Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lalipop
20. jan 2011

@alex dobru noc.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
21. jan 2011

@lalipop Ja len taky maly dotazik, UM by si mala kupovat, lebo do troch rokov sa doporucuje davat formulu, neviem preco to ti nepoviem, mne to na poradni tiez vravela moja dr.

svetlankat
21. jan 2011

@rivatha dobre ranko, sikulaka mas doma riadneho, no a u zubara vela stastia. Ja mam z nich panicky strach

blumka
21. jan 2011

ahojte baby, ja vas absolutne nestiham 😅 ale potrebujem poradit
ktore sa vam viac paci: http://cgi.ebay.com/FOUR-BEAUTIFUL-SEASONS-2-cr...

http://cgi.ebay.com/BEAUTIFUL-FOUR-SEASONS-coun...

uz som to davala rozhodnut aj mm aj babam na inom fore a stale je to nerozhodne, ja sa neviem uz vobec rozhodnut 😅

poriadne si popozerajte aj tie zvacsene obrazky ked si scrollujete dolu, lebo na tych miniaturach neni dobre vidno detaily...
dik 😀

lenica81
21. jan 2011

@blumka ja myslim, ze prve, tie druhe su barz preplacane a tie farby na jarnom strome (ruzove) a na vianocnom stromceku su dost dive... 😨 😅

svetlankat
21. jan 2011

@blumka No moj nazor, velmi tazko poradit, lebo obe su pekne, ale len taky maly postreh, tie druhe su viac farebne spracovane, jar vesela ruzova, jesen taka do zlta. No mozno pre niekoho az prehnane. Ja osobne detaily nevidim, sorry, som skulo

lenica81
21. jan 2011

@blumka a to jedno stoji tu cenu, ked som dobre rozumela... nie styri... 😕 inac budes mat co robit, velky rozmer to je... ale sak ked uz budes vo vlastnom, tak sa mozes realizovat... 😉

svetlankat
21. jan 2011

@blumka mne osobne sa pacia aj tie druhe,len zalezi kde ich chces, ci sa ti budu farebne hodit, ci nebudu rusive

lenica81
21. jan 2011

inak ahojte... 🙂

svetlankat
21. jan 2011

@lenica81 servus

blumka
21. jan 2011

@lenica81 ano to je cena za jedno..ale to je dobra cena na taky rozmer...tam je uz vsetko co mi treba, uz len zaramovat si budem musiet dat sama a teda vysit to 😀
@svetlankat hodia sa praveze obidve 😅

svetlankat
21. jan 2011

@blumka a tebe sa ktore viac pacia, ale tvoj nazor?

blumka
21. jan 2011

@lenica81 toto, ta zima v tom druhom...ale to je asi vianocny stromcek akoze ozdobeny... 😅

blumka
21. jan 2011

@svetlankat tak ti poviem..prvu polhodinu ked na to pozeram tak to prve a potom sa mi zacne pacit to druhe...vcera som bola 100% rozhodnuta na to druhe ale po dlhsom pozerani ze viac to prve...no a teraz uz vobec neveim 😀

svetlankat
21. jan 2011

@blumka 😀 😀 😀 to druhe viac do farebna, to prve do zelena. Ked mas rada farby tak to druhe

svetlankat
21. jan 2011

@blumka ale este pockajme co povedia ine baby, zatial sme tu dve 😀 😝

lenica81
21. jan 2011

@svetlankat 😀 😝 zas opacne nazory... 😀

svetlankat
21. jan 2011

@lenica81 mne sa pacia aj tie prve. Blumka ma tazke rozhodovanie. Ja do nasho priestoru by som volila tie prve, ale Katka ked ma rada farby a budu mat vesele farby tak to druhe. Mne sa fakt velmi pacia obe

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maculik
21. jan 2011

Ahojte, tak my noc otrasna, kazdu chvilu hore... Mam pocit, ze chytil odo mna hrdlo a ze sa na to budil. Volala som dr, aj kvoli tomu, ze je vysypany, ci to mohla byt ta 6.choroba, ale ma to aj na tvaricke, a to by nemalo byt, no a v Adel.skolke bol sarlach, tak sa bojim, ci mu to nepriniesla. Tak sa mame prist o 4 ukazat, vtedy sice spava, tak ale co uz, bud zaspi v aute cestou spat alebo ho dam doma. Len musim aj A.zobrat, kedze uz bude doma zo skolky, idem dnes pre nu o 2, lebo je malo uciteliek, tak su pospajane triedy.

@blumka uf, tazke rozhodovanie sa 😅 Mne sa pacia tiez obe, ale viac asi to druhe, o trosku.
Alebo kup obe a mas po probleme 😀 A ked ich vysijes, tak uvidis, ktore je krajsie, to si nechas a druhe darujes 🙂 Len keby to tak nestalo....

svetlankat
21. jan 2011

Baby aku kozmetiku pouzivate pre deticky, myslim mliecko, sprchovy, popripade sampon? Mne dr doporucilabiodermu, ale ja sa v tom nejako nevyznam

lenica81
21. jan 2011

@svetlankat no, bioderma su riadne palky, ale zas len dobre referencie som pocula... ja od vsetkeho troska... mydlo a olej a sampon mam z oriflame, kremik mam aj od weledy aj od bubchen... 😅 s oriflame som velmi spoko...

lienka2
21. jan 2011

@svetlankat my pouzivame na kupel bupi a vlasky sa priznam sme este nesamponovali 😅

jaja32
21. jan 2011

@blumka prve 🙂

laxity
21. jan 2011

@blumka mne osobne tie prvé 🙂 len tie rámiky sa mne nepáčia 😒

@rivatha drž sa u zubára, ja som to absolvovala v stredu ešte teraz ma bolia ďasná od injekcie 😅

laxity
21. jan 2011

@svetlankat ja používam kozmetiku LR ale minimálne, iba na hlávku šampón a niekedy keď ideme von tak na tváričku krém...ale väčšinou zabudnem 😅

lienka2
21. jan 2011

@blumka mne to prve 🙂

blumka
21. jan 2011

@laxity ramiky k tomu nepatria..ide mi len o vysivku 😉 a dakujem vsetkym za hlasy...si tu ciarkam... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre