Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
1. sep 2009

moj muzik so mnou chodi stale...aj lebo doktor je po znamosti...a ked sme boli v nemocke na NT a chcel cakat vonku tak ho normalne sestricka nahnala do vnutra 😀

loginka
1. sep 2009

komarik, drzime palce!

utz - nie su ziadne studie o skodlivosti, aj ked, mozno privela nemusi byt celkom to naj - to je len moj nazor

hajdylca dr su taki, ja som sa napr. teraz docitala jeden nazor odbornika, ze ICSI nemusi byt indikacia na amnio - a mna tam posielaju, ale uvidim, aj po testoch - ktore tiez nemusia vyjst naj, vraj pri dvojickach mozu byt zvysene

olifcek
1. sep 2009

hech, drahy pride okolo 21.00, hech...a rodicia kamosky sa rozhodli, ze kupia vacsi disk, lebo ten, co maju, je uz stary a fakt maly, takze moj mily tam potom zase budew musiet nabehnut, vrrr

janielah
1. sep 2009

dievky moje, tak moj najmilovanejsi manzel uz je domka, tak idem sa tesit z neho, ze uz sme spolu, papa zajtra

zuzi, dakujem 😉

blumka
1. sep 2009

olif, tu na Sk so mnou este vlastne manzel nebol u dokiho..strazil doma spinkajucu Tete, lebo este tu nebola svokrusa...ale v USA napr. chodil so mnou kazdy raz, aj ked nebol utz ale len poradna a tam bol dokonca vitani..v usa nesmie napr. gynekolog vyseetrovat pacientku bez pritomnosti sestricky alebo teda ked je manzel, tak je tam on...
ale na NT ako sme boli, siel rovno dnu ani sa nikoho nic nepytal a bolo ok...
logi, ved vravim, ze si ani nemyslim ze by malo utz skodit, no ale no...netreba to prehanat 😀

blumka
1. sep 2009

kde sa vsetky flakate? muzikom sa venujete?...

olifcek
1. sep 2009

ja len skladam vecicky z prania x;o) a cakam na daheho...a jeeej, prave prisieeeeel

hajdylca
1. sep 2009

blum vsak uz ide ordinacia, aj panelak... tak asi pri Tv su vsetky 🙂 no vsak uvidim... inak v tom gynfive maju novinku, ze ak idete na morfologicky k nim musite aj na 3Dcko...

blumka
1. sep 2009

hajdy ahaaaa...sezona zacala..no my telku velmi nekukame, takze som mimo 😀

olifcek
1. sep 2009

ja take nekukam, ja take nemusiiim x;O) ja skor kosti pod. mam rada, chi...

blumka
1. sep 2009

ja mam rada Zufale manzelky, ale ten nas dabing je tak otrasny, ze som to nemohla pozerat...aspon mi bude moct manzelik kupit celu seriu na vianoce 😀 😀

olifcek
1. sep 2009

tak pospinkala som si opat, a mozem sa presunut do spalne 😀 fakt ma drahy pravom laskyplne oslovuje macko 😅

kakatka1
2. sep 2009

Ahojte! Po dlhsej dobe som tu! Boli sme cely cas u nasich a tam nemam pristup k pc tak Vas musim postupne docitat. Este v piatok som si volala o vysledky z AFP testikov a dopadli OK! Tak sa moc moc tesime. Dufam ze aj s Vami je vsetko OK, ved docitam ked bude trosku viac casu. Pekny den 😵

blumka
2. sep 2009

dobre ranko...my dnes buntosime od siestej...netere sa uz hodinu dopredu chystali do skoly tak zobudili cely dom 😅
katka, gratulujem k dobrym vysledkom 😉

lienka2
2. sep 2009

komarik, na tripple testy nemusis ist nalacno.. ja idem buduci tyzden a pytala som sa sestricky, tak ze nemusim.. ale dodatocne som sa dozvedela od dokiho, ze mi budu brat aj krv na protilatky, kedze ja som rh negativ a manzel pozitiv, a to uz neviem ci by som nemala byt nalacno.. neviete nahodou? 😅
inak mna vcera chytila strasna depka, vecer som revala ako mala, som sa strasne zlakla a bala, ze s malym nieco nie je v poriadku, zdalo sa mi, ze brusko mam mensie ako po ine dni, no proste otras so mnou.. najblizsia poradna o tyzden, ale vraj mi usg robit nebudu, ze az potom morfologicky v 20tt.. tak to sa este nacakam.. 😒

loginka
2. sep 2009

zase zla noc, sakra 😒
inak pekne ranecko 🙂 😎
katka gratulujem 🙂

blumka
2. sep 2009

no ale baby, uz vstavajte...VSTAVAT A CVICIT!! 😀

vevoncek
2. sep 2009

ahojte tak už aj ja zarezávam takže už by som tu mala byť každý deň ale ešte zajtra tu nebudem lebo idem na nákup do NR niečo na seba potrebujem a doma behať po obchodoch ma už nejako nebaví inak už dnes som si dala prvý krát tehu rifle a konečne nevizerám že mám šunky ale bruško a ešte čakám aj ja na výsledky AFPtestov ale tie sa dozviem až za dva a pol týždňa

maculik
2. sep 2009

dobre ranko
veru veru, nevyspavat 🙂 Ved skoncia sladke casy, ked sa narodia drobci a budu buntosit o 5-6 😀
blumka, ja som akurat vcera pozerala na Francuzoch Zufale manzelky, prve 2 casti 6.serie, tak to je tam riaaadna zmena... Ale zaujimava 🙂 Tiez chcem, aby mi manzel na Vianoce aspon 2.a3.seriu kupil, 4.si vypytam od segry a ostatne si dokupim potom sama. Ale tiez v angline, lebo akosi mi tie dabingy tam nesedia.

Vcera som isla po praci malej pozriet pyzamko, nemali na nu, ale ked uz som tam bola, tak som nemohla odist na prazdno, mali po 4.90 take bavlnene elastacky a tricka s dlhym rukavom, tak som jej z kazdeho kupila 2, ved sa jej to teraz na jesen hodi. A tie gatky su dobre aj pod saty, ked je chladnejsie, tak sa tesim, ako ju do toho vyobliekam 😵

komarik
2. sep 2009

ahojte, práve sme sa vrátili s tripplov. Celú noc som mala obrovské bolesti maternice - akokeby sa zvierala a roztvárala. Normálne sa mi od bolesti nedalo spať. Doktor povedal že to je v poriadku. Bruško mi zatiaľ nerastie ale maternica je vraj pekná a prirodzene veľká na 16tt. Malé bolo najpr skrčené ale potom sa trošku vystrelo tak sme namerali 92,3mm. Do 10 dní mi zavolajú výsledky. Asi ma do vtedy picne. Udivuje ma že do teraz mi ešte ani raz nevyšetrovali moč. Ale hádam vedia čo robia. Z nočných stresov som sa zabudla opýtať či čakáme dievčatko alebo chlapčeka. Ja som teda riadna trúba.

maculik
2. sep 2009

komarik, musis sa spytat, ked ti zavolaju vysledky 🙂
A mozno to ani nebolo vidiet, ked sa Ta lekar nespytal, hm?

komarik
2. sep 2009

asi máš pravdu. Manžel povedal že celý čas básnim o tom že sa opýtam čo to bude a ja sa zabudnem opýtať. Ale vtedy fakt bolo pre mňa prednejšie aby malé bolo v poriadku. No čo už keď mám hlavu deravú.

lienka2
2. sep 2009

baby beriete nejake vitaminy pre tehotne?

janielah
2. sep 2009

dobre rano dievky. tak ja som dnes vynimocne vyspavala 🙂
ale najsmiesnejsie je, ze zacinam pozorovat, ako sa mi s pravidelnostou sniva o jedle 😀 no chapete to??? 😀
normalne sa s tym zobudim, ze mnam jedlo 😀 tak dnes napriklad o maslovom chlebiku, tak idem do toho 😀

potom pojdeme vybavovat do mesta, tak zase az vecer tu pridem za vami. pekny den 🙂

kakatka1
2. sep 2009

Vevoncek, preco tak dlho musis cakat na vysledky? Maju dovolenku? Lienka ja beriem femibion alebo calibrum.

zoska
2. sep 2009

ahojte,
tak mne odisiel rano manžel, cestuje do Lotyšska, ale piatok prilieta, takze rychlovka 😉

Inak ja na tie tripple mam prist na 7.00hod a nalacno! idem 14.9., mam z toho dosť strach, nechcela by som opať odpadnuť niekde.... ani muža nevezmem so sebou, lebo, bude vo Finsku 😒 Dufam ze od oktobra to cestovanie uz skonci 😠

Inak komarik s tym močom to je divne...v kazdej knizke sa pise, ze by ti mali testovat moc... ja do kazdej poradne musim bud doniest alebo mi daju pohar na vycikanie

lienka2
2. sep 2009

ja som doteraz brala femibion co bol do 12tt, chcela som ho dobrat, a teraz rozmyslam ci si kupit nejake dalsie vitaminy alebo staci co spapam v jedle.. snazim sa jest vela ovocia a zeleniny, ale pomaly bude obmedzeny vyber... 😖

vevoncek
2. sep 2009

katka ja keď som bola u doktorky tak mi zobrali krv a nepovedala mi že mám zavolať a švagriná chodí k tej istej doktorke a jej kázali tak že keď pôjde na ďalšiu poradňu tak potom jej povedia takže aj mne povedia potom asi by som tam mohla aj zavolať ale nebudem volať počkám si pre istotu

kakatka1
2. sep 2009

No je to na tebe, ja by som urcite nevydrzala tak dlho cakat ci su OK. Ale zas keby nieco tak volaju, aspom u nas to tak funguje.

lienka2
2. sep 2009

ako dlho sa caka na vysledky tripple testov?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre