Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
27. dec 2010

x;o) super, kebyze i ja Oliv posadim do nocnicka, tak sa asi vycika x;o) a pred kakanim to iste... ale cakam na jar

olifcek
27. dec 2010

@svetlankat ja uz na net moc nebudem chodit, zda sa, Oliv je pokojnejsia, ked sa jej maximalne mozne venujem... ale stretko kedykolvek, hoc kazdy den x;o) ked sa dohodnete, dajte vediet, ja nemam problem ani zajtra, ci pozajtra, popozajtra... x;o)

lucia411
27. dec 2010

cafte baby..tak nam je uz kusok lepsie, hnackovali sme uz len 2x dnes, ale poriadne...vrackala len trosku uz, boli sme v lekarni, kupili sme take speci mlieko Aptamil HN 25 to je proti hnackam, dali nam aj nejake lieky este, volali sme lekarke tak ta vravi, ze to moze byt crevna chripka alebo nejaky virus, ale ked to neprejde do stredy, mame sa prist ukazat..je taka slaba chuda moje, malo co dnes papkala...teraz uz spinka... 😕

laxity
27. dec 2010

@lienka2 my máme do 18kg

@olifcek ani ja sa zatiaľ neponáhľam 😕 a všímam, že poslednú dobu nejak pomenej navštevuješ koňa 😀 ...už aj Oliv si vyžaduje veeeeeľa pozornosti 😉

@lucia411 tak sa držte a dúfam, že už sa to bude len a len zlepšovať a bude Celi zase v poriadku 🙂 ale ja by som aj tak šla asi k doktorke...ja som v tomto dosť opatrná 😕

lucia411
27. dec 2010

@laxity ano aj ja sa o malu bojim,hned som chcela ist k lekarke, no tu si musis najskor zavolat, dohodnut termin a povedat aky mas porblem, tu vsetko funguje cez telefon,doktorka ma hned odbila, ze hnacky trvaju zvycajne 2-3 dni ak sa dovtedy nic nezmeni, tak vtedy je potrebne vyhladat lekara 😝 booze tu to vsetko beru tak easy...povedala mi inak co mam kupit v lekarni a podavat malej....tod vsio 😝

laxity
27. dec 2010

@lucia411 tak aspoň, že ti poradila...veď uvidíš potom nám daj vedieť

lucia411
27. dec 2010

@laxity urcite dam vediet....a dakujem!

olifcek
27. dec 2010

@laxity to ona je odjakziva na mna moc narocna, len uz je to take, ze mi neda pomalicky ani 10minut 😕 stale chodi, tak i pozor treba davat... hrat sa ma vola... nemam na vyber moc... ale je to super 😵 😵 ked dojde mm z prace, chcem sa venovat jemu i Olivke, nech si ju uzijeme, kym je este malicka, ved ten cas tak skoro leti 😖
@lucia411 drzim paste, aby ste nemali probs. aky mala @zoska s malickou...

laxity
27. dec 2010

@olifcek jáj ja som nevedela, že chodíte...super 😵 , tak vyžadujú si viac a viac to je pravda...my s našou piškótou stále v jednom kuse...ani na krok od nej 😀

olifcek
27. dec 2010

@laxity jj chodime, ale nie bez opory, nech nevznikne nedorozumenie x;o) stavat sa zacala uz v 10.mesiacoch x;o) ono...Oliv kedysi najradsej cuckala, tak sa tu dalo byt hooodne, ale teraz si cucka popri hre x;oD spanok ma len raz denne, dnes dala a si pol hodku, ked sme boli vonku, odkvtedy sa hrame... je to super... zboznuje to, evidentne je spokojnejsia x;o)

laxity
27. dec 2010

@olifcek cuckáááá popri hre...to máte akože hru? 😀 😀 😀

laxity
27. dec 2010

@olifcek ako často cucká cez deň? ja sa niekedy ozabudnem a zistím, že moja Naty nepapala mm aj 5 hodín 😕

lucia411
27. dec 2010

@olifcek juj nestras ma, lebo nato myslim cely cas, no zosku a malu Nelinku

zucana
27. dec 2010

docitam v posteli ale dnes sme mali uspesny den s nocnikom....aj teraz vecer po jedle kakala aj cikala do nocnika 😵 cize dnesne skore.....3krat kakanica do nocnika 0kakanica do plienky ale cikanice aj do plienky aj do nocnika 😀

olifcek
27. dec 2010

@laxity neeee nahaname sa, tancujeme, hrame sa s hrackami a ked si chce cucnut, pride, stiahne mi tricko, pocucka, a paq sa hrame dalej x;oDDD vyhradne cucka v stoji 😀 😀 😀 cucka.... mozno i kazdu hodku... ale riadne pije mozno kazde dve... no ked mame navstevu, ci niekde sme, tak i 3 hodky vydrzi v pohode bez, dokonca uz i 4 boli 😵

olifcek
27. dec 2010

@laxity Oliv si vypyta mm, ked uz chce moc moc moc x;o)

laxity
27. dec 2010

@zucana skvelé šikovná Viki 🙂

@olifcek 😕

blumka
27. dec 2010

hu 😀

olifcek
27. dec 2010

my sme dnes zatial nekakali... to je 2x vobec... Oliv odmieta papat uz asi tyzden... neviem, co to, ale neriesim, kym nechudne... myslim, ze stale zubky, nie a nie vyjst, uz dlho zlostia...horne dvojky... ked vyjdu, uz budeme mat zubkov 6 😵 😵
@laxity co co co? x;o)

olifcek
27. dec 2010

@blumka ke 😅

blumka
27. dec 2010

@olifcek NO 😀 😅

blumka
27. dec 2010

to co? ja pridem a vsetci zdrhnu? 😕

olifcek
27. dec 2010

@blumka 😉

olifcek
27. dec 2010

wow, Oliv mi spinkaaaaa... len ci je to uz nocny spaaaanok... glg... presuniem sa s Oliv o chvilku, nech jej nenapadne prebudit sa a chciet sa hrat 😅

blumka
27. dec 2010

@olifcek no ved na case by bolo zeby zacala spavat lepsie 😉

olifcek
27. dec 2010

@blumka jo, mam pocit, ze takych dni je uz i viac... teda ze do 23.00 uz haja... ale papat odrazu nechce... ohrejem, dam do misky naberiem a hned otoci hlavku, ze ee... zje mi za cely den mozno 120g... hech.... asi dieeeta... ako som pisala, ani nekakala dnes... co je 2. krat vobec, odkedy je na svete

olifcek
27. dec 2010

no a sme hore. pri presune sa zobudila, uz si keca, takze jedna hodina to isti

laxity
28. dec 2010

Dobré ránko

len sa chcem spýtať, ak som včera robila Naty ovocie hruška-výživa, banán a sušienky...ak mi to ostalo môžem jej to dať teraz na raňajky?

svetlankat
28. dec 2010

@laxity podlamna kludne

dobre ranko

svetlankat
28. dec 2010

@laxity aj u nas je to tak, vacsinou doobedu nepapame mm mlecko, asi lebo su prikrmy, aj ked ponuknem len chyti a hned aj pusti, potom az poobede cuckame.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre