Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
11. sep 2009

twiti moze a ak citis, ze chces zmenit, urob tak co najskor 🙂

nedockava4
11. sep 2009

twiti..dakujem...ja som menila lekarku v 12 tt

twiti
11. sep 2009

uz som raz skoro odysla no sestricka ma prehovorila 🙂 a uz viem ze som neurobila dobre.
ale teraz som pevne presvedcena ze idem.
nedockava a matersku knizku si si nechavala?
Ja by som potrebovala aby mi este do nej zapisala vysledky z krvi ktore mi robila v 16tt.

zucana
11. sep 2009

nazdis babce dnes som mala hodinovu pauza spanku o 5:12 a potom som tahala do 10 ale nemohla som zaspat....
nedockav gratulujem...a popis ako prebiehalo morfo 😉
mati v knihe o tehotenstve sa pise ze masaze su ok je to vyborne na relax a ukludnenie ale bacha na esencialne oleje!

nedockava4
11. sep 2009

twiti...ano, tehuknizku som si nechala....
ale odbery mi robila nanovo nova lekarka...
olif...no, tak, MM sa nestazuje 🙂
zucana...no, prisli sme tam 😀 a lekar manzela privital, ze "Vy ako vinnik si sadnite sem, aby ste poriadne videli, co ste urobili" ...proste srandista 🙂
potom ma zacal hladat mimi....kedze nasa "herecka sa schovavala"...musela som si lahnut raz na lavy bok, raz na pravy....ked ju nasiel, tak spinkalo....ona totizto cez den spi a vnoci asi nie...lebo ja cele noci len bdiem 😵
kontroloval vsetky organy, meral, vysvetlova...vsetko sme mali ok, len sme otoceni priecne, tak uvidime, ci sa to zmeni 😕
potom nam chcel urobit fotku, ale nasa mala sa zacala zase schovavat...10 minut sme sa pokusali, ale nedala sa...
lekar povedal, ze 1 zo 100 deti to robi, ze sa mame na co tesit...proste hanblivka 🙂

komarik
11. sep 2009

baby, tak od veci - čo dnes varíte?

nedockava4
11. sep 2009

bravcove mäsko a zemiakova kasa

twiti
11. sep 2009

Dakujem nedockava 🙂 No uvidim.
Ja som uz do dalsej poradne objednana k novemu lekarovi.

Varenie 😠

zucana
11. sep 2009

nedockava tak preto asi necitis pohyby tak velmi lebo je tak otocena to znamena ze nozicky ma noboku ama dost vodicky este...moj chorbak totizto je podla mna tak ze ma nohy dole lebo ked citim tie bublace kopanceky tak su tak dole.... 😉

zucana
11. sep 2009

nedockava aj ja robim kare na horcici so zemiakovou kasou 🙂

nedockava4
11. sep 2009

zucana...hm...tak to je nahoda 🙂 (to papanicko)
no, asi to tak bude s nasim drobcom...

matka331
11. sep 2009

juj aj ja som taka kludnejsia uz ked citim malicke ako kope ....
twiti aj aj sompotratila prvy krat asi to tak malo byt ,,,aby to malicke co cakame teraz bolo v poriadku 🙂

komarik
11. sep 2009

mňam, že by som urobila aj ja bravčové mäsko so zem. kašou? Polievku som navarila kelovú ale dala by som si aj niečo poriadne. Tak dík za inšpiráciu.

teuska
11. sep 2009

Caute babule. Vy uz citite babatka? Aj ja uz chcem. Moja mala pravidelne bozkava brusko a ja sa len smejem, ze mu bozkava zadocek 😀 😀

Ja som varila fazulovu polievku a potvora skareda mi vykypela. Som cakala kym zovrie a ona zovrela, ja som si odskocila a ona zovrela este viac, az na sporak. 😝 😀 A masko a zemiaciky mam od vcera. A uz som zasa hladna ako vlk, len cakam na muza.

blumka
11. sep 2009

no este k tomu poctu...moj sen bol vzdy 3 ale nebranim sa ani vacsiemu poctu...teda uvidim ako budem zvladat. Dom je dost velky, pomestime sa, manzel sikovny takze nas uzivi 😀 a jeho sen je tiez mat minimalne 3 deti
Vsetko ale zalezi ako budem zvladat dve a potom sa uvidi, ci tretie bude hned alebo neskor alebo ako 😉
Mne uz zle nebyva, tesim sa, lebo pri terezke mi este o takomto case bolo 😝
nedockava, babo ma este kopu casu sa otocit...zhruba do 30tt, potom mu uz bude tazsie sa otacat...Mne v prvom tehu tesne pred 30tt na poradni povedal lekar, ze mala je napriec, ale o dva tyzdne na poradni uz bola spravne dolu hlavou 😉
a my varime cukinovy privarok..teda ja nie, svokra 😅

teuska
11. sep 2009

Aj ja som vzdy chcela 3 deticky. No ale kedze toto druhe sa nam podarilo az po 4 rokoch a dalo na seba dlho cakat, tak zrejme budem stastna, ked budem mat 2 deturence. A ani najmladsia uz nie som. 😅

zucana
11. sep 2009

mnam cukinovy privarok aj ja som minule robila 😉
moj muz chce 3 deti ale tak na druhe budem potrebovat len odvahu lebo toto tehotenstvo som bojazliva...aj som baby tiez v januari prisla o babo v 12tom tt....
ale verim ze toto bude nase uspesne tehu baby 😎

blumka
11. sep 2009

teuska, ved to..niekto je vobec rad ze ma aspon jedno a zdrave...aj pre nas uz dve a takto rychlo za sebou su v dnesnej dobe, ked sa coraz viac parom nedari, zazrak...no sak uvidime co bude dalej...a mozno sa vam tretie zadari ani nebudes vediet ako 😀

blumka
11. sep 2009

zuci, ze vahas 😉 tahame to do uspesneho konca vsetky co sme tu..jasneeee?! 😀

zucana
11. sep 2009

inak moj muz chce 3 deti a 2 psov 😀

blumka
11. sep 2009

😀 aj moj chce psa...ja ani velmi nie, nemam rada ked v noci stekaju a skucia ale to este nie je rozhodnute 😀

teuska
11. sep 2009

no Blumka to by som brala. A tych psov tiez. Mne sa ale pacia velky a kto by to krmil 😀
Babule viem, ze by sme v tehu nemali pesnivy syr, ale ak ho dam na pizzu a prepecie sa, tak by mohol byt, nie?

nedockava4
11. sep 2009

teuska...ja som mala vcera na pizzi nivu a citim sa ok... 🙂

teuska
11. sep 2009

to je fajn, asi si ju urobim aj ja. No ale teraz uz bezim obedovat, lebo za chvilu zjem PC a potom by ma asi vystahovali z domu 😀 😀 Majte sa krasne, snad sa mi podari zas raz sa sem dostat 😅

jja
11. sep 2009

baby, ja som mala na obed zemiakove placky plnene bryndzou....bolo to super 😎

martulanr
11. sep 2009

twiti pri prvoom 20 - 21 som citila teraz o 2 tyzdne skôr 😀

olifcek
11. sep 2009

i ja som sa vratila z obedika..mala som obalovany rezen, zemiakovu kasu a salatovu uhorku na kolecka x;o) mnam

jja
11. sep 2009

dievcence, este sa chcem spytat, kde je ten album, kde sa mozu pridavat nase bruska? nejako som si nezapamatala kto ho robil a nick aj heslo.... 😒

mmaarrttiinnaa
11. sep 2009

ahojte konecne sa pridavam aj ja posledne dni ani neviem kde mi hlava stoji 😠
nedockava blahozelam 🙂 🙂 🙂
twiti aj ja som menila lekara v tehotenstve v 12tt a tehu knizku mi nemenil nakolko uz som tam mala zapisane nejake vysetrenia
ja idem prave papat vyprazany syr strasne zdrave jedlo mnam 😀 😀 😀

olifcek
11. sep 2009

jja mas IP x;O)

no baby, dnes mi volala sestricka z 3D, tak idem tam 15.09 o 15.40, platit budem 33EUR, povodne som mala 22EUR, ale kedze je to sviatok, tak plus 10EUR, ale neva..len...drahy chcel ist do prace, a ja som chcela, aby siel na 3D somnou, tak uvidime...

ale ked, tak ho vezmem na morfo, no nie? x;O)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre