Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
8. apr 2011

@rivatha 😵 😵

blumka
8. apr 2011

@rivatha @zuzana710 aj terezka tak spavala..jeden v puse a dva v rukach...juli zaspi s cumlom potom ho vypluje a nema do rana 😉

olifcek
8. apr 2011

@rivatha rozmyslam este nad tymito

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana710
8. apr 2011

@blumka @rivatha nas maly byva casto "zastuplovany" aj celu noc 😀

olifcek
8. apr 2011

@rivatha oki, beriem x;o)) tieto us 86, tamtie su vacsie, tak na zimu a cely bud. rok 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
8. apr 2011

@rivatha saq uz maaaaam.. ci? 😀 😝

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
8. apr 2011

@rivatha 😵 tesim saaaa.. ale uz nemozem nakupovat, lebo krachnem a to nie je dobre 😅 bo nebudem mat ani na bagetu, ci zmrzku, ked pojdeme do mesta s babami, hech

odkedy mas tuto profilovku? paradna je, wow

blumka
8. apr 2011

@olifcek ja by som tiez rada daco kupila ale uz sa mi to asi nezmesti do satnika 🤐 moje baby maju snad viac veci ako my s mm

olifcek
8. apr 2011

@blumka hehe.. u nas je to este v pohode... ale prvy rok mala oliv toho neskutocne mnozstvo, ale vsetko ponosila, kedze dhlsie rastla pomalicky.. x;o)

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
8. apr 2011

idem baby, bru... zajtra sobotaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
8. apr 2011

@rivatha 😀 😀

olifcek
8. apr 2011

@rivatha ani ja tu uz moc nechodim, nestihacky..

joo a v nedelu ideme na gulas paaaarty, tesiiiiiim.. a zajtra si ideme zahrat pingpong 😵 😵

olifcek
8. apr 2011

idem i ja uz odtialto x;o) bru noc, mamicky

alex
9. apr 2011

ahojte kočky, prišla som sa pochváliť, naša najlepšia noc. Krpec hajal od ôsmej do pol piatej bez zobudenia 😵

maculik
9. apr 2011

@alex jej, tak dufam, ze v tom bude pokracovat aj nadalej 🙂 Co si mu vecer dala papat, ked tak pekne spinkal? 😉

@olifcek kraaasne satocky, to vsetko cez MMB kupujes? Rozmyslam, ze by som aj ja par veci popredavala, skusala si uz nieco predavat, ze ako to funguje, ci je tam aj nejaka min.cena?

olifcek
9. apr 2011

@alex gratulujem!

@maculik jedny su z kona, druhe z babybazaru... ja predavam ale len tu, na mmb nie je minimalna cena, je to na Tebe x;o).. a dakujeeeeeeem

utekam, ideme na pingpong, snad aspon cosi vyhram.. ide jar a uz s mm zaciname pomalicky spolu sportovat, OLiv sa na nas bavi, hehe ;oD

svetlankat
9. apr 2011

@zuzana710 u nas to tiez takto funguje, presne s tymi dudkami, na zaciatku sme ich mali sest, ale sa nam nejak stracaju a uz ich mame len tri

avaka
9. apr 2011

cafte 🙂

@rivatha ,dufam,ze si dlho necakala.. 😅

@svetlankat ,takze takymto postupom budete cochvila bez dudla 🙂

@alex super,ved Jakubko prespal celu noc! 😵 ,nech to vydrzi
@blumka ,aj nasa ma vela veci a stale nema co nosit 😅 a musela som dokupit body,lebo vsetky ma v hroznom stave,alebo velke....kupila som v tesco obyc.biele na 9-12 mes.,este su na stehnach volne,ale rukavy mohli byt aj dlhsie...,no konfekcna velkost 😅 😀
mala konecne spi,dlho zaspava a pritom drzala moju ruku a hladkala sa s nou po hrudniku 😀
@laxity,este raz 🙂
http://www.rak-obuv.sk/ tie cervene dole 🙂
a konecne E objavila M ,tak stale vravi ma ma ma m a a ked poviem,ze ty vravis mama?tak hodfi ksicht a povie babwwwwww!(to som ako ja mama 😖 )a dnes v aute amok,lebo vyhadzovala kekse a nechcela som jej dat dalsie a keby ste videli,ako si vynucuje pozornostak nahodou s niekym prehodim 2 vety......hlavu si da pred moju tvar,vyceri zuby ,uprene mi pozera do oci a pisti 😀

svetlankat
9. apr 2011

@avaka 😀 ale vedia ako na nas a s tymi dudlami mas pravdu, vravela som mm ze nove uz nekupime, ked stratime nebudu, ale na tieto uz davam pozor 😉

zuzana710
9. apr 2011

@svetlankat aj my mame aspon zo desat dudiek, zatial dost "do rezervy" , ale zatial nerozmyslam nejako vazne oducat od dudlika, este ked vidim ze je to jeho obrovska laska 🙂 , nech si podudkuje ked ho to ukludnuje, hlavne teraz ked mu idu aj zubky ..

zuzana710
9. apr 2011

@blumka To sme proste my zeny...plny satnik a stazujeme sa ze nemame co nosit 😀 Aj ja som dnes kupila teskacke bodycka, ale velkost 12-18 mes. tak snad budu dobre, ale radsej s rezervou nech su, lebo som nedavno tiez kupila 80-ky a su mu tak natesno 😒

zuzana710
9. apr 2011

😀 @laxity Tak nas maly si vie tiez originalne vynucovat veci...nahodi straaasne nestastnu grimasu, vresti jak pavian, prehyba sa cely a samozrejme bokom pozera na mna ako reagujem, ze ci to "zabralo" 😀 ... a to este ked ma nieco po ruke tak to schmatne a zacne rozhadzovat naokolo...no, fakt niekedy ked vidim taketo jeho zachvaty az sa bojim, ci je to normalne 😀 ... ale zas ked sa zamyslim, aky vie byt niekedy manzel "nervacik" ked sa mu nieco nedari, tak sa vzdy ukludnim, ze to ma urcite po nom 😝

matesl
9. apr 2011

ahojte zienky,

tak my sme uz "dlho" nemali sopliky, a uz ich tu mame zas 🙄 a noc otrasna, plakal asi do 1 co nevedel dychat, 2x sma odsali, ale no aj tak zatekaju...tak rano potom dospaval do 9, ale asi 100x sme boli hore.
a to uz mame aj ZODAC na alergiu...ale zeby tie soplky ustupili potom...a ked s nim pojdem dr, tak zas nic...ach jaj 😢
kedy toto skonci???

matesl
9. apr 2011

@olifcek ako fungujes na tom babybazare? da sa tam filtrovat, ze velkost a ze chces novy tovar? ci?

alex
10. apr 2011

ahojte, tak aj u nás opäť sople. Pred 10 dňami dobral antibiotiká a zase niečo, aj keď vtedy bola choroba bez soplov, tak asi aby nám ľúto nebolo. Našťastie ho to chytilo až teraz ráno, keď som ho kojila, tak sme odsali a je dobre. Noc bola v pohode aj keď nie ako včera.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre