Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

mmaarrttiinnaa
4. máj 2011

@teuska tak prijemne ponocovanie 😉

svetlankat
4. máj 2011

@raa2 a ked ho otocis tak z neho nekvapka? normalne hore dnom.

raa2
4. máj 2011

@svetlankat nie nekvapka, netecie z neho, iba ked trasem o dusu s nim. bola som to odskusat, my mame ten 250 ml. ale myslim si ze system tam bude ten isty ako pri tom 350 ml...

svetlankat
4. máj 2011

@raa2 my mame ten 210ml a teraz ho s mm skusame a ked ho otocim hore dnom tak z neho kvapka, asi mm skoci zajtra do obchodu

raa2
4. máj 2011

@svetlankat asi bude zly, skuste ho vymenit, nam z neho netecie...opotrebovanim to asi nebude, ved tesnenie sa len tak nepokazi...

svetlankat
5. máj 2011

@teuska fotky super, som sa pobavila na tych poslednych, super ze to niekto fotil aj z pacnej strany, to su najlepsie fotky.

blumka
5. máj 2011

baby, ja len taky maly dotaz k tym fotkam, nenatahujte ich na ten email februarovky2010 ale normalne u seba na svojom maily a poslite ho na ten februarovkovy 😉
akoze nevadi to az tak velmi ale ked to poslete tak vtedy fotky vidno uz v maily a kazdy si stiahne len to co chce a nemusi vsetko a potom doma triedit 😉

blumka
5. máj 2011

inak @teuska aj ja som sa zasmiala na tych poslednych 😀 mam rada take momentky 😉

mmaarrttiinnaa
5. máj 2011

kočky poslala som nejake fotky na gmail 😉
@teuska tie posledne fotky su spica 🙂

svetlankat
5. máj 2011

bruuuuu

avaka
5. máj 2011

caute baby 🙂
ja viem,ze neskoro,ale konecne som poslala fotky na gmail!uz tu pri tom zurim,neslo mi to,sedim pri tom uz hodinu,tak zmensene potom konecne po 3 fotky,ale je to tam 😉 🙂

ano,ta momentka od @teuska je skvela... 😀
ale aj ostatne su super,som si postahovala,dik 🙂
este sa pochvalim,po vcerajsej poradni 8670g a 78 cm 🙂 ,ockovanie za nami,sceny ako vzdy 😅 trochu ma aj vyplasilo,lebo mala bola vecer ako opita,akoby mala poruchu koordinacie 😕 ,ale uz je o.k 🙂

avaka
5. máj 2011

@svetlankat to bolo dobre 😀 ,ticho ,nic...a zrazu bruuuuuu 😀
dobru 😉

alex
6. máj 2011

ahojte, baby ja krava som to nepochopila a som to tam natiahla do fotiek cez picasa, tak keď budem mať čas, tak to pozmenšujem a pošlem mailom.

andrea2603
6. máj 2011

ahojte 🙂
@alex no nie si sama, ja som ďaľšia, čo nepochopila 😅

mimisash
6. máj 2011

cafte baby mam na vas otazku ci uz pouzivate golfac? ak ano aky mate a ako ste spokojne?
dik
🙂

zoska
6. máj 2011

@mimisash ahojky, my sme pred 2 tyzdnami kupili espiro, je z tyc lacnejsich, relativne, a kupovali sme od kočky co ho pouzivala tri mesiace, sme spoko, mala tam uz aj spala a na kratke trasy a dovolenku je v pohode, ale ak by som mala kupovat na dlhsie prachadzky a caste pouzivanie tak by som kupovala asi nieco ako chicco multiway, alebo nieco take vacsie

nasa sa uz v kociku nechce vozit, ale ked potrebujem ist trebars na ihrisko ktore je dalej od domu,a nejdem autom tak berem aj kocik a cestou domovv nom uz sedi, lebo nevladze slapat 😉
mame takyto podobny
http://www.hrajko.sk/index.php?main_page=popup_...

mimisash
6. máj 2011

@zoska dik kuknem to na nete. golfac potrebujem na dovolenku a tiez nechcem investov palku. A presne ho potrebujem len na take presuny ked uz mlady panko nebude vladat kracat. 🙂

mimisash
6. máj 2011

@zoska som nasla nieco taketo len skoda ze to nema madlo...neviem ci to malemu bude vyhovovat??
a paci sa mi ta rucka ze su to neni dve palice.
http://www.chicco.com/ProdottiChicco/SchedaProd...

zoska
6. máj 2011

@mimisash ja som hladala tak aby mal madlo urcite, aby sa dal sklopit do polohy min. pololah a aby mal dve rucky, pretoze take sa daju skladat dazdnikovym stylom a ked su zlozene tak su uzke a taketo ako si dala link sa skladaju na polovicu preklopením a moc miesta neusetrie v aute (podla mna)
takze skor by som volila chicco liteway potom, a u nas ma vela ludi baby design travel

mmaarrttiinnaa
6. máj 2011

ahojte my sme sa prave vratili z kardiologie chodime tam 2x ročne
mne uz maly vobec nechce byt v kociku len sam chodit 😒 najhorsie je ked sa ponahlam niekde

mimisash
6. máj 2011

@zoska tak to mas pravdu ze moc miesta neusetrim ...takze jedine klasicke golfove palice mi zostavaju , no tak pokukam na tie co si spomenula.dik za rady

mimisash
6. máj 2011

@mmaarrttiinnaa ano to poznam 🙂 a najlepsie ze chce ist zvacsa prave opacne.

svetlankat
6. máj 2011

@mimisash jej to je mi take zname. a ked nie jepo jej, hodi sa o zem 😉

svetlankat
7. máj 2011

Neviem kde ste vsetky ale prajem Vam dobru noc

katka888
7. máj 2011

@svetlankat
tu soooom 😀 dobru nocku 🙂
my sme teraz zas u nasich, mm je v DE, a tu sa k netu dostanem, az ked viki zaspi

mmaarrttiinnaa
8. máj 2011

Ahojte krááásny deň matiek všetkým 🙂

andrea2603
8. máj 2011

ahojte 🙂
Tak si to dnes užime, máme sviatok 😵 , všetko najlepšie a nech detičky poslúchajú 🙂

Máme vonku 2 zuby - hore štvorky 😵 , no od novembra najvyšší čas 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katka888
8. máj 2011

jeeeeeee 🙂 mamicky, krasny sviatok Vam prajem, nech najma deticky robia radost a su zdravulinke 🙂

mimisash
8. máj 2011

vsetkym maminam vsetko naj.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre