Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jja
7. apr 2011

@blumka super...takto nejak ide aj nasa Kajka....ruky hore a jedemeeee 🙂

blumka
7. apr 2011

@jja tak sa rozhybali nase gulky 😀 😀
my sme dnes boli dlho vonku a juli len chodit a chodit...a potom nasom uzasnom terene to je prenu asi velka vyzva 😅

svetlankat
7. apr 2011

@blumka dibry teren na neploche nozicky 😉

blumka
7. apr 2011

@svetlankat no tak to si pis...v lete ich obe vyzujem a pozeniem dookola domu 😀

svetlankat
7. apr 2011

@blumka aj Misa sa prida, ked moze

blumka
7. apr 2011

@svetlankat no jasne...a nafukame dajaky bazenik a ked budu unavene tak ich nalozime do vody 😉

svetlankat
7. apr 2011

super 😀

olifcek
7. apr 2011

@blumka kokos, dala bych si utopencooov 😀 😀

blumka
7. apr 2011

@olifcek a ty si po opici, ci co? 😉 😀
a sa nas asi baby zlakli

avaka
7. apr 2011

caute
@laxity,dik za link na tycky 🙂 ,presne take cosi som si predstavovala...a kde ich kupujes?asi nebudu v kazdych potravinach....
@zucana,aj nasej chutili cestovinky,ked som udusila telacie+cherry rajc. ty ako robis?a to s tym hraskom?hod receptik 🙂
@jja,ako si robila rajcinovu?aj ostatne kocky....z pretlaku?
@matesl,to potom ten moj maly cervik zje viacej ako Tvoj Risko 😕 ,ale ja davam len druhe a polievku vecer 🙂
@loginka,dnes som stretla znamu,jej mala ma 17.mes a este nechodi,boli aj na neuro a vraj v poho 🙂

@blumka gratulujem chodcovi 🙂

baby dnes som uspavala 1 a 1/2 hodiny,uz som si odvykla tak dlho 😅
a poobede sme boli na ihrisku mame nove topanky ,lebo tenisky su uz male
http://www.rak-obuv.sk/,tie cervene 😎

avaka
7. apr 2011

@blumka ,jak zlakli 😕 ,sak som rada,ze som si spomenula kto si,ked som ta uz nevidela ani nepamatam... 😀

blumka
7. apr 2011

@avaka no ale no, zas tak dlho to nie je 😀

avaka
7. apr 2011

@blumka ,no neviem,zohladnuj aj moju pamat,mam na to vek 😀

akurat som dojedla poslednu kocku cokolady,stihla som to kym som dopisala prispevok 😅 🙄 takze jeden prispevok=cela cokolada,uz asi nepisem 😅

matesl
7. apr 2011

@avaka 😀 😀 😀 no viac ho neudrzim, ale poobede srotuje potom vsetko co pride pod ruku, rozok, piskotky, jablcko...vecer mi dnes kradol rozteky s retkovkou, paradajkou, ale to len ozuzle a vrati mi to 😀 a konci az rano...kedze sa celu noc koji, doobeda ma dietnejsie, to nechce nic

blumka
7. apr 2011

@avaka nech ti padne na boky 😀

avaka
7. apr 2011

@blumka 😀 😀 😀 ,dik

@matesl u nas podobne 🙂

blumka
7. apr 2011

no ja sa porucam, juli ma vola...bru noc

olifcek
7. apr 2011

@blumka neeee, saq nepijeeem, ale mi tak napadli utopenci, ked o detickach nalozenych v bazene pisete so @svetlankat 😀 😀

@avaka TY mozes jest cokolad kolko chces, tssss

olifcek
7. apr 2011

@matesl my tiez az od obeda zaciname niekedy x;o)

matesl
7. apr 2011

@zucana 300g??? 😅 dobreeee

matesl
7. apr 2011

@olifcek to asi tiez po takej cuckavej noci maju plne bruska 😀 ale obed ked uz vidi tak ochka, taky je zhavy za nim 😅

matesl
7. apr 2011

@avaka 😀

olifcek
7. apr 2011

@matesl no OLiv tuto noc cuckala len raz, teda okolo 5 prvy krat a paq okolo 7 az... to Risko je iny ciciacik stale, uff... my uz tak okolo 1-3x za noc cuckame.. ale je pravdou, ze teraz taha poriadne.. cize jo, naplni si fajne brusko a paq ked vstane, len grga x;oD

matesl
7. apr 2011

@olifcek ani nevrav, kedy mne sa taketo stane, ale moj to ma miesto dudla myslim...lebo len co mu ho dam do pusy tak spi dalej, len ja sa musim prebrat a potom ulozit zas, nastavit sa k nemu...sak poznas

olifcek
7. apr 2011

@matesl no, my stale, ked chce oliv haji, musime ist spolu, lebo oliv pocucka, podudluje a hajinka... poobede, ked zaspinka na rukach, vypluje prso, no ked zasi na posteli, tak ma i dve hodky dokaze drzat 😀 v noci ee, tam do cca 10minut haja a aj ma pusti... a ked sa v noci preberie, tak tiez sa napapa a pusti ma... no, ked idu zubky, i celu noc vie byt na mne... ja som si tiez myslela, ze to takto az do skoly budeme na prse, ved i kazdu polhodku cuckala... no upravilo sa to 🙂 🙂

teraz cakam, kedy sa odvazi pustit sa nas, ked chodi... samostatne krociky robi od decembra, ale nie kazdy den, nie cely den, proste nema istotu, a pritom chodi krasne, ve dmy casto uz ani manducu neberieme vonku... 😵 😵 dnes sme boli dve hodky a nemali sme manducu.. chodila, i sama, to, ked sa zabudne, hech, ked ju zaujme havo, ci vtacik, tak nan ukazuje a ide mu naproti, hehe..

olifcek
7. apr 2011

boli by sme dlhsie, ale zdalo sa, ze bude prsat... hodku sa hrala v piesocku, dalsiu hodku sme s akolotocovali, smykali, hojdali.. au moj chrbat.. ved to ale poznate x;o)

olifcek
7. apr 2011

no nic, idem ja do hajan... 🙂

olifcek
7. apr 2011

@blumka gratulujem k chodcovi x;o)
@jja tiez 🙂

ja som sa takto uz tolkokrat tesila.. chi...

no ale uz naozaj idem.. ani neviem, co je tu nove, hech... snad zajtra pozistujem x;o) .. ak oliv dovoli

zoska
7. apr 2011

@blumka gratulujem Julinke k samostatnym krokom 😉
v tom aqua v DK ste boli uz? ak nie odporucam, paradne tam je...

dobru noc

laxity
8. apr 2011

dobré ránko

@avaka no ja ich kupujem iba v Bille, v inom obchode som i nevidela zatiaľ 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre