Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
10. sep 2009

nedockava ja mam zase skracovany krcok, hech....ved uvidime. ja idem ku lekarovi 21.09, to je pondelok, tak sa ho popytam x;o)

blumka
10. sep 2009

olif, ved 18+2 to je uz 19tt 😉

olifcek
10. sep 2009

blum a nie je 19tt az ked je uz ze 19tt a paq 19tt+1den a taq? 😅

alex
10. sep 2009

olif, ako píše blumka, máš ukončený 18tt a už si v 19tt 🙂

blumka
10. sep 2009

nieeee...18+2 znamena ze mas za sebou 18 tyzdnov a dva dni, to znamena ze tych 18 je uz skoncenych,takze si zacala 19 😉 a kon to tak pise, hned ako skoncis nejaky tyzden on uz pise ten dalsi 😉

olifcek
10. sep 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, ja trulko...

heeeee, ja na svadbe teda nebudem v 19tt ale uz v 20tt 😕

inak brucho mi inak vyskocilo...to uz fakt zacinam mat lepaky, ci v tych satach este budem bre vyzerat hehe...ale saq...ked...tak si ine vyberiem...ale topanky uz budu kremova perlet, uz nejdem ine kupovat x;o)

a kde pisete bruska, ha? chceli ste tabulku a fuuuut nic tam nie je...skoro nic, no x;o)

alex
10. sep 2009

uff, tak výsledky sú ok. Teraz už len aby to potvrdilo aj amnio a budem happy 🙂

olifcek
10. sep 2009

alex gratulujem

vyzera, ze len ja som mala triple zle...tak snad boli skutocne nepravdive tie vysledky...

alex
10. sep 2009

no a tak teraz s mužom rozmýšlame, že možno na tú amnio ani nepôjdeme. Pôjdeme len na konzultáciu a uvidíme, čo nám tam povedia. Možno povedia, že ak tie výsledky dopadli dobre, tak nám ju nebude ani treba. Uvidíme...

ivka79
10. sep 2009

Ahojte, tak moje testy AFP dopadli v norme, ale mám zvýšené HCG, tak musím zajtra na Genetiku do Nitry. Tak sa bojím...tak držte palce 😒

alex
10. sep 2009

ivka, držím palce!

hajdylca
10. sep 2009

olif nie si jedina, co mala nie dobre vysledky s triple, neboj nicoho 🙂

ivka79
10. sep 2009

Alex aj ja tebe držím palce! a kedy ťa čaká vyšetrenie?

olifcek
10. sep 2009

ivka musi byt len dobre

hajdy x;o)

alex
10. sep 2009

ivka no idem sa objednať na konzultáciu na Kramáre a uvidíme, či bude tá amnio nutná, keďže všetky výsledky sú ok. Mne bola totiž amnio odporučená ešte predtým, než som zostala tehu.

ivka79
10. sep 2009

Olifcek...toto si stále hovorím 😉 ...len stále sú tam pochybnosti...dnes v noci určite spať nebudem a zajtra sa budem isto klepať...

olifcek
10. sep 2009

ivka ja Ti plne rozumiem...

kakatka1
10. sep 2009

Ahojte! Nebojkajte urcite je vsetko OK! A drzim palce! 😉

zucana
10. sep 2009

babce drzim palce...aj tebe nedockava ja citim sem tam bubliknovanie ale potom sa spusti spionik takze neviem ci to je to....a ja idem v utorok ....
inak som sazobudila o 5:30 sla sa naranajkovat a potom zaspala o 8 do 10.15...fasa...letim teraz do obchodu a olif pekne len ich sprdni ze nic nedoplnaju a taku fesnu tabulku si urobila 😀

alex
10. sep 2009

no tak som volala na tie Kramáre a tá amnio je aj tak nutná, takže vo štvrtok o týždeň idem na konzultáciu.

maculik
10. sep 2009

ahojte, tak dnes sa nic nekona, doktorovi nemal kto asistovat, tak az zajtra o 8. Nevedeli sa mi dovolat, lebo mali este moje nem.c., na ktorom som bola pocas materskej - ja blba som im ho zabudla zmenit na lux.
No nic, isla som teda do prace, nech zbytocne nestrasim doma...
Ale ma to aj pozitivum, zajtra tam moze ist so mnou aj manzel, kedze dnes doleti z Irska (bol tam na tom futbale).
Idem docitat, co nove je tu 🙂

nedockava4
10. sep 2009

zucana...ja este nic ... podam info vecer poobede, ked sa vratim z morfo 🙂

zucana
10. sep 2009

oki nedockave sme vsetky nedockave ;)
maculik tak zajtra teda drzime palce dnes nemusime 😎

kakatka1
10. sep 2009

Olif, mne sa stale neda doplnat do tabulky( mam ospravedlnenie), takze musim otravovat teba cez RP. 😅

alex
10. sep 2009

maculik, tak budem zajtra veeeľmi držať palce.

olifcek
10. sep 2009

kakatka idem Ti pisat do RP x;o)

olifcek
10. sep 2009

kakatka mas posticku a tam postup ako sa dostanes do uctu na gmailiku, cez ktory uz zmenis co potrebujes x;O)

maculik
10. sep 2009

zuci, diky 😀
ja brusko doplnim, ked mi manzel dnes donesie meter, teda dufam, ze nezabudne.

zuci, inak aj ja som to robila s prebalovanim tak, ako blumka - najprv som chodila malu prebalovat na chodbu, kde sme mali prebal.pult, no asi po 3t som ju zacala na posteli, mala som vedla nachystanu tu prebal.podlozku, nahradne dupky a vsetky ostatne prkotinky a v noci to bola bleskovka, vzdy po kojeni som prebalila (lebo Adelka vacsinou kakala pri papani, takze odporucanie, ze pred papanim sa ma prebalit u nas nehrozilo, to by bola zbytocna strata plienky 😀

maculik
10. sep 2009

alex, potom zase na oplatku budem drzat palce ja tebe 😉

zucana
10. sep 2009

tak som sa zas spotila ako taka neviem co...mohli bys me tu mat zasa 30 stupnov? uz ma to nebavi....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre