Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

petuskaxfun
30. okt 2009

Ahojte bambulky 🙂 no ja zacinam mat strach ako vas tu citam zeani nestihneme nakupit vsetko potrebne 😒 stale si vravim ved je este dost casu ci?

zoska
30. okt 2009

ahojte 🙂
petus ja myslim ze stihame v pohode nakupit vsetko...treba len vediet co a mat potom dostatok financii 😒 Nám tiez chyba velmi vela vecí, ale uz teraz mam pocit ze sme minuli strasne vela penazi...holt dieta je v dnesnej dobe asi luxus 😉

janka tie leginy si tehu...maju rozsirenu cast na brusko, ale mne to tam este musi dorast 😀
obycajne leginy ma tlacia, skusim pohladat este nejake normalne ale vacsie cislo, mozno natrafim na daco dobre, ale cena tych tehu legin bola 370Kč tak mi to prišlo o.k.

olifcek
30. okt 2009

janulik no moc mi nesledovali, len krvicku brali...hmmmm...

mna vzdy lekar vysetri najprv zospodu, pokuka, ci je krcok ok, a paq cez brusko babo...teraz naposledy ma kukal vnutornym sonom /to je asi ta packa, chi/. ale je jemny, takze v poho x;o)

hajdylca
30. okt 2009

ahojte maminky a skoro maminky.. nestiham Vas citat,mam dnes skusku tak sa "poctivo" idem ucit 😝 😝 ... hlavne chcem popriat vsetkym šimonkom vsetko len najlepsie k meninam 🙂 hlavne nech sa jeden z nich cim skor vyzdravie 🙂 pekny vikend kocky, snad v pondelok Vas docitam a napisem viac 🙂

alex
30. okt 2009

Tak som tu.
Mám to čierne na bielom, čakáme ZDRAVÉHO chlapčeka!!! 😵 😵 😵
som šťastná jak blcha

mmaarrttiinnaa
30. okt 2009

alex este raz blahozelam a tesim sa s vami 🙂 🙂 🙂
dufam ze aj ten nas je na tom tak

petuskaxfun
30. okt 2009

gratulujem alex tesim s tebou 😀

selyma
30. okt 2009

Aj ja sa pripajam ku gratulacii.
My este nemame nic nakupene, kociar ideme objednat z obchodu(kvoly reklamacii, pripadnej) v novembri. Ale ako sa ja tesim, ked si ho budem doma skusat. No a na vecicky pojdeme do Ukrajiny. Popozerame. Dufam, ze nieco zozenieme.
Inac co ste dnes papkali? Ja som erste nic, ale vcerajsia kysla kapusta s maskom sa uz ide zohrievat. Niekedy mam pocit, ze sa cez den zabudnem najest a potom vecer, ked sa do vsetkeho chcem pustit, tak sa len kontrolujem, lebo to by som potom pojedla vsetko, co sa este zvysi

selyma
30. okt 2009

No a co sa tyka tych testov, mne nekazali prist nalacno, tak neviem, do ktoreho tyzdna sa robia?

matka331
30. okt 2009

alex gratulujem.....ja vas baby nechapem odopierate si jest alebo sladkee ..preco?ved to nei len sebe odopierate ale aj malickemu .,,,

alex
30. okt 2009

ďakujem kočky.

tak ja už tiež by som mala menej papať sladkého, lebo už som začala priberať a za tri týždne som pribrala 3kg, čo je podľa mňa dosť, takže viac ovocia budem musieť papať a menej keksíčkov a čokolád.

selyma
30. okt 2009

Nie, ja si urcite neodopieram jest, ale akosi cez den necitim hlad, to az jek sa ide nieco varit, tak to som potom nedockava.
Alex, mohli by sme si potriast rukou, ja som presne ten isty pripad. 3 tyzdne rovna sa 3 kila. Nuz asi to je normalne v tychto tyzdnoch. Aj my teraz najviac narastlo brusko. Aspon viem, ze sa ma dobre.

selyma
30. okt 2009

Prepacte, tam malo byt miiii

kakatka1
30. okt 2009

Ahojte! Alex, super spravicky 😵 Tesime sa s tebou. A dakujem za Simka ku gratulacii, aj od nas vsetkym Simonkom a Simonkam len to naj v zivote. 🙂

mmaarrttiinnaa
30. okt 2009

ja už som po obediku mala som zemlovku mnam skvelu som urobila vsetci chvalili este si idem dat nejaky keksik a to by stacilo sladkeho na dnes 🙂

olifcek
30. okt 2009

alex paradicka x:o)

a ja som papala pizzu Margeritu....len syr a paradajkaaaa, mnamky

zucana
30. okt 2009

cafte baby alex gratulace este raz a aj simonkovi 😉
my sme mali zemiaky so zeleninovou omeletou so syrom...
inak som objednala kocik aj cely nabytok...dali mi nakoniec cenu kocika 690 namiesto 790 eur ale nemam body na karte...zato vsak som usetrila na nabytku cca 400 eur (podla ponuky z ineho obchodu) mam 20% zlavu na vybavu a za ten nabytok mam body...
bola som aj v obchode zo stolickou a povedala ze v inom obchode ju maju o 50 eur lacnejsie a ze ked ju este neobjednali tak ju chcem bupit tam tak mi povedala ze v pondelok mi da vediet ci mi ju daju lacnejsie al epovedala z asi ano...
tak by malo dojst vsetko 4.12. 😉

maculik
30. okt 2009

zuci, tak super si objednala aj stolicku vybavila, sikulka 😉 🙂
selyma, ja som najprv citala ze kyslu kapustu s makom, tak som este raz precitala, ze co sa cudnu kombinaciu to tam na vychode mate, a az potom som precitala spravne 😀

mne akurat volal manzel, ze jeho slahnuta sefka dala na pol3 poradu a nedovolila mu odist (piatok uz len je ten spravny den na porady 😠 😠 , takze nestihne prist tak, ako sme sa dohodli, aby sme isli spolu do jasli sa rozlucit. Takze pojdem sama ☹

alex
30. okt 2009

aj ja gratulujem meninovým oslávencom!

Napísala som, že musím menej papať sladké a na obed som si dala šúlance s makom 😅
Ale teda už si dnes odpustím akúkoľvek sladkosť, sľubujem!

Zuci, no ty to teda s tými obchodníkmi vieš! Gratulujem k skvelej kúpe 😉

alex
30. okt 2009

maculik, no hrozná šéfka!!! 😠

maculik
30. okt 2009

alex, veru. Ona je Thajka, to je uplne ina kultura, nemam nic proti tym ludom, ale co sa tyka prace, tak manzel je s nou uplne nespokojny. No co uz, dali ju na sefovsku poziciu, kedze je nie z uplne vyspelej krajiny.... 😔

a o tom sladkom si to hovorim aj ja, a stale nieco papam. Dnes som si ale zabudla kupit kinderka a MilkyWay, tak tu slintam, ked pisete o sladkom, lebo az doma si mozem dat keksiky. A asi si spravim na veceru puding, ked Adelik zaspi 😵

maculik
30. okt 2009

Aby mi to nespapala, lebo opica jedna, svoje papanie odmieta a co mam na tanieri ja, tak to vypytuje 😀 Nie ze by som jej nedopriala, ale ja si puding robim dost sladky, a jej este toho sladkeho velmi nechcem davat.

zucana
30. okt 2009

maculi mnam nad pudingom aj ja rozmyslam 😀 a sefka dobra krava...

alex
30. okt 2009

no ja som dnes už mala dosť sladkého... jogurt, 2 banány, potom kinder čokoládku maxi, 2 bonbóniky a teraz ešte aj tie šúľance, takže nadnes stačilo.

Juj už by som išla domov, ale ešte 2,5 hod. musím vydržať. Mužík ide na nočnú, tak ani spolu nebudeme, ale potom má 4 dni voľna, tak sa teším, že budeme spolu víkendovať.

zucana
30. okt 2009

moj muzik tu spi vedla mna ...ma siestu 😀 o 5 minut ho budim...vikina ma asi v brusku disco..
inak ked lezim na lavom boku tam ma kopka do lavej kosti (asi lohovej) snad ju to tam netlaci 😅

loginka
30. okt 2009

caute babule 🙂

olif no vitaj spat, sikovnica 🙂
alex perfektne, tesim sa stebou!
zuci, super ze si uz objednala, ja este tiez rozmyslam o koci a o roznych suvislostiach, ono my ked sme skusali vlozit koc z obchodu do auta, tak uz sa nam tam nic nezmesti, neviem si predstavit este kufre a pod., takze nove auto? no haha
mozno predcasne ale rozmyslala som aj nad pediatrom, ze tu vo Vajnoroch to nie je bohvieco, a trepat sa do mesta bude asi obtiazne, takze zatial tak

ozaj vcera som kupila nejake dupky a kosielky v All toys, maju o polovicu lacnejsie

komarikovi prajem vela sil, nech sa rozhodnu akokolvek

blumka
30. okt 2009

ahojteeee...vobec neviem o com pisete...akurat mi padlo do oka, ze olif sa stahuje..tak olif, nie si v tom sama, ja uz od rana makam hore na poschodi, chcem tam uz dnes vecer spat... 😉

zucana
30. okt 2009

logi tu maju tolko kocarov pre dvojky 😀 som na teba dnes myslela....

blumka
30. okt 2009

alex aka dobra sprava...gratulujeeeem 😉

andrea2603
30. okt 2009

Ahojte.
maculik,dnes mám dovolenku, tak hneď ráno som mala času ajaj a uvarila som puding. S piškótami.

alex, tie výsledky je super že sú super. 🙂

Ja tiež gratulujem Šimonkom. Ak by sa nám narodil chlapček,tak na 90% by som mu dala takéto meno.

Ako čítam, tak vy nakupujete jedna radosť. Ja mám odložené: kočík po Lenke u babky /na prvé prechádzky bude, poprípade potom dokúpim iný/, postieľka je v rozloženom stave v perináku, vanička na kúpanie v komore, vysoká stolička na jedenie takisto, dokonca mi sestra doniesla už aj chodítko, a teraz sa chystám popozerať moju veľkú krabicu s detským oblečením, čo som odložila, že čo keby .... sa nám ešte zadarilo. Potom sa už chystám, že si aj ja spravím radosť a niečo mini dokúpim, len neviem ešte akej farby 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre