Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
5. sep 2009

no baby ale to je nahoda...nevideli sme sa 3 mesiace...a teraz ma prekvapila z dovci inak by sme sa videli po 4roch 😉
a uz je prec...
a sme boli v meste na prechadzke a dala som si kolacik e cerstvu stavu z pomaranca a objednala sa bud.sobotu na prednasku o tehotenstve aj s dalsimi tehulkami talankami....
na veceru co bude o chvilku budem mat este kysle zemiacky s fasirkami ale este som najedena zo vcera 😀

janielah
5. sep 2009

ahojte, tak ja mam zas dalsi den v skole za sebou, dnes som uz vazne nevedela, ako tam vydrzim sediet...hroza....a od pondelka zasa..az do vecera...
teraz kukam na telku, davaju spravy o tom futbale a len cumim...mna manzel presviedca, ze tam nemoze ma zobrat, lebo tam baby nechodia a pritom ako pozeram je tam plno zien....no super....zas mam na prd naladu...

lolka
5. sep 2009

janiela, ja by som na futbal radsej nesla...tlacenica, stuchance, taketo masovky moc nemusim.....ale muzik siel, tak som zvedava ako to bude hodnotit 😕

zucana
5. sep 2009

aj moj muzik to chce vidiet ale tu to nedavaju tak baby pls ktora moze dajte mi vediet kazdy gol 😀
janinka urcite to nie je preto, zeby ta nechcel zobrat ale lebo chce mat proste pri takejto udalosti muzsku spolocnost a mozno jeho kamosi prave zeny neberu...a bud rada ze si vklude a mozes s nami popisat 😅

janielah
5. sep 2009

moj zucik zlatucky..ja ti budem hlasit priebeh futbalu, neboj 😉

zucana
5. sep 2009

oki 🙂
a ked ti poviem co moj muz tu poraba s chalanmi ked je fotbalovy zapas....tak neuveris....ked som tu nebyvala tak tu boli vsetci nasackovani, fajcili vnutri (ja neznasam cigarety..moj muz konecne prestal fajcit v januari ) a nielen cigy....a pili...juj a ked som prisla ja tak fajcili na balkone a potom sa zacali presuvat inam 😉

janielah
5. sep 2009

to je hroza ti chlapi...zuzik, ked nam nevydu chlapcekovia, tak sa budeme utesovat, ze nebudu aspon taki ako ich tatinkovia v tom futbale, oki?
Lebo ten moj sa uz teraz nechava pocut, ze hned ako bude trolilinku vacsi, ze ho oblecie do modreho a ze ho okamzite berie na futbal... uz teraz sa s nim v brusku rozprava, ze ci trenuje, a tak...no uplne pipi... 😖

(moj manzel neprestal fajcit..iba to predo mnou obmedzil ☹ )

janielah
5. sep 2009

zuzik, mucha zachranuje 😀 asi brankar nas, tak stale 0 : 0, ale cesi su stale pred nasou branou a snazia sa dat nam gol...

a vies co??? vcera a dnes, ako vsetci moji spoluziaci-spoluziacky okukavaju brusko (oni ani netusili doteraz) tak vsetci mi predpovedaju chlapceka, ze mam vsetky priznaky...zuzik, zeby nam to vyslo teda???

zucana
5. sep 2009

juj jani vidim ze nasi chlapis u mozu podat ruky....moj je fanatik AC Milana a teraz zacnu zasa majstrovstva europy a talianska a ze maly bude hned s nim pozerat...takze pravdu mas...
a moj tiez najprb obmedzil ale potom dostal v januari taku chripku ze tyzden nemohol fajcit a potom kaslal cierny hlien tak sa to muselo zmenit a tiez ma astmu...ale predtym fajcil aj krabicku a pri mne 4 denne...takze ver tomu 😉

zucana
5. sep 2009

😀
uvidime aj mne predpovedaju 😝

lienka2
5. sep 2009

baby, dnes ma obcas pobolieva podbrusko, je to normalne? a ked sa chcem poriadne zhlboka nadychnut tak to mam pocit akoze mam svalovku na bruchu..
a co ma trapi uz dlhsie su opuchajuce clenky, som myslela, ze len z tepla ako vzdy, ale uz je chladnejsie a dnes teda zase vyzerali.. 😖 v utorok idem do poradne tak som zvedava co mi doki povie.. a obcas ked sa zohnem, tak sa ani neviem postavit, co mi tak vystreluje bolest akoby od kostrce, ako keby som tam mala nieco pricviknute, a pritom viem urcite ze som nespadla ani nic podobne.. mam to asi dva tyzdne, niekedy viac niekedy menej, moze to byt ze male mi na nieco tlaci?
to sa nechcem stazovat, ja som velmi stastna ze som tehula 😀 len je to prve dlho ocakavane tehu tak som asi trocha v strese ci je to vsetko normalne..

janielah
5. sep 2009

zuziiik, stale 0:0, pomaly sa konci prvy polcas 😎
lienka, neviem ti poradit, ja nemam take problemy, maximalne ma taha sem tam brusko, a sem tam ma v nom pichne...ale to je tak vsetko...

blumka
5. sep 2009

lienka, urcite to vsetko spomen lekarovi, s tou bolestou v kostrci ti neporadim ale tie opuchy mozu byt z nepriechodnosti ciev..tusim to tu uz spominala nedockava...
my mame zapnuty tiez volajaky futbal, co velmi nechapem, lebo moj muz vobec nie je futbalista 😕

zucana
5. sep 2009

jani dikes...my asi pojdeme do spalne o chvilu lebo muzik ma hroznu alergiu...tak asi az zajtra sa to dozviem ale mi max napise segra sms dufam ak bbude hore 😉 ale nebudes smutna ze?
pekne oddychuj po dni v skole a pozeraj fotbalik....
lieni ja tiez nemam take problemy niekedy ma boli chrbat ked sa predhnem a tlacia ma gate ked sedim ale ked stojim nie a mam ich dost nizko tak snad to nemoze malemu uskodit ved tam uplne dole aninie je...ale tie veci co mas mozu byt v tehu len to povedz lekarovi aby ti s tym pomohol....

lienka2
5. sep 2009

moja kamoska mala take problemy s kostrcou a tou bolestou, ale jej to prislo az ovela neskor..
a nohy mi opuchali vzdy, ked som to vravela na internom pred operaciou tak sa to nikomu nezdalo cudne, a ja som to vzdy zvalila na to, ze puchnu len v lete ked je velmi horuco.. a ked dlho sedim.. ale dnes ani jedna podmienka splnena nebola.. 😖

blumka
5. sep 2009

lienka, mna kostrc zacala boliet az po porode...a tiez mi nohy zacali opuchat ale az v deviatom mesiaci..vtedy telo zadrziava vela vody, vela tehuliek to ma ale este je podla mna na to zavcasu..urcite to spomen gyndosovi, to moze suvisiet s tehu 😉

lienka2
5. sep 2009

diky za odpovede, jasne ze to lekarovi spomeniem 🙂 majte sa pekne 🙂

janielah
5. sep 2009

jej blumi, aj ty si tu?
dobre zuzi, tak nebudem smutna, ja si idem tiez asi lazkat, mam toho dost dnes...tak papapa

zucana
5. sep 2009

tak papa...a baby ked ma to teda tam dole sem tam tlaci ked sedim ale mam to na vajecnikoch podla mna lebo nizsie to uz nejde babu to nic netlaci ze?

blumka
5. sep 2009

uz ste sli vsetky prec?

zucana
5. sep 2009

ja este nie...cakam ci niekto odpovie ci je ok to tlacenie 😉

olifcek
5. sep 2009

hmm,..mna vcera, ked som sedela tak pichlo od krcka cez zadok po pupok, az ma to nadvihlo a trvalo to asi 5 sekund, no mala som dojem, ze to uz neprestane.

pred chvilkou, ako lezim a pozeram piratov z karibiku, ma pichlo opat akoby od krcku az po pupok, ze ma to natihlo, ble..

snad to coskoro prejde...ale to v sede som mavala i v minulosti, ale nikdy som s tym nebola u lekara, lebo je to zriedkakedy, ale je to vzdy rovnako bolestivo neprijemne...

zuci isto nie x;O)

zucana
5. sep 2009

olif ty pozeras karibik pekny johny ze? ja uz idem za muzikom chudatko sa dusi...taku ma tu alergiu hroznu....
tak pekny vecer este vsetkym a zajtra nedelu ale vsak piseme 😉

maculik
5. sep 2009

ahojte kocky, tak sa hlasim z Bonnu, dosli sme okolo obeda, odvtedy upratujem, varim, Kristina prave dopiekla kolac, takze uplne hotova uz som. Idem pozriet na nete aspon 1 cast Panelaku a spat.
A o 8 rano uz idem po manzela na letisko, tesim sa 😵

jani, a ty co studujes? V kolkom si rocniku?

vidim, ze futbalom to zije aj tu, ja tiez musim sledovat a napisat vysledok Vladkovi, aby si to hned rano nasiel, ked doleti.

zuci, to by nemalo, ked je to az na vajecnikoch...A babo je aj tak dobre obalene, jemu hned len tak nejaky tlak by nemal vadit - aspon dufam, tym sa utesujem, ked sa po mne liepa Adelka 😝

blumka
5. sep 2009

mna tiez obcas tak desivo pichne, ale pripisujem to maternici...a tiez ma obcas ked sa zohybam tlacia gate na brusku ale babo je hlboko tak to neriesim 😉

olifcek
5. sep 2009

zuci mne sa paci orlando, ten syn kovaca x;o) legolas z pana prstenov x;o)

pekny vecer zuci x;O)

zucana
5. sep 2009

juj orlando je orlando olif ;) ale mne sa od 15tich aj johny...od filmu strihoruky edward 😉
blumi aj mna pichne a hlavne ked kychnem ale aj pri pupku
dobru nocku babenky

blumka
5. sep 2009

a baby viete po kom mam ja moj nick? 😵 😵

olifcek
5. sep 2009

blum jo, ja si tiez poviem, ze to teraz tak ma byt...pokial nie je spinenie, ci tvrdnutie brucha a pod., tak sa neznepokojujem x;o) a ak ano, tak pisem 😅

maculik
5. sep 2009

blum, po kom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre