Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

avaka
28. mar 2011

@andrea2603 a ze kopacky 😀 ,moja segra,ked bola mala,tak jej mama musela kupit trenky 😀

zucana
28. mar 2011

ze emacky 😀
baby vy davate,....
my uz spime.mm prisiel z fotbalu dal si jogurt na veceru akoze sportovy pondelok a ideme kecnut....idem este hore upratat potom
inak @zoska nadherne topanky ...len u nas uz na take bude veru teplo.tak max tenisky 😉
ja som za tieto vysolila 46 eur 😔 hodim fotkos o chvilen

zoska
28. mar 2011

@avaka no aspon ze som ta pobavila 🙂
@zucana u vas je uz teraz riadne teplo, to uz fakt by ste takyto typ nevynosili, u nas je zatial 10-12, aj ked sa ma oteplit od aprila, ale myslim ze na otvorene boty este dlhsie pockame
a teda riadne predrazene su tie detske mini boty 😠

zucana
28. mar 2011

tak to su ony....@zoska aj mna takto osvihli mali byt s 20% zlavou a prd

lalipop
28. mar 2011

@andrea2603 tak tomu hovorim vybava do skoly. tak ty mas vlastne doma dvoch chlapcov.
@avaka tiez som vybrala take sandalky s uzavretou spicou, lebo deti padaju neustale, tak si aspon prsteky nenarazia a hlavne sa tak rychlo neokopu.
mne sa na dievcatkach tiez velmi paci ruzova a fialova farba. ale nosime aj ine - modru, cervenu...
@zoska dnes som aj ja malej urobila spenatovu polievocku a spapala ju

zoska
28. mar 2011

@zucana velmi pekne 😵 az kraasne 😉

@lalipop taky typ sandalok so zavretou spicou planujem aj ja na leto kupit, aj ked vcera som kvoli plavarni kupila take otvorene, lebo ine take "gumene"neboli
co su to zac tie na fotkach?

avaka
28. mar 2011

jej,ake vseliake krasne topanocky 🙂
my sme mali podobne ako @zoska,ale som myslela,ze uz ich nevyuzijeme a vymenila som za taketo,pripadne dovtedy budu na von tie id Raku a tenisky,co ma,este chvilu vydrzia 🙂

zoska
28. mar 2011

@avaka peknucke su 🙂
ja som zistila prave ze tie co mame su uz len o 3mm vacsie ak ma Nelka nozicku, takze musim poriesit tento tyzden asi uz nove 😒

lalipop
28. mar 2011

@zoska to su richterky. my tu mame vyrobu a robia vzdy na jar a jesen vypredaje. mna vysli oboje 13 eur a su kozene 🙂

zucana
28. mar 2011

@avaka krasnucke take podobne ako nase len nase su kozenne ale take makke 😉

zoska
28. mar 2011

@lalipop aha ved si tusim aj pisala o tom, len som si nebola ista ci si to bola ty...
perfektna cena na richterky, to mas vyhodu teda 😉

lalipop
28. mar 2011

@avaka su pekne, fialkova ide 😉 a kolko vas vysli tie poltopanocky?

avaka
28. mar 2011

@zucana ,aj tieto su taka brusena koza 🙂

@zoska ,ja som napr.tie raky kupila asi az moc velke,skoro 1cm tam ma miesto stale

@lalipop 24euro,myslim,ze az az na take poltopanky,tie co som vratila boli lacnejsie....ty mas naozaj vyhodu 🙂

lalipop
28. mar 2011

@avaka ved to ma tesi, ze nemusime kupovat take predrazene topanocky, lebo v obchode stoja tie iste 20 eur a viac

zoska
28. mar 2011

@avaka no 3mm je uz malinko, ale praveze 1cm je akurat, bola som vo vela obuvach a vsade bol 1cm ako standardna rezerva, niekde aj viac, ale to mi pripada uz moc velke
pokial deti zacnu chodit vraj im nozka rychlo rastie a mohla by sa deformovat nozicka, potom sa to postupne uz spomaluje a ked je dieta stabilne v chodzi , v behu...tak treba kupovat uz akuratne

a napr. mame jedny tenisky s vyberatelnou vlozkou a tam je naznacena noha s prstami a farebne odlisene, ze pokial su prsty pod farebnym odlisenim tak su velke a ak su uz za tak su male...a je to vytvarovane presne 5mm vpredu a 5mm vzadu vôľa

lalipop
28. mar 2011

@zoska aku velkost topanociek mate, lebo ja som malej kupila 21 a ma tam asi 1 cm rezervu, ale davam jej este 20 take jarne, lebo v tych sandalkach sa este kopce

zoska
28. mar 2011

@lalipop zalezi od znacky, teraz nosi 20tky aj doma aj vonku, maju vnutornu dlzku 13cm- na vonku ma elefanten a na doma wandy, ale napr. tenisky ktore jej uz zacnem asi davat o chvilku, maju vnutornu dlzku 13,5 cm a su to az 22ky a dalsie tenisky pumy co mame su tiez 22ky ale tie su strasne velke- az 14cm vnutri...

avaka
28. mar 2011

akurat idem zo spalne....pocula som vykriky,pridem tam a mala sedi na posteli kruzi si pred sebou nohou v clenku a krici naschval hrubym hlasom :joééééé,joéééééééé(to u nas znamena topanky 😀 )tak som jej dala mm a uz spi 😀

@zoska ,tak neviem,ci tie tenisky jej uz nebudu coskoro male,ale nejde mi to zmerat,ani vlozka vybrat,ale ked len tam prirovnam,este vyzeraju o.k 😕

avaka
28. mar 2011

@lenica81 ,zase nocna,no zabi nas... 😅 😀

zoska
28. mar 2011

@avaka Ela chcela ist asi vonku...no a ty namiesto topanok ju nakojis 😀
akurat skumam tie tenisky 22, maju vnutornu dlzku cosi kusok cez 13cm, ale napr. na listku je napisane ze 12cm (tym sa vraj mysli odporucana velkost nohy)
takze uz sme ich mohli klidne mesiac nosit, lebo mi tonedalo a isla som zmerat moje tenisky- na listku je c 25 (odporucana velkost nohy) a vnut. dlzka je cosi cez 26cm a moja noha ma okolo 25 cm...takze to sedi

nuz od zajtra lietame aj v teniskach, alebo mozno len, kedze tie ruzove su pomaly male 😒
inak kym som nezacala studovat spravnu velkost topanok pre deti tak som bola relativne spokojny clovek a teraz mam pocit ze je to veda 😅

blumka
28. mar 2011

@avaka ty vole, ty mas akcne dieta 😀

avaka
28. mar 2011

@blumka ,
@zoska ,aspon ze sa nechala oblbnut mm 😀

@zoska to teda je veda,to si pis,ved ja aj pre seba tazko kupim 😅
idem babky,dobru noc 🙂

zoska
28. mar 2011

jo idem aj ja, dnes to tu bolo frekventovane na roznych liniach 😀 😉
sladke sny detuchom aj maminkam

@lenica81 sorry 😀

zucana
29. mar 2011

@zoska juuuj to tie pekne ruzove? a kolkatky to su?

zucana
29. mar 2011

inak bre ranko....

lenica81
29. mar 2011

caute baby...

@zoska nehnevam sa, som si zvykla... 😀 esteze to nebolo tak veeeeeeeeeeeeeela na citanie...

dnes Vilko prekvapivo potiahol do 3/4 na 7... 😵 len teraz kedy mi zaspi na obedny spanok netusim... ale ideme pomaly vonku, chcem skocit kupit kase do kauflandu, lebo mi dochadzaju a dame si vylet v autobuse s mini prechadzkou na trenovanie po chodniku... a mozno aj ihrisko... 🙂 nech sa trocha unavi...

ja sa k topankam pre mna nejdem vyjadrovat, hruza, des, ked chcem nieco kupit... a hlavne konkretne... 🙄 tak zhanam cierne lodicky na nizsom opatku uz viac ako rok... 😔

tak zatim...

lenica81
29. mar 2011

@zucana ranko... v praci...

zucana
29. mar 2011

@lenica81 veru .uz prisla kolegyna a vypla kurenie.nie aby si dala dole sveter.normalne jej to asi poviem.

zucana
29. mar 2011

baby neviete mi poradit kde v blave kupit to pogumovane oblecko? nie je to nahodou toto?
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/3082...

laxity
29. mar 2011

@zucana je to ono...je to oblečenie do dažďa 🙂 buď samotné gate, alebo na traky gate alebo aj bunda nepremokavá 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre