Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
6. dec 2010

@olifcek čo idete také riešiť? 😕

mne sa vôbec nechce ísť von...nejaká som nijaká...ale pôjdeme okolo druhej obom starým rodičom a aj prarodičom Natálkinym 🙂

zucana
6. dec 2010

tak my mame stale 37.5 resp.38.2 v zadocku ale mam odratat 0,7 ze? a lieky az keby mala 38 ze?

laxity
6. dec 2010

@zucana a to sa už 0,7 odrátava? 😕 Baby myslím dávajú až keď je vysoká teplota...ale ja by som dala ak by bolo 38 asi 😕

blumka
6. dec 2010

@zucana uzsa odratava 0.7 stupna a ja osobne davam uz od 38 nieco proti teplote...ja sa bojim ze to bude stupat

olifcek
6. dec 2010

@laxity pisala som uz ;o) potrebujem doriesit tu socialku II. pilier, paq dam aj @blumke mailom info vratane tlaciv, ktore treba, aby si i ona mohla vybavit to iste, a vcera sme kupili v tescu capacky, ktore neobujeme kvoli nartu, takze idem vratit, resp. vymenit za ine, chjo

svetlankat
6. dec 2010

@blumka ja by som rada prisla len baby musia dat vediet kedy im to vyhovuje. ja mam akurat utorky stvrtky anglinu, ale aj to nie vzdy viem ist

svetlankat
6. dec 2010

@olifcek aj mne prosim posli maila ohladom info

svetlankat
6. dec 2010

@zucana ja tiez az od 38 davam, skor nie

svetlankat
6. dec 2010

@raa2 vsetko naj naj naj

svetlankat
6. dec 2010

snezi a ako husto

blumka
6. dec 2010

@svetlankat oki, ak sa dohodnite a dajte mi vediet...deti su uz zdrave, terezka je v skolke...dnes tam chcela aj spat, tak uvidime ako to bude pokracovat..ale aj keby tam nespala, tak ju dovezie mm, ja po nu v takomto pocasi nechodim, takze som v podstate stale doma. Juli spava do desiatej, ale mozte prist aj skor aj neskor..ako vam vyhovuje...a mame aj kocik aj fusak, aj postielku keby boli deticky unavene 😉

lienka2
6. dec 2010

@blumka ja by som rada dosla, ale v takom pocasi sa busom uz vobec neodvazim a mm je cely den v praci.. tak neviem..
inak sme kupili vcera malemu pod stromcek to auticko chicco, o chvilu sa uz ani nebudem mat kde pohnut v tom nasom byte 😅

blumka
6. dec 2010

@lienka2 juuuj skoda...:(

svetlankat
6. dec 2010

@lienka2 a ktore ste kupili to deluxe alebo quatro? to len tak zo zvedavosti

olifcek
6. dec 2010

@lienka2 ak Ti vybavim odvoz? 😉

@svetlankat oki, dam info. ja uz mam tlaciva, len pockam az tam dojdem, ci este cosi mi netreba...

ale mm zlatyyyy, na postu zajde dnes, mam tam balicek, posle i @lienka2 obalku, nestihla som minuly tyzden... a zajtra skoci do tesca kvoli capackam, no a socialka pocka este x;oD dnes sa mi fakt nechce...raz snezi krasne husto, potom akoby mrholilo... mm, ze romantika divat sa na to z okna, ale byt vonku je vraj fuuuj 😅

lienka2
6. dec 2010

@svetlankat quatro
@blumka, este ma napadlo ze by nas mm vramci obednajsej prestavky odniesol ale to by sme potom museli byt kym by on nesiel domov z prace 😅

olifcek
6. dec 2010

@lienka2 a kde si kupila quattro? ja mam deluxe x;o)

lienka2
6. dec 2010

@olifcek v kike
deluxe je ake?

olifcek
6. dec 2010

@lienka2 super x;o) ale to su obwe... @svetlankat uz pisala aky rozdiel videla x;O)

lienka2
6. dec 2010

@olifcek najprv sme boli v draciku, tam mali ine.. tusim od 12mesiacov..

olifcek
6. dec 2010

@lienka2 jj, my mame to od 12mesiacov.. a aj @svetlankat x;o)

lienka2
6. dec 2010

@olifcek no teraz si ma zmiatla, ja som pozerala na nete to quatro co si dala prvy link a viem len tolko, ze to v draciku vyzeralo inaksie 😅 tak som isla pozriet do kiky..
inak ten stolik co ste s @blumka kupovali je dobry? som ho videla vcera v draciku, ale mali ho uplne hore.. lebo nam ten chicco este stale nedosiel.. 😒

olifcek
6. dec 2010

@lienka2 no je i ina verzia.. je quattro, deluxe a este jedno x;o)

ten stolik je uzasny a perfektny x;o) podla mna lepsi ako od chicco... x;O) ale to je moj nazor

lienka2
6. dec 2010

@olifcek
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...
take sme kupili nedavno a sa mi to zda dost podobne s tym stolikom.. teda myslim funkcie..

lenica81
6. dec 2010

ahojte baby... aky bol vikend... dost ste napisali, nestiham docitat...

mali sme tu svokrovcov, tak sme sa venovali a pobehovali po vonku, v sobotu sme boli na trhoch a na navsteve u mm bratranca, vcera iba na obed...

moja svokrus je riaditelka v materskej skole, a vravela, ze pri -10, resp. pocitovo - 10 sa nema chodit s detmi do 6 rokov von... a aj teraz je v mama a ja clanok o otuzovani pre deti do 3 rokov, a tam je teplota len do -5... takze bacha... aby sme to neprehnali, ani velka fujavica-metelica sa neodporuca... my vcera sme sa len presuvali v aute a Vilko zababuseny, ale riadna kosa, ze -10... brr... hadam sa to tak skoro nezopakuje... ☹

svetlankat
6. dec 2010

@lenica81 aj ja som to citala, ale podlamna minus 5 je blbost. Ja by som chcela chodit von, na buduci tyzden ideme na poradnu, tak sa este opytam dr.

olifcek
6. dec 2010

@lienka2 ee, ten nas ma plno pesniciek, cez 40 😉
@lenica81 ja zavolam pediatricke a vo stvrtok sa opytam hemato... ved v zime je skoro vzdy pod -5, a pocitovo je -5 i ked je vonku nula stupnov...dik ale za info... hmmm

lenica81
6. dec 2010

@zucana, krasna vyzdoba, ja uz mam vybrate veci zo skrine, ale nevydalo... nestihli sme vcera vecer... 😅

lienka2
6. dec 2010

@olifcek tak potom daj info co ti povedali.. my sme boli vcera cez obed vonku, fajne mrazilo.. mama mi tiez vravela, aby sme nechodili ked je takto, ale svietilo slniecko tak bolo trocha lepsie..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre