Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
11. jan 2011

@maculik staci, len potom mm bude ziarlit ze vam nerozumie...
u nas som tiez zacala ja, mm sa obcas pridal ale aj tak som vacsinu casu s deti sama takze...akurat moji rodicia boli skepticky ale ked videli ako sa s nimi terezka "rozprava" tak sa aj oni zacali ucit a pridali sa...aj svokra 😉

lenica81
11. jan 2011

@maculik ak by chceli cosi s tymi fotkami robit, to sa neda, lebo je znizena aj kvalita, aj rozmer, ale na prezeranie je to ok... ja keby som mala posielat cele foto, tak by som sa na to vykaslala... a svokra ma schranku ze 5 MB, tak to po jednej fotke 😝

avaka
11. jan 2011

ahojte 🙂
my spinkame,tak uvidim dokedy 🙂
@laxity,aj ja som asi pred mesiacom pisala annag a neodpisala,asi uz nema tolko casu,ale ak surne tak prsky,strapco,odpovedia,ale super,ze uz netreba 🙂
a ja tiez myslim,ze znakovat sa da zacat kedykolvek,ved vacsie deticky ssa to uz skor naucia 🙂
@rivatha,@blumka,mne to na tej stranke nejde 😕 ,preco?ved normalne podla abecedy si vyberiem slovicko a nejde..
blumka myslis,ze mam ucit aj zvieratka,ktore vie povedat?napr.maco povie,aj konika zvukom,mam ucit aj znak?
@rivatha,mne tiez mala ked nieco chce a nevie ukazat,tak krici da a znakuje mlieko,ale teraz len niekedy,lebo uz ukazuje jedlo...a tiez,ked sa naucila mlieko,tak casto pila,som bola rada,ale ked nadsenie opadlo,tak uz zase pije menej 😅
tiez si sama niekedy vymysli,ako blumka vravela,napr.aj to kremovanie,najprv som nevedela,co ukazuje,..to uz zacne rano kremovat,este ani krem nemam 😀
MM moc neznakuje s malou/ved aj ja malo,zanedbavam 😅),ale vie tie znaky,zatial ich nie je vela,tiez sa mu to paci...
@maculik,u nas je to cvicenie fit lopty,zajtra sa musim rozhodnut...uvidim na plavani,velku dilemu mam,velmi tam chcem chodit,ale ked mam plakat....a este k tomu to mame o 12:20 a ,tak musime pred 12 tou z domu a to bude spavat a hlavne ak uz bude len 1x denne,tak neviem ako by som to robila...

avaka
11. jan 2011

@maculik,myslela som na plavanie,ze chcem chodit,ale nie za kazdu cenu,ked tam ma mala plakat... 😅

olifcek
11. jan 2011

i ja sa tesim na jar, ked zacneme chodit na plavanie... len neviem, ci chodit tu, 15minut pesi, alebo tam, kde @blumka a @svetlankat.... no pri tom, ako hajame, ak sa to nezmeni, asi lepsie sem.. 😀 uz bude zmena, uz sa neplati na mesiac dopredu ale na 10vstupov, ako vsade... 😉 len cenu by mohli dat nizsie... ;o)

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
11. jan 2011

@maculik ak si zipovala fotky bez upravenia tak budu v original kvalite, len mne niekedy nejde poslat zipovane aj ked ma mensiu kapacitu ako je povolena, doteraz nechapem preco
ale ja posielam zipovane veci cez skype...samozrejme musi byt aj druha strana online a prijet subor, ale ak je spojenie ok tak to trva len par minut....minule mi znama posielala zip vyse 80 mega a preslo to za 5 minut 😉

maculik
11. jan 2011

@avaka ja som presne kvoli tomu, ze cez obed bude spavat, vybrala tento kurz, co som pozerala plavanie, tak vsetko bolo cez obed a vlastne pre nas vek uz ani neboli zaciatocnicke kurzy, ale neva, ved dame od 3rokov, nasla som tu take kurzy, tak prihlasime deti potom tam.
My este spavame 2x denne, teraz taha uz 2,5h, co je zazrak, a druhy spanok bude mat asi okolo 4-pol5, este na nom vidim, ze jeden mu nestaci. Ale nevadi, spavat chodi vzdy okolo tej pol8-8, takze nebudem mu nic rusit a nech si potom sam nastavi uz len 1 spanok.

maculik
11. jan 2011

@zoska to ide aj cez skype? No dobre, ze viem, mozem tak posielat fotky nasim (teda hlavne segre 🙂
teraz mi to odoslalo, sice to do hotmailu dlho natahovalo, ale uvidim, ci mi napise ten kamos, ze to preslo. Zatial sa to nevratilo, tak hadam hej.

teraz cakam na cd s fotkami od sestry, lebo na VIanoce sme fotili ich fotakom, tak chcem aj do albumu pridat a hlavne dat vyvolat nejake fotky z jesene a zimy svokre, lebo ma uz dlho otravuje, ze nema ziadne aktualne fotky. Tak jej vyberiem nejakych 20 a mm ide bud.tyzden na Sk, nech jej ich vezme.

A chcem aj Adelke na stenu spravit take obrazky, kupila som si farebny papier a podlepim nim fotku, takze to bude ako taky ramik, vyzera to velmi pekne potom na stene a nemusim kupovat ramiky 🙂

avaka
11. jan 2011

@rivatha ,veru rozkosne 🙂, je to super a mame stastie,ze sa vieme takto s detickami dorozumiet,to sme my nemali,ked sme boli deti....nasa niekedy znakuje aj v noci,hned si sadne a ukazuje,ale hlavne krici daaa,to by mohla aj stlmit... 😅 .nejte mi to video,da mi to stvorcek,ako ked mas fotku napr.poskodenu a nejde otvorit 😒
@blumka,kona som prave zistila,ze ako robime,tak je to znak pre kona
🙂

maculik
11. jan 2011

áaa sme hore, tak sa lucim zatial 🙂

laxity
11. jan 2011

ďakujem baby ohľadne znakovania 🙂 už mám tri mliečko, vozenie, rozprávka-len ich ešte nájsť 😀

avaka
11. jan 2011

@maculik ,ja som teraz z toho jej spanku taka,ze neviem,spavala tiez o 16 tej cca a teraz,tento tyzden ,ked uz nespala poobede,tak aj tak zaspi o 20:15,ako ked poobede spala,to sa mi zda divne...,myslela som,ze skor pojde...

zoska
11. jan 2011

@maculik jj aj cez skype 😉 normalne mysou potiahnes fotku alebo subor do toho okna kde sa pise a druha strana to uvidi, musi to prijat, ulozit a zacne transport 🙂
1 fotka prejde za par sekund, zipnute subory za par minut
ved skusis, uvidis 🙂

olifcek
11. jan 2011

mne sa paci aka je Oliv hrda na to, ze povedala znakom a ja som porozumela a uz aj sluzim v tom momente 😀

avaka
11. jan 2011

no tiez sme uz hore,tak zatial .. 🙂

zoska
11. jan 2011

juhuuuuu baby 🙂 🙂 🙂
vysledky su v pohoooo 🙂 🙂
salmonela negativna, krv v poriadku, zapal v tele nie je (lieky teda netreba teraz na tu "nadchu"), zelezo mierne stuplo, takze lieky sa davat nebudu, staci v strave a o 3 mesiace sa urobi kontrola na anemiu
a ockovanie je posunute az po roku 🙂

štastná som prešťastná 🙂

avaka
11. jan 2011

@zoska super,velmi sa tesim 🙂 🙂 🙂

zucana
11. jan 2011

@zoska Super tesim sa velmi nic a aj saty su nadherne

olifcek
11. jan 2011

@zoska 😵 😵 😵 😵 parada! a uz len dobre bude, uvidiiiis

zucana
11. jan 2011

Velmi moc tam malo byt

olifcek
11. jan 2011

@zucana a ako je Tebe, Zuzi?

zoska
11. jan 2011

dakujeeeem dnes mi uz hadam nic naladu nepokazi 😉

olifcek
11. jan 2011

@zoska urcite nie a nielen dnes 😵 😵

zucana
11. jan 2011

Naprd.... Viki nastastie vstala o 9 tak teraz SME spali od 11.40 teda viki ja som tu s plnym nosom 😔

olifcek
11. jan 2011

@zucana vsak si si nekupila tie vecicky na nos na slovensku? ☹

laxity
11. jan 2011

@zoska super teším sa s vami 😵 😵 😵

maculik
11. jan 2011

@zoska no po 1 fotke viem, ze to ide, len subor som nevedela. skoda, keby viem skor, tak segra nemusela napalovat tie fotky na cd a posielat postou. no neva, viem pre buducnost 🙂

Petrik uplne odmietol obed, spapal 2 lyzicky, zatal pery a dost. Tak pockam hodku a skusim potom, inak budem musiet dat asi len ovocie a vecer kasu, lebo nechce sa mi druhe varit, az zajtra.

maculik
11. jan 2011

@zoska jej, super, ze vysledky su dobre, tesim sa s vami 😵

zucana
11. jan 2011

@olifcek veruze som zabudla a neviem co by sa stalo keby som sa naparila trochu s mucosolvanom pre babatka....

zucana
11. jan 2011

@olifcek veruze som zabudla a neviem co by sa stalo keby som sa naparila trochu s mucosolvanom pre babatka....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre