Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
14. dec 2010

baby v dnesnej dobe je vsetko made in china ale to neznamena ze je vsetko nekvalitne

svetlankat
14. dec 2010

@olifcek tak potom ok

blumka
14. dec 2010

@avaka ja mam prepojenu kuchynu s obyvackou takze sme stale aj v kuchyni aj v obyvacke a este k tomu sa obcas odstvornozkuje do detskej a tam vystraja, takze ja mam hracky vsade

olifcek
14. dec 2010

@avaka saq toto, ze mozno... 😕

avaka
14. dec 2010

@blumka ,aj my mame kuchynu s obyvkou ale dohromady ma 3,5x 4 m 😅 a este tam je aj paplon na zemi a puuzle v detskej,tam je teraz PC,ale tu sa akosi nevieme zabavit...len pomenej..
u nas je teraz zabava kosik s vecami na kupanie,to pretriedim,nieco jej tam prihodim a nahanacka na kolenach,ale mna to boli...auu 😅

lucia411
14. dec 2010

@blumka to mas pravdu nie vsetko z made in china je nekvalitne 😉

olifcek
14. dec 2010

@avaka i mna to boliii a Oliv, sikula, preto po tvrdom nechodi po 4, ale po zadocku, hehe, ale na makkom uz je na 4 krasne

lucia411
14. dec 2010

este posledna otazka a idem hajde bubi....baby vypadavaju vam vlasy?mne strasne, za chvilku budem plesana 😀 ked som bola tehotna, vlasy som mala krasne huste, ale teraz mi nenormalne vypadavaju, kefu cistim kazdy den od vlasov, a vsade kde kuknem su moje vlasiska, som nervozna z toho az 😅

loginka
14. dec 2010

@blumka my tiez rozhadzujeme puzzle a odhryzkujeme si zneho, ja ho zatial nechavam...

loginka
14. dec 2010

@lucia411 mne nie, po porode viac, ale teraz uz nie, skus nejake vitaminy

avaka
14. dec 2010

@lucia411 ,mne hrozne,ale hrozne padali donedavna...teraz to ustalo ale 1/2 toho zbytku mi vytrhala mala... 😅

olifcek
14. dec 2010

@lucia411 vypadavaju, niekedy viac, inokedy menej... niekedy dokonca cely pramen akoby siel dolu, ked sa cesem.. plesinu nemam este, tak neriesim 😀

blumka
14. dec 2010

aj mne padaju stale vlasy...no ale ja mam dlhe tak to viac vidno keby som ich ostrihala bolo by to vidno menej ale padali by rovnako, tak neriesim 😉

zucana
14. dec 2010

baby a to akoze dostane rakovinu'nase su asi z ciny.....lebo neboli drahe

zucana
14. dec 2010

baby nasla som toto:
http://ekonomika.sme.sk/c/5489903/detske-penove...
to znamena ze ine niesu enbezpecne alebo tie nase mam radsej tiez vyhodit? tie boli balene inak a asi po 20 ks a iba cisla

raa2
14. dec 2010

@lucia411 mne vypadavali trsy vlasov asi 3 mesiace,mala som kuty, teraz uz mam asi 5 centimetrove vlasy, co mi zacali znova rast, vypada to smiesne 🙂 zabrali mi bioderma tabletky,taka 3mesacna kura a k tomu pouzivanie Vischy samponu...

olifcek
14. dec 2010

@zucana nechaj si ich. mne, ked som chcela kupit pismenka, alebo zvieratka, predavajuca neodporucala kupit, lebo nove normy vravia, ze tieto az od 36mesiacov.. ale ona nema cinu.. no tu pisu, ze ide o riziko prehltnutia, saq si s Viki, cize nemyslim, ze to hrozi, pohoda 😉

olifcek
14. dec 2010

skusam sa s Oliv presunut, drzte palce...

olifcek
14. dec 2010

wow, vonku -7 ale pocitovo vaj -12 😕

zucana
14. dec 2010

@olifcek cize to neva ze to lizala? ale su ine....

olifcek
14. dec 2010

@zucana neva, pokial ide len o to, ze sa moze zadusit kuskami.. ak by pisali, ze uvolnuju rakovinotvorne bunky, ja bych zhabala.. ale nepisu tam take, takze pohoda x;o) Ty si starostliva mamina, Tebe sa Viki nezadusi 😉

zucana
14. dec 2010

@olifcek len @lucia411 pisala o nejakych latkach a ze su toxicke...tak neviem....asi radsej zhabem....

olifcek
14. dec 2010

@zucana to mohli byt zase inak vyzerajuce x;o) neboj, SOI u tychto kukla vsetko uz x;o)

olifcek
14. dec 2010

ideeeeeem, paaaa, bru nocku

@zucana mas recht.. kebyze mam cinu a nie cesky vyrobok, neviem, ci by som tiez pre istotu nezhabala... hmmmm

zucana
15. dec 2010

Haha prva nezvyk idemna krv kvoli stitke

lucia411
15. dec 2010

dobre ranko baby..tak vidim, ze s tym vypadavanim vlasov nie som sama, no budem musiet nieco poriesit, myslim nejaky sampon alebo kuru, lebo mne padaju ako pisala olifcek ze pramene vlasov, hlavne ked sa cesem.... 😝 inac noc uzasnaaa, spali sme od 19.30 do 7.30 v kuseeee!!!!teraz idem nieco kuchtit, je strasna zima, snezi, fuka, tak dnes trcime doma 😝

laxity
15. dec 2010

Ahojte

furt je tuším niečo škodlivé pre tie naše deti 😅

Boli sme včera pozrieť tú sedačku, tak Kiddy nám vôbec neodporučil...určite je bezpečná ale to v predu nie je dobré pre dieťa kvôli pohodlnosti 😕

poradil nám buď Maxi Cosi alebo Romer, tak asi kúpime Maxi cosi ale 200 evri rozdiel 😠

lucia411
15. dec 2010

@laxity ahoj aj my mame maxicosi XP priori a je super, polohovatelna, a mala spokojna, lebo hned v nej zaspi 😀

laxity
15. dec 2010

@lucia411 máte aj s tou základňou? Bo nám ukazoval tú MC Priori so základňou za 320 Evri 😅

garonka
15. dec 2010

bre ranko 🙂

@lucia411 Lucka aj mne vypadavaju vlasy ja keď vysavam tak viac bordelu narobia presne moje vlasy 😕

@laxity my mame romer a je suprova 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre