Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
5. jan 2011

huraaaa! konecne som sa sem znova dostala!!

lolka
5. jan 2011

@zucana 😢
mna tiez vzdy pichne pri srdci ked su dni co boli MA, ale potom pozriem na Viki a vystiskam ju a pomojkam.
a s tym spanim ti neporadim, lebo ak spime cez den doma, tak je na mne pricucnuta furt, spime spolu 😅

cukruska1920
5. jan 2011

Ahojte... potrebujem poradit... merala som malemu teplotu a ma 38.7...je to teplota alebo u babatka je to normalne?? nevyznam sa v tom ☹

laxity
5. jan 2011

@lolka to fakt? som ani nevedela...vidím, že je nás tu viac takých 😔 ...ani nás veľmi nechceli hospitalizovať, ale ja som aj s mm bola za, pretože sme sa báli a na Kramároch keď hospitalizácia, tak na dva dni minimálne 😕 ...divné už v pondelok sme mohli ísť domov, bo už bolo všetko úplne v poriadku...ale my sme chvalabohu zase ATB nemali...a moja Naty pravdepodobne od mm bo on bol chorý a máme inak v byte suchý vzduch, tak mm hneď v nedeľu kúpil zvlhčovač

a ďakujem 🙂

laxity
5. jan 2011

@cukruska1920 treba odrátať pol stupňa myslím, takže to už asi je teplota...ale nech sa vyjadria skúsenejší...ale ja by som asi už dala niečo 😕

cukruska1920
5. jan 2011

@laxity a co mam dat...mam doma paralen cipky... mam dat cely alebo kolko??? do kelu

olifcek
5. jan 2011

@jaja32 😉 😉

laxity
5. jan 2011

@cukruska1920 uff ja mám Nurofen sirup 😕 , skús prečítať na príbalovom letáku

zoska
5. jan 2011

@zucana tak fajn ze si na tom lepsie a nepotrebovala si lieky...ja som dnes bola uplne mimo a Neli to asi vycitila, lebo cely den sa prehrala sama motala sa tu oklo , a dozadovala sa ma len ked som odisla z gauca do kuchyne alebo na zachod inak sa hrala krasne sama, len som musela potom ked zaspala polhodinu upratovat, skladat komplet cely puzzle koberec, vytahovat veci spod nabytku....

a je mi luto ze mas smutok 😔 len min. rok si bola tehu uz, takze to uz su 2 roky...asi nikdy nezabudnes, ale cas zahoji a Vikinka tiez 😉

idem si lahnut...dostala som po 20tich mesiacoch kramy, tak som nenazrata a nervozna a hnusna , uz som stihla vytocit mm, teda on mna 😀
no proste dnes je moj den 😅 🙄

maminnka
5. jan 2011

caute zienky, 2 tyzdne som tu mala blokovany pristup, ale uz sa to vyresilo, zacyklila som so heslo ci co...

olifcek
5. jan 2011

@zoska i ja som v 10mesiacoch Olivky dostala 1.x menzes, bleeeee

@zucana mas Vikinkuuuu a to tehu predtym... to bol uplny zaciatok, len, ci? 😵 😵 😵 teraz uz len uspesne pokusy buduuuu

blumka
5. jan 2011

@cukruska1920 odrataj pol stupna, po pol roku sa odratava0.7 stupna...paralen cipky su tusim od 6kg ale daj polku..prepol po dlzke, lahsie sa ti bude zavadzat ked bude mat tam tu spicku. Ja davam juli tiez nurofen sirup. ebo mi cipky vzdy vykaka

@maminnka no vitaj, konecne si ta admini vsimli?

jja
5. jan 2011

dievcata dakujem za odpovede, som rada ze niesom zla matka 🙂 🙂 🙂

olifcek
5. jan 2011

@maminnka kokso, to nejak dlho im trvalo, ci?

zoska
5. jan 2011

@cukruska1920 daj cipok, mas paralen 100? ak hej tak cely...ak ti ho do 15minut vykaka, tak znova....alebo posli mm do pohotovostnej lekarne po nurofen sirup...neboj ziadna panika hlavne

maminnka
5. jan 2011

@blumka nevsimli, manzel hned vedel, v com je problem a hned je poprobleme 🙂

blumka
5. jan 2011

@maminnka no vidis, to si mu mala povedat uz skor...ale si si aspon od nas oddychla 😅

maminnka
5. jan 2011

@olifcek admini na mna nereagovali vobec!

zoska
5. jan 2011

@blumka ja som skusala prpolovat cipok ale drvil sa a rozpadaval...to radsej odrezat z konca...ale pri 100vke moze dat cely

olifcek
5. jan 2011

@zoska no ten paralen ale ako pise @blumka x;o) viem, lebo my sme nemali 6kg, ked sme kusok horucku mali a bolo treba dat max. polku kvoli vahe.. a sirup nurofen tiez menej som musela, lebo ten je od 6kg

olifcek
5. jan 2011

@maminnka fiha, to komu z adminov si pisala???

maminnka
5. jan 2011

@blumka ja som vas stale citala (alelen hlavnu temu, do zamknutych som sa nedostala, preto som nevedela o tej chate), len pisat sa mi nedalo... ale aj tak je casu malo, projektujeme dom, tak nase debaty doma zaberaju kazdu volnu minitu dna

maminnka
5. jan 2011

@olifcek na vseobecnu adresu info zavinac

blumka
5. jan 2011

@zoska jj aj mne sa drvil..ale nejako som to nakoniec urobila...ja som vzdy mala len 125, tak preto polku...neviem aky je 100

blumka
5. jan 2011

@maminnka tak sa uz prosim ta nezacykluj, hej? 😀

lolka
5. jan 2011

@maminnka mas sikovneho muza 😉
s teplotou poradit neviem, zatial sme nemali

zoska
5. jan 2011

@blumka ja zasa neviem aky je 125, mne v lekarni predali rovno 100vku ked som povedala ze pre babo a prvyraz som davala v 3mesiacoch po ockovani a cely, preto som napisala ze moze dat cely
@olifcek v 3 mesiacoch sme ani my nemali 6kg ale povedala dr. aj lekarnik ze cely, tak snad vedia co robia, aj ked v pripade mojej dr. 😅 ....

maminnka
5. jan 2011

@blumka rozkaz, sefe! 😀

zoska
5. jan 2011

@maminnka vitaj 😉 nabuduce daj vediet niekomu z nas aby sme dali info priamo niektoremu z adminov..ale teda dufam ze nabuduce nebude 😉

no chcela som ist asi pred polhodinou spat...tak uz fakt cafte

olifcek
5. jan 2011

@zoska a mne dr. i kamoas lekarnik, ze polku nech dam 😀 😀 😀 ale ked tak povedali, tak iste je to ok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre