze vsetci mame tie teploty bez dalsich priznakov,aj @zucana..
@olifcek,aake to mas tie kekse bez cukru?teda,kde si ich kupila,lebo ja mam doma,velke balenie a obsahuju cukor,tak ich nedavam..
@laxity,tiez by som isla,aj ked to urcite nic nebude,aj nasej malej vcera mm nahmatal za uskom,taky maly uzlik,ale to aj ja mavam,asi uzlinka,ale tiez sa radsej dr.opytam na poradni...

inak,ked uz som pri dr. mam dilemu vymenit pediatricku,mozno nemame zlu,ani nebola moznost skusit,ked mala nebola chora,ale mam pocit,ze ona potvrdi,to ,co jej ja poviem.. 😅 a ked sme boli teraz na tej pohotovosti,zrovna tam bola jedna,ku ktorej som rozmyslala ist,ale ona otvorila ambulanciu,az ked sme uz chodili inde...robila v nemocnici a zda sa mi dobra,aj co sa dojcenia tyka,asi ma trochu prehlad...a kukala ako puk,ked som jej povedala,ze nasa nam kazala prist az vo stvrtok,ked bude teplota...
myslite,ze kaslat na to,alebo zmenit,

svetlankat
18. nov 2010

@avaka pokial mas pocit, ze ta druha je lepsia a odbornejsia tak zmen. Ta nasa tiez robila v nemocke je to neonalogicka a je fakt fajn. Skus si este zohnat nejake referencie od mamiciek,popr znamych a uvidis.

loginka
18. nov 2010

pustila som si toho piotra co si dala@olifcek ma to uzasny naboj, @blumka musel to byt zazitok, v akom case bol koncert? deti mal kto uspavat?
fajn ten clanok, mna tiez utvrdil v tom, co robim nejako intuitivne ze robim dobre, aj ked som sa uz pohravala s myslienkou na samostatne zaspavanie, ale teda cez den, lebo my zaspavame len v kociku a potom neviem co budem robit ked bude mat jeden teplotu a nebude moct ist do kocika von, ze ako sa uspime,,,asi doma v kociku 🙂

@olifcek super uspech 🙂 ,este ze ta mame, ja som TV noviny nepozerala, tak aspon mam prehlad

avaka
18. nov 2010

@svetlankat dik 🙂 ,praveze mam ten pocit,my teraz chodime k takej na sidlisku,mam to pesi pekny kusok a riadny kopec,ledva sa tam vystveram vzdy,ked idem sama peso..v zime si ani neviem predstavit ,k tej druhej to mam v meste nejakych 10-15 minut peso a hlavne uz som vela dobreho o nej pocula...aj na tej pohotovosti som z nej mala dobry pocit,ze sa vyzna a vie co robi..tak asi nad tym naozaj silno pouvazujem...

avaka
18. nov 2010

@olifcek,este ma napadlo,ked @loginka pise,vravis,ze necitas take clanky,ale ano,to je od Annag 😉

zucana
18. nov 2010

Baby vika nie a nie spat stale vymysla hadze sa o mna tapi tapi robi sticuje ma stucha do mna a bucha do pesa brucha a spuli bradavku 🙄

avaka
18. nov 2010

@zucana 😀 ,vydrzat!!!

avaka
18. nov 2010

@zucana ,aj mne to mala robi,naschval mi stlaca bradavku a kuka ako sa tvarim...a pridava...po novom sa tie o mna hadze,ked sa uspava,tak jej podhodim vankusik...minule som jej zacala tichucko hmkat uspavanku a ona tiez zacala tlieskat a mavat rukou tany-tany.. 😀

svetlankat
18. nov 2010

@avaka tak by som vymenila, dobru noc baby, nech mate vsetky fajn noc

zucana
18. nov 2010

Tak mozno sa zadarilo Po 2 hodkach 🙄 😕

loginka
18. nov 2010

potesi zuzi, tak vsetkym bru noc

zucana
18. nov 2010

Bru vsetkym idem este pocitat knizku

olifcek
18. nov 2010

@avaka keksi znacky hero. Uzlinka za uskom moze byt v choroby, alebo kupovaneho kuracieho, ci ineho nadopovaneho a v obchode kupeneho maska. Ma to i na prse?

avaka
18. nov 2010

@olifcek ,to som neskusala pozriem,ale to ma velmi malinke,len taku dobku..a nasiel jej to ,ked mala teplotu...tak snad z toho..

a kde si kupila tie kekse?

olifcek
18. nov 2010

@avaka ja som sa toho nacitala az az, uz take necitam 😉 viem, ze robim dobre, co robim 😵

olifcek
18. nov 2010

nam oli nie a nie haji....chi

olifcek
18. nov 2010

oliv uz spala, asi pred hodkou, tak, ze zhasneme svetlo, ked sme to urobili, sova sa prebudila a hajdeeee hrat sa, lozit... nepomohla ani hodka lezania a nevsimania si, vystacila si sama x;o) cuckala, smiala sa, tapi tapi, tancovala, mavala, neviem komu, glg... tak som to vzdala a hrame sa...

inak oliv, ked sme u niekoho, nevdima si ma, resp, len ma skontroluje a hra sa.... no doma vecne pisti, len aby bola na mne, somnou, nestaci, ze je vedla mna... umrcana je neskutocne... snad to skoro prejde...snad su to zubky a nejdeme k zaciatku..... teraz sedi vedla mna, akoze place, a krici mama, mama, chyta ma za nohu x;o) idem skusit opat spalnu 😉

olifcek
18. nov 2010

mm vravi, ze oliv nechce spat, ani byt hore... tak to asi zubky,,,

olifcek
18. nov 2010

no poriadne sa vykakala, tak snad kvoli tomu nehajala...

alex
18. nov 2010

Ahojte,
my hajáme už od ôsmej. Nejako sa nám zlepšilo spinkanie, klop-klop, aby som to neuriekla. V sobotu sa chystáme s kamoškami von a detičky nechávame tatom, tak som aj rada, dúfam, že aj v sobotu bude takto pekne hajať a tato nebude mať problém. Som si odsala trochu mliečka a skúsim mu dať z fľaše a potom dokojím, aby som vedela, či nebude problém v sobotu a bude tatovi piť mliečko, lebo inak by som nemohla ísť.
Topánočky hľadáme aj my, no v celom auparku sme nenašli také, čo by vyhovovali. @laxity tie topánočky sú super, len keby sa dali vyskúšať. Má kamoška aj niekde predajňu, či len cez net predáva?

laxity
19. nov 2010

Dobré ránko 😵

@avaka toto je veľkosti skoro pingpongovej loptičky 😔 ...no som zvedavá čo povie doktorka o 7.30 idem hneď volať

@svetlankat @avaka ďakujem 🙂

@alex nemá ☹

andrea2603
19. nov 2010

dobré ránko 🙂
@laxity môže byť uzlina, tá sa zväčšuje, ak je v tele zápal, ale určite zavolaj MUDr., lebo to je teda dosť veľké 😕

@avaka vždy treba ísť za lepším 😵 , aj čo doktorky sa týka 😉

blumka
19. nov 2010

@loginka koncert zacinal o siedmej, z domu sme vypadli o sest patnast a boli tu dve kamosky, jedna uspala juli asi tak behom pol hodiny, co mne sa malokedy podari a druha s 5 rocnym syncekom sli spat s Terezkou, deti jej zaspali obidve tak aj celu noc spali spolu v jednej posteli 😀 sme sa smiali ze ako skoro zacali 😅 ja mam chvalabohu take deti ze im nevadi cudzi clovek...teda terezka je od malicka taka, ju uspaval ten kto bol po ruke..moji rodicia, mm, svokra, kamoska...julinka bola takto prvykrat a ked dosli k nam tak dost sa tak pozerala nedovercivo ale potom si ani nevsimla ze sme odisli..a zaspala uplne v pohode...

@zucana to vcera asi bol taky den, juli mi zaspavala tiez 2 hodiny..uz som nervy stracala...jacala, behala po postielke, vstavala, hojdala sa...som sa bala aby mi terezku nezobudila, lebo som bola vcera sama doma do polnoci...nakoniec zaspala ale ja som bola taka grogy z tohto uspavania a z toho stresu ze som o desiatej odpadla aj ja a muza som ani nepockala

blumka
19. nov 2010

@laxity ja verim ze to nebude nic vazne...mozno sa niekde udrela a ty ani nevies 😉 drzkajte sa...
@olifcek pozri este toto

https://www.youtube.com/watch?v=3WWwuA6twKI

a toto

https://www.youtube.com/watch?v=l1xw9hQxHtw
olifcek
19. nov 2010

@alex fakt chces flasu ponuknut? nebude lepsie poharik s naustkom, ci cisto poharik?

@laxity drzim prsty, som ale presvedcena, ze je to z horucky a preslej choroby, daj potom vediet... lebo je to fakt dost velike...

@blumka i ja som stastna, ze je OIliv nesmierne spolocenska a nebojacna.. len ked sme doma dve, ci traja, s tatom, tak llen pri mne chce byt, dufam, ze to len zubky su...

jeeeeeej, tu prvu pesnicku som uz pocula vcera, uzasny pribeh x;o) a ta druha, wow

blumka
19. nov 2010

@olifcek to aj moje deti, ked som s nimi sama tak len mamaaaaaa...a julinka ma musi vidie, len ked na wc vybehnem tak uz jaci, terezka ta tiez mamka kde siii? ale ked pride navsteva alebo my niekam ideme tak ani nevedia ci som tam alebo nie 😀

olifcek
19. nov 2010

@blumka tak potom dobe x;o) Oliv sa sprava standartne, takze parada x;o)

olifcek
19. nov 2010

http://www.najmama.sk/clanok/225738/nenechajte-...

nedalo mi, precitala som si, take som malo citala x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre