Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katina2209
26. okt 2009

petuska a ten tako jumper x je aj v nejakej zelenej kombinácii?

selyma
26. okt 2009

Ahoj mamky. Ja mam zatial vyhliadnuty iny kociar, camarelo Q12, trojkombinacia. Taky sa tu este nevyskytol. No a ja som zatoal pribrala 7 kil, aj ked v tnto posledny mesiac toho bolo asi najviac, zatial 3. Dufam, ze som to velmi neprehnala

hajdylca
26. okt 2009

selyma ja som tiez chcela camarelo, boli sme sa na neho aj v HC pozriet lebo v Ba ani tu v okoli ho nikde nemali... ako mal velku vanicku, ale sa mi zdalo, ze je taka- ze by ju prefuklo.... take medzierky sa mi tam zdali byt... a aj sa mi zdalo, ze sa tazsie ovladal- teda tak tazsie isiel, ako napr. baby smile...

matka331
26. okt 2009

juj 7 kil je vpohode ja som pribrala uz 10kil od zaciatku tehu....a doktorka povedala ze je to tak akuraat taksi z toho tazku hlavu nerobiim 😀 😀 😀 aj tak uz vyzeraam aako buchhtaa 😀 😀

alex
26. okt 2009

uff, tak ja mám zatiaľ hore necelé 4 kilá, čomu sa veľmi teším. Ani bruško nemám veľmi veľké, sa mi zdá. Ja len dúfam, že to takto pekne pôjde aj naďalej, lebo mňa je aj tak dosť.

Strašná tma je už... no čo, zima sa nám blíži, ani sa nenazdáme a budem si rozbaľovať darčeky.

blumka
26. okt 2009

a mna manzel vola tulen 😀 velmi mi chuti teraz jest..tak jem a priberam..no co uz
lolka, mna velmi ale fakt velmi bolia lonove kosti...ale to asi aj z toho ako sa natahujem s Terezkou, pri nej sa neda byt v klude 😀

alex
26. okt 2009

no a čo sa týka bolesti, tak ja mám problémy s bedrami... tak sa tuším volajú tie kosti na zadku...
Normálne som v sobotu krívala, ako ma to bolelo.

maculik
26. okt 2009

blumka, hodila som ti na predch.strane link na tie fitlopty 🙂

blumka
26. okt 2009

alex, ja krivam vzdy ked viac pobeham za terezkou...potom ma aj v noci bolia tie kosti tak ze sa nemozem otocit...
maculik...ano, viem..uz som si aj zacvicila..teraz cvici Tete 😀

katina2209
26. okt 2009

alex to sú asi kríže bolí ťa to tam ako je kostrč? pretože bedrá a bedrové klby sú na boku na stehnách,mňa bolia aj lonové kosti ale aj tie sedacie ako je kostrč, alex a už ste boli cvičiť,alebo ešte len idete potom napíš ako to tam prebiehalo niekde v ružinove si spomínala...

lolka
26. okt 2009

tak ja som zatial pribrala nejake 3 kg, tak som aj rada.
alex, mna boli aj kostr - ta konci nad zadkom 😅 je to neprijemne, ked po dlhom sedeni vstanem alebo naopak 😖

jojo, vonku uz je skoro tma a este aj zamracene 😒

lolka
26. okt 2009

kati, ideme v stredu cvicit, tak som zvedava co to bude 😅

katina2209
26. okt 2009

tak potom napíšte aké to bolo možno by som sa pridala inak v ružinove v nemocnici to robia tiež a stojí to asi nejaké 2 Eur na hodku, ja chcem chodiť aj na tú predpôrodnú prípravu tá by mala byť asi zadara aspoň na stránke nepíšu,že by bolo spoplatnené

matka331
26. okt 2009

vy nejete alebo ako to je s vami??tak vy po 3-4 kila aja 10 to preco je taaak?

mmaarrttiinnaa
26. okt 2009

matka som rada ze aspon jedna co tolko pribrala lebo ja sa uz aj hanbim normalne jem nejak sa neprejedam a pribrala som 10 -11 kil od zaciatku

zucana
26. okt 2009

no fasa tak ja uz mam hore 9 kil....ale ja uz mozem nie?zacinam 27 tyzden 😎
inak moja mala dnes podla na rastie lebo ma zas boli pri pupku resp.taha ked sa narovnam a ked lezim tak ju citim naraz nalavo aj napravo uplne no bokoch akoze ona je podla mna otocena vodorovne a asi robi sklapacky alebo co....
mala som vplane zehlit ale akoze ma to trochu boli takze lezim a robim zuctovanie najomcom v BA co uz cakaju asi 5 mesiacov chudata....a nastvala som sa a dala si horalku 😀

alex
26. okt 2009

katina, no nevedela som ako to napísať, sú to tie bedrá, je to tak na boku stehien, ale tak vyššie ako je zadok.

No na cvičenie až v stredu. Kamoška si to veľmi chváli, tak som zvedavá, ja by som potom chcela chodiť aj na cvičenie na Antolskú, alebo do Ružinova do nemocnice, podľa toho, kde sa rozhodnem rodiť.

zucana
26. okt 2009

alex aj mna bolia...to su inak svaly...
ja som mala aj pred tehu s tym problem...
je to proste zataz 😉

alex
26. okt 2009

zuci, ty si už 27tt, tak to je v pohode. Ja len zajtra začínam 24tt.

alex
26. okt 2009

no ja som počula, že s týmto majú tehuľky problém a som videla aj krívajúce tehuľky, takže to beriem v pohode 🙂

zucana
26. okt 2009

no ved uvidime co povi lekar zajtra 😉 ale brusko uz mam dostatocne...zajtra dam foto

maculik
26. okt 2009

kocky, kila nie su dolezite, to pojde dolu, a ked aj nejake ostanu, tak potom zacneme cvicit, ked uz budeme moct. Telo si vytvara zasoby tuku na kojenie a predsa ide aj zima, tak sa utesme aspon tym, ze ten tuk nas viac zahreje 😀

tak sa majte, idem pre malu a nakupit nejake ovocie, robievam nam teraz kazdy den tym tycovym mixerom taky ovocny mix, nech mame vitaminky, a je to dobrotka 😵

matka331
26. okt 2009

mati ja sa tak isto neprejedaam jem tak isto ako pred tehotenstvom.....takze neviem ako toje stym priberaniim....ale nevadii mi ze som tak pribrala pretoze toani namne velmi nevidno....moznosom pribrala trochu do bokou a do tvari ale vecsinou priberaam na brusku 🙂)a to ma tesiii

lolka
26. okt 2009

matka, ja som dlho grcavala a nechutilo mi jest, tak to preto, ale uz sa stravujem normalne...a mozno vas aj dobehnem 😀
zuci, jasne, horalka hned zlepsi naladu 😉 ja si davam cukriky - take tie ovocne čočky 😀

alex
26. okt 2009

joj, no veď idú Vianoce a to viem, že nejaké tie kilká priberiem, lebo ja sa neudržím od sladkého. Jak sa na teším na rožky z lístkového cesta plnené lekvárom... hneď by som si dala. Keby som nebola taká lenivá, tak si aj doma urobím 😀

katina2209
26. okt 2009

no mne začínajú vystupovať už aj krčové žily, ja sa tiež neprejedám,ale to sedavé zamestnanie ja som tiež v 24.týždni a 8 kg navyše, ja sa nebojím,že by som to neschudla,len tá záťaž to je dosť a my bývame na 4.poschodí bez výťahu tak si ešte užijeme aj hore dole s malým tak som a pri prvom schudla stále po schodoch 🙂

lolka
26. okt 2009

macu, my si robievame casto ovocny salatik, nech mame vitaminy, ked uz zacina taky "chripkovy" cas 😖

a hlavne, ze rastie hlavne brusko, ostatne je teraz vedlajsie 😵

lolka
26. okt 2009

kati, tak tie schody ti nezavidim, ja uz teraz fucim, ked idem k svokrovcom na 2.p. 😖 no, ty sa veru nemusis bat s chudnutim po porode 😅

alex, ani nehovor, vianocne kolaciky zboznujem, rada ich peciem a este radsej jem 😀 vanilkove rozky, linecke kolieska......mnam 😝

lolka
26. okt 2009

idem, dosiel pre mna muzik, tak prcham z prace....
zatial sa majte 😉

alex
26. okt 2009

Aj ja to pre dnešok balím. pa pa pa a čítame sa zajtra 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre