Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

ewelyne
21. okt 2009

Olifcek ja neviem, ale neter a synovec, kym chodili do skolky, tak eeee. asi tak medzi 3-4,5 rok...
si pamatam, ze vzdy zakricali a niekto ich siel utriet...
inak ten nas maly, ten tak prdi sem tam, ze ho musim prezliekat, naprdi si flak 😀

alex
21. okt 2009

ewe, nemá spúšťaciu tú bočnicu, ja som síce chcela so spúšťacou, ale tak stačí aj takáto.

ewelyne
21. okt 2009

hi, som pisala a zmizol mi prispevol 😕

blumka
21. okt 2009

baby, inak mne sa velmi osvedcilo dat tu bocnicu prec, postielku pritisnut uplne k nasej posteli, spala na svojom ale bola blizko, mala pocit ze je s nami...a potom ked sa uz zacala valat na nas, tak sme dali tu bocnicu 😉

alex
21. okt 2009

jaj a obedíky s lolkou... nechodíme, ale občas sa tam vidíme, tak si kývneme 🙂

ewelyne
21. okt 2009

asi su drahe tie so spustacou bocnicou, ze? ☹
my sme mali taku podedenu, prezila tri deti a uz ja naprd a rozpada sa, tak by som rada, novu...
matrac je super, taky kokosovy,len tu postielku... a kde ste boli kukat tie postielky?
ja radsej vidim nazivo, ako cez net, kukat...

blumka
21. okt 2009

ewe, my u nasich mame este tu postielku co som ja aj s brachom v nej spavali 😀

ewelyne
21. okt 2009

blumi a tie bocnice sa daju uplne dat prec??fiha, som nevedela, tak je to super potom.
ja sa bojim toho, ako budeme maleho stahovat do jeho vlastnej izby... lebo potom bude babo,
a ten chaos, ze posteli dve deti.... on zvykne vyskocit a priliezt k nam do postele ani nevieme kedy...
no celkom sa snazil a robil nam dost dlho dobru antikoncepciu 😉 len mu to az tak nevysli 😀

ewelyne
21. okt 2009

blumi no, u svokrovcov mame aj my taku-po 6-tich detoch a poziciavana po dedine, ale tie stale drzia, a tie "novodobe" preziju tri deti a dovidenia....

alex
21. okt 2009

táto bola za super cenu, stála len 47,99 eur a myslím si, že nie je až taká zlá. No a kupovali sme ju v Avione v Alltoys, mali tam aj dve také klasické, jedna stála 123 Eur a druhá, taká vyrezávaná s hviezdičkami a mesiačikom 140 eur.

ewelyne
21. okt 2009

he, a nasla som ten strateny prispevok, je posledny na predchadzajucej strane 😉

alex
21. okt 2009

he he, že antikoncepcia 😀

blumka
21. okt 2009

ewe, na tych postielkach co mame my sa daju 😉 aj na tej starej aj na tej novej...ved postielku drzia pokope tie bocne.
No ja tiez neviem ako to budem riesit ked sa mala narodi...ale nemam nic proti tomu ked budeme vsetci spat na jednom velkom letisku...4 postele vedla seba 😀 😀

olifcek
21. okt 2009

blum, ewe, aaaale, zvedava som, ze dokedy budem smradoska utierat 😵

ewelyne
21. okt 2009

alex a tie mali tu bocnicu stahovaciu?ci nie? 140 euuuury je dost... 😒

alex
21. okt 2009

hej, hej, tie mali sťahovaciu.

ewelyne
21. okt 2009

olifcek, neboj, dlho a on ti to mozno na stare kolena oplati 😉 ja sa stale smejem, ze ved pockaj, raz budes aj ty mna utierat, lebo uz mal take tendencie a tahy, ze teda chcel sa o mna postarat a umyt ma a utriet, ked ma vymakol na WC-ku..no sranda je to 😉

joanna333
21. okt 2009

alex, a v tom altoys maju aj kociky?

alex
21. okt 2009

hej, majú a dosť. Videla som tam demu, jane, abc, v-max, cam, peg perego... A dosť veľa vecičiek. Na to, že je to hračkárstvo, tak tam majú veľký výber.

ewelyne
21. okt 2009

joanna, hej maju, aj kociky. uz mas predstavu, aky by si rada?

alex a vy ste na tom ako s kociarom? na ebay su normalne aukcie, kde si mozes vydrit kociar za super cenu.
uz vies aky chcete presne?

blumka
21. okt 2009

ewe, z ktoreho ebay drazis? ako ta tam vyjde postovne na Slovensko ?

olifcek
21. okt 2009

hmm...a take, co maju v obchodakoch za 35-50eur niesu dobre?

alex
21. okt 2009

ewe, no chceme ísť s mužíkom popozerať poskúšať a potom sa rozhodneme. Ale asi nakoniec vyberieme x-lander. Páči sa mi a cenovo je tak najdostupnejší z tých, ktoré sa mi páčia.

olifcek
21. okt 2009

ewe ved to, ze bojim, ze dlho 😀

alex
21. okt 2009

olif, však práve, my sme túto kúpili za 50 a myslím, že svoj účel splní rovnako, ako tá, ktorá by stála 150.

blumka
21. okt 2009

olif 😀

olifcek
21. okt 2009

no idem si ja lahnut....ked si predstavim, ze sa mam teraz postavit a presunut sa do druhej izby, az ma pot zalieva...tak moc ma to boli...lekar mi odporucil kupit magne6, tak snad to pomoze...akurat, ze som si kupila aj centrum a neviem, ci to mozem kombinovat...asi zajtra pisem lekarovi, alebo volam kamaratovi lekarnikovi...alebo...viete poradit? smie sa to dokopy? x;o)

este aj notak, ktory sa mi mesiac po zaruke rozhodol nezapnut, sa po dvoch mesiacoch, v den, ked som uz bola dohodnuta s kupcom, ktoremu som to chcela predat na suciastky, rozhodol, ze uz bude pocuvat...no siel tyzden a dnes uz zase nejde...chjo...

olifcek
21. okt 2009

alex a aj bocnica ide dolu si pisala, ze? x;o)

blum no jo no x;o) ked tie detske hovienka niekedy smrdkaju o milionkrat horsie ako dospelacke...x;O)

ewelyne
21. okt 2009

blumka,z at. a de. a uk. mi kukne savgor...
normalne postovne nie je drahe okolo 800 SK maximum, aj to je kurierom- az pred dvere, ale normalne menej.
ale opati sa, lebo ved dokazes na tom usetrit aj 400-500 Euro...tak potom to postovne je nist..
no vy ako to byvanie?

olifcek, ved ja som si myslela, ze psotielky, tak normalne ficia za 50 Euro, len asi tie s bocnicami nie,..
neviem, co je speci na takej za 150 EURO.... to je vela, ked ratas, ze kociar, autosedacka, vybava... veci pre teba...

alex
21. okt 2009

olif, na tej našej nejde dolu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre