Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lienka2
9. feb 2011

@lenica81 my pijeme rano aj vecer 240ml ostatne je uz tuha strava a okrem toho 300-400ml caj alebo ovocna stava riedena vodou ako kedy niekedy nestacim nalievat do poharika inokedy vylievam

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elleniak
9. feb 2011

čaute..nestačim všetko docitat ale @lenica tvoj Vilko mal soplík min.tyž že? prešlo mu to?, lebo mojho ho to stale dzrží berie Solmucol na rozpustanie hlienou chripí a kašle...neviem ako mu pomôct?

lenica81
9. feb 2011

@lienka2 diky... bojim sa, aby nemal malo tekutin... ☹ rano ma sice taky tmavsi moc, ale ked celu noc nepil, tak je to pochopitelne, ale cez den sa zda to byt ok... teda ta farba... tak hadam by bol aspon mrzutejsi alebo co, keby mu nieco chybalo... 😒

lenica81
9. feb 2011

@elleniak nie, my sme bez soplov... tusim @lolka a dnes aj @alex pisali, ze maju sople... aj u vas skore vyliecenie... ale ked uz kasle, tak asi aj k doc by som skocila...

elleniak
9. feb 2011

@lenica81 dakujem ....šak som bola ale len solmucol sirup mu dala na rozpustanie hlienou ale asi zajtra skocim

elleniak
9. feb 2011

@lenica81 my pijeme tiež dost malo tekutin cca 100ml vody, ale viac nechce vypit...a v noci ho kojim cca 2x 3x tiež ma rano žlty moc .....asi im to staci, sem tam mava vysušené pery ale to môže byt aj zo sucheho vzduchu v dome.

laxity
9. feb 2011

@zoska zusika to má v statuse 🙂

svetlankat
9. feb 2011

@lenica81 ja sice nedavam um, ale napisem. My cez den nevypijeme ani deci vody, vzdy je to menej, asi len raz sa stalo ze vypila viac ako deci vody za cely den, no a kojim rano a vecer pred spanim a niekedy oklo stvrtej piatej. No a nemam pocit, ze by to bolo Miske malo, ma stale pocikane plienky az az. No a dnes sme prvy krat jedli polievku,spapala celu a po dvoch hodinkach si dala aj druhe. Takze mi dnes prvy krat dva chody, ale to sme desiatu vynechali.

maculik
9. feb 2011

Ahojte 🙂
tak sme po 3h doma, boli sme v meste, potrebovala som nejake potraviny, ocny krem a malemu som neodolala a kupila v H&M take paradne gate na "ksandy", ako by susedia Cesi povedali 😀 Teraz sme sa stavili pre Adelku a idem im dat obom jest. A Petrik v kociku normalne spapal taku malinku zemlicku (tu robia take mini-pidi, tak som mu skusila taku kupit), trvalo mu to sice asi hodinu, ale spapal 🙂 Tak aspon nieco z peciva.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maculik
9. feb 2011

@rivatha ano, traky 😀

Som prave zistila, ze mi dala iny krem, nez pouzivam, tak zajtra ho musim ist vymenit 🙄 Este ze som ho neotvorila...

maminnka
9. feb 2011

@lenica81 na davm UM trikrat denne, pred obednym spankom, pred vecernym spankom a raz v noci, vzdy po 220 ml. Okrem toho vypije vodu alebo ovocnu stavu s vodou, cca 150-200 ml denne.

olifcek
9. feb 2011

Po dvacec rokoch še vybere Vinnetou za Rybanu. Šedňe na koňa Hatatitlu a ľeci do Ľipan dze Rybana byva v bytovke na trecim štoku.

Odstaví Hatatitlu pod oblakami a hutori mu:
-Tu šumňe stoj!! Bo kedz še zjavi Rybanin muž, vyskočim z oblaka rovno na tebe a ľecime heť..
Vinnetou vyľeci indiánskym krokom na treci štok, otvorí mu Rybana a ... starhňe še prudke indiánske ľubeňe...

Naraz zazvoni brinek..
-To budze isce mužl!!! Ucekaj Vinnetu, ucekaj!!! hutori Rybana..
Vinetou nacahňe svojo mokasíny a vyskoči z oblaka..

Rybana idze otvoric dzvere a tam stoji Hatatitla a hutori ľudskym hlasom:
-Povedz načelnikovi, že vonka pada dižč, ta že ho počekam v kočikarňi..

lenica81
9. feb 2011
lenica81
9. feb 2011

😀 😀 😀 @olifcek 😀 😀 😀 esci to aj bohovsky napisane...

olifcek
9. feb 2011

my pijeme iba mm a plienky su pocikane, moc nie je tmavy, ani rano, ani cez den... 😉
@lenica81 ja si myslim, ze by si poznala, keby bol dehydrovany 😉

olifcek
9. feb 2011

@lenica81 😀 😀 😀 😀 po našem 😀

blumka
9. feb 2011

@olifcek dobreee 😀

olifcek
9. feb 2011

to od mm mam 😀

laxity
9. feb 2011

@lenica81 mne tiež podľa mňa veľa nepije 😕 ráno kojím aj dva krát kedže vstávame o 5.30-6.00 , okolo 8.00 sú raňajky, potom trošku čajíku (robím jej šálku denne na striedačku s vodou a ani raz mi ešte nevypila celú šalku čiže cca 2 dcl), potom sa ide na prvý spánok takže mm, ďalej má obed zase zapije troškou vody alebo čaju, potom mm pred uspávaním a ďalej ide olovrant a zapitie a nakoniec kaša a potom mm a to podľa mňa vypije veľmi málo možno 0,7 až deci. Ale z tej vody alebo čajíku si dáva po 1-2 glgy 😕, niekedy aj zabudnem ponúkať pohár ale myslím, že by boli mrzutí alebo neviem keby im niečo chýbalo 😕

a inak ja plienky ani nesledujem...

maminnka
9. feb 2011

kocky, ja fakt neviem, co Natalke na narodeniny... pride mi to divne dat jej len supravu na papanie, ale ja fakt neveim co ine... hraciek ma more, knihy ju este nebava, oblecenie nepotrebuje.... 😖 😖 😖

maculik
9. feb 2011

@maminnka a preco divne? ved ono je to aj tak viac-menej len pre nas oslava, teda jasne, ze pre deti, ale im je sumafuk, ci dostanu nieco nove. Ak ma vsetkeho dost, tak si s tym nelam hlavu a ak naozaj nieco chces, tak jej kup napr.babiku s nejakou flastickou a cumlou, ak este nema, ved ju pocka a coskoro sa s nou zacne hrat, uz je na to dost velka. Alebo maly kocik? Len neviem, ci toto vsetko uz nemate 🙂

My sme tiez kupili len Tatru, nic viac, a aj tu donesie mm az bud.tyzden, kedze ju nedorucili minule nacas, ked tam bol. Teda ja som mu este malu knizku kupila, ze aby sme neoslavovali s prazdnymi rukami, ale tiez ho este nezaujimaju, pocka ho 🙂 Najviac ho zaujali aj tak balony, co som rozvesala po obyvke, s tymi sa hra este teraz 🙂

blumka
9. feb 2011

@maminnka ja som jli kupila toto: http://www.detskehracky.sk/little-people-koč-fi... a tot vsjo od nas, lebo este kopa darov bude od znamych a rodiny...

lenica81
9. feb 2011

@maminnka u nas knihy idu... si ich listuje, ale kde co je... ukazuje sirom sarom... 😅 obcas trafi... 😀

lenica81
9. feb 2011

@maminnka a kamoska jedna mi hovorila, ze jej mala bola hotova z takeho psicka od FP, co sa taha za snuru a hafka... my mame takeho slona a furt nim taha a hra mu melodiu... tak neviem, ci nieco take mate... 😕

laxity
9. feb 2011

@maminnka tiež by som sa tým veľmi netrápila...ona to nevníma, takže jej je to jedno, ja mám pre Naty iba drevenú hojdačku a oblečko iné nič...dostane aj od druhých 🙂

svetlankat
9. feb 2011

@olifcek 😀 😀 😀 😀 😀 😀

blumka
9. feb 2011

@lenica81 aj juli ma rada knihy..si otvori a jaci na obrazky a ukazuje prstom na zvieratka.. 😀

laxity
9. feb 2011

@maminnka ja som bola dnes u kamarátky a jej malá miluje knihy, všetky zvieratká krásne ukazuje a to má 13 mesiacov, moju Naty tiež veľmi nebavia ale chcem skúsiť takú peknú so zvieratami...možno sa chytí, nech sa môžme učiť nové...skús prípadne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre