Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
3. mar 2011

@zucana hm... tak to su divni par 😕 necitala som vsetko dozadu, takze som nevedela... a ani potom som necitala vlastne ... asi chcu byt obaja hlavami domacnosti a posobi to chaoticky 😖 ja ked niekam chcem ist, idem s oliv, mojou siamskou polovickou, a mm ked ide cvixcit, tak cvici hodku, pingpon ma dve hodky a sem tam si sadnu na kofcu, co jwe taka hodka dalsia., sem tam si sadnu kolegovia na pivo, moj mm na kofcu, na take dve hodky, niekedy tri a paq pride dom, ale to zriedkakedy.. niekedy ide na celodennu turu, ale nie kazdy vikend... no do roka mal toho omnoho menej 😵 😵

svetlankat
3. mar 2011

@zucana vies na jedej strane pises ze aka je ona ze mu nedovoli ist von a na druhej strane pises ze aky je on ze jej zakazuje kojit a ma ist do prace, ked je taky tak nech trci dom a stara sa on, su si fifty fifty, nemyslis? Asi sa dlho hladali

olifcek
3. mar 2011

@svetlankat 😀 😀

svetlankat
3. mar 2011

@olifcek a nie? ved ked moze zakazovat on, moze i ona

olifcek
3. mar 2011

@svetlankat no veru, Ty si to napisala vystiznejsie ako ja x;o)
som sa zrovna pytala mm, ci po roku na hodku na kofcu skocit, ci je malo, tak povedal, ze nie, staciiiii.... moj mm totiz, kym OLiv nemala rok moc nechodil nikam, snazil sa mi pomahat, ved pamatas, aka bola OLiv pricuc, ked prisiel, aspon som sa slobodne po byte sama presla a vystrela v chrbte 😅 😅 😀 😀 no a po novom roku som mu povedala, ze kludne uz nech chodi sportovat, ze ked to bude na mna moc, ze polavi, zatial v pohode, Oliv uz krasne v domacnosti pomaha, takze sa da 🙂

olifcek
3. mar 2011

..ved.. nech si kazdy robi ako mu vyhovuje, no nie? 🙂

svetlankat
3. mar 2011

@olifcek 🙂

svetlankat
3. mar 2011

@olifcek presne

zucana
3. mar 2011

@olifcek pisala som o tom v tom istom prispevku ale to je jedno...ocividne ti nie je divne ze mm chodi za svojim programom tak preco by bolo divne ked chcel ist aj henten?
no nic uz som dozehlila idem poukladat veci ...viki spiala od 14.30 a potom o 18.00 ideme na drink s maculikovcami 🙂
no a idem este taky prijemy zazitok z dneska...dosiel mi balik od kamosky z mk ktora zije v milane (slovenka) ...jej mala je alergicka na pampersky ze mi ich posle...a dnes mi dosiel balik asi s 200 plienkami a knizka a tanieriky proste zlata.... 😵

olifcek
3. mar 2011

TOTO SOM CITALA A NA TOTO REAGOVALA...

,,zucana baby mm bol vcera s kamosmi na veceri (lebo jeden kamos pracoval v libii a vratil sa....) no a manzel tej mojej 'kamosky' nemohol ist na veceru iba na drink lebo musel ist uspavat 3rocneho...lebo ONA vraj nezvladne vecer 2 deti sama....,,

myslim si, ze keby chcel, a normalne sa s mm dohodol, ze by dve hodky zvladli... no zrejme s nou suhlasil, kedze po hodke odisiel, no... ale ja neviem, nepoznam ich vobec... ale podla toho, pod papucou nebude...

zucana
3. mar 2011

@svetlankat ja som nepisala v zmysle, ze ktory je lepsi a ktory je horsi....chcela som poukazat ako sa zena nedokaze postarat o 2 deti a ze je podstatne aby aspon raz za rok si kazdy z manzelov vysiel....
ja tu nepotrebujem aby ste sa 2 do mna obuvali lebo mne su oni ukradnuti islo mi o princip ....ale vsak ked vas to bavi ....

olifcek
3. mar 2011

@zucana neobuvam sa... len si myslim, ze sa na tom v konecnom dosledku obaja zhodli... nemam dve deticky, neviem ake to je... ale je faktom, ze raz za cas by som si uz poradila, a raz za rok urcite... tak ale ked i on jej cosi nariaduje, tak neviem... divni su asi obaja... nezatazuj sa nimi, to som chcela len 😵

zucana
3. mar 2011

@olifcek nehrajme sa so slovickami...ocividne kazdy chape veci ktore pisem ako chce a mne nejde o to, kolko z vas tomu rozumie a kolko z vas nie a zoberie si to co chce....ja som len napisala postrech a moj postoj takze este raz:
podla mna je divne ze zena ktora chcela mat 2 deti nie je schopna raz za rok ich sama uspat....to je vsetko

olifcek
3. mar 2011

@zucana 😉 to jo, no... to je... tak ale ona je itak dost divna, ze jo? tusim je to ta, ktore si sa snazila pomahat a ona sa v istom case vykrucaLA, A Vikinke nic nedoniesla, ze? ta, ktorej sa zdalo, ze malicka malo pribera, tak prikrmuje, a neda jej papat, ked si pyta, ale striktne po urcitom case... a pod., ze? ona je dost divna... nevadi, jej problem x;o)

svetlankat
3. mar 2011

@zucana zuzi ja som to pochopila, ja tiez nesudim kto je lepsi a kto horsi, ja len reagujem na to co cimam, moj nazor je, ze chlapovi sa neda nakazat, chlap si vzdy urobi co on chce, cest vynimkam, cize on ked isiel po hodke domov, tak zjavne chcel, lebo keby nechcel tak nejde. A ja sa nenavazam len pisem svoj nazor, mne je to v podstate jedno, nie je to ani moja kamoska, ani clovek ktoreho poznam. OK?

zucana
3. mar 2011

ok ste si tu smajlikovali a podporovali ste sa ako by tu slo o neviem co.... 😕
ja som @olifcek zacala jeho riesit az ked si na to co som prispela napisala ze aky super tatko ...tak som ta uvidla na spravnu mieru aky je...a @svetlanka mne je jedno aki su chlapi a ci si urobia co chcu...moj vacsinou urobi aj to co chcem ja....este raz opakujem ze mi prislo iba divne ze zena raz za rok nedokaze uspat sama deti....aj vsetkym chlapom vcera....
uz idem pekny vecer

olifcek
3. mar 2011

@zucana 😉 ved na smajliku nie je nic zle 😵

asi i tu plati, ze kazdy, napisany text vnima po svojom, a ako chce 😉

prijemny vecer, Zuzi..

lenica81
3. mar 2011

dievcata klud... jasne je, ze nazivo je komunikacia ina ako pisana a kazdy to inak pochopi... tak sa nedurdime, pls... lebo sak nie na to sme tu... 😉

svetlankat
3. mar 2011

@lenica81 🙂

olifcek
3. mar 2011

@lenica81 🙂 veru veru

blumka
3. mar 2011

@lenica81 nepridavaj mi roky, hej? este mam 7 dni 😀 😀

lenica81
3. mar 2011

@blumka joj prepac, tak si tych poslednych 7 dni uzivaj, i ked asi makas teraz ako fretka, tak na to nemas casu... ja len ze to nechcem premeskat... 😉

blumka
3. mar 2011

@lenica81 heeej? mas dajaky darcek pre mna? 😀 😀 😀

zoska
3. mar 2011

baby tu to nejak zije 😅 😕

tak napisem ako sa mame..Nelka dnes isla spat az po 14tej, som nechapala, co sa jej porobilo a dost bola umravcana...je stale viac vzdorovitejsia a take amoky chyta ked jej napriklad nechcem dovolit hrat sa z penazenkou alebo ked ju nechcem pustit do skrinky k mixeru...no otras, nonono nepomaha, odstrkuje ma...
dnes mi aj luto prislo, lebo mojem mame co sem prisla na 30minut dala pusu a mne nechcela a smiala sa s nou a ked odisla tak zasa bola umravcana a uz sa nechcela so mnou tak hrat ako s mojou mamcou....
ona uz v tej hlavicke vie ze ja som aj prisna a moja mamina ju zboznuje, blbne s nou...

@zucana uzite si vecer s @maculik - ovcami 😉 juuj ale vam je dobre 🙂

blumka
3. mar 2011

@zoska hlavu hore, mama je vzdy najhorsia, pri nej deti su vzdy najpapulnatejsie, najumraucanejsie, najdivokejsie..a ked pride niekto iny tak su anjelici...ale tu mama najviac lubia 😉

lenica81
3. mar 2011

@blumka 😨 😉 😀

lenica81
3. mar 2011

@zoska to mam aj ja... netrap sa s tym... nas hra formu, a mne tu uz 2. den mrnci o dusu... tak hadam sa nejake zuby ukazu, ale ked aj, tak sa to asi ani nedozviem, lebo ma nepusti do pusy... 🙄

lucia411
3. mar 2011

cafte baby, tak ja mam za sebou inac heavy den...jedna kolegyna si sadla na mna, tak si myslela ze bude so mnou tocit ako sa jej paci....no skoncilo to tak, ze sme sli az sa sefkou dnes, takze som nasrana ako stolverka, ale uz je lepsie, az so mnou triaslo od zlosti...neznasam nevychovanych, hlupych ludi!!!!!!!!!!!!a ona takou je, pracujem len 2 mes ale mam ju uz zrongenovanu celu....je to slizky had..bleeeeeeeeeee...a este Celi, ta ma tiez dni, len sa nervaci, potom je fajn, v noci konence uz spinkala super, inac stale hore, takze ja som spavala doterza po 4-5 hodin 😝 vdaka bohu ze mam sestru...lebo inac neviem...mm som nevidela uz poriadne 2 tyzdne, ja idem do prace on spi on pride z prace ja spim...citim sa ako slobodna mama niekedy fakt...a este aby sa clovek rzpolil na 2 polvicky aby mohol byt vsade... 😅

blumka
3. mar 2011

@lenica81 😀 😉

zoska
3. mar 2011

@blumka jj ja to tak nejak viem len moje srdce to nechce pochopit... 😉
ale tak ked je zle, ked chce spinkat alebo sa buchne tak chce byt so mnou, to je jasne
len neviem preco je taka cholerická 😕 😒 mm sa ma minule pytal ze ci uz nemoze mat obdobie vzdoru 😅 nuz co ja viem, priznaky ma ukazkove 😀 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre