Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alex
9. nov 2009

babule a videli ste film secret... tak to je presne o tom výroku 😉

granado
9. nov 2009

A myslíte že to je recept na nový byt/neplatiť/ že ba sme sa aj mi pridali a máme nový, čistý a pekný bytík. Jaj zabudla som že nemám správnu farbu pleti 😎

blumka
9. nov 2009

zuci, no jasne ze ne mooooj...az taka mudra nie som 😉 😀
a este motto mojho muza...Nie je bohaty ten co ma vela ale ten co mu vela netreba 😉

alex
9. nov 2009

jani ani nehovor, vlasy mi dupkom stavajú... A my to budme platiť z našich daní. A ja si na byt hypotéku zoberiem... Však čo by som nespravila pre našich spoluobčanov, chudáčikov...

alex
9. nov 2009

granado, do solárka pôjdeme 😀

blumka
9. nov 2009

kupim si box na topanky a pojdem sa zaradit do fronty ked im budu davat byty 😠
jani, ja viem...ved sme len ludia...aj na mna to niekedy dolahne a len bozekam a bojim sa...to je normalne.. 😉 ja ked je niecoho na mna vela, tak to necham plavat a akosi sa to potom riesi samo...

alex
9. nov 2009

babyyyyy a čím si to oni akože zaslúžia tie byty??? nechápem ako to vôbec niekoho môže napadnúť, niečo takéto z huby vypustiť, že im za 200 mil. eur postavia byty? Však do štátnej kasy neprispievajú ničím, tejto krajne nedávajú nič. Česť výnimkám.

granado
9. nov 2009

OK vybavime hromadnú zlavu v solárku 😎

janielah
9. nov 2009

http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/phot...

mrkni si to alex....
prisaham sa vsetky nafarbime a ideme do fronty...! ale tam ani pst, ze sa pozname a mame to dohodnute ! aby nas neodhalili 😀

granado
9. nov 2009

Alex toto my nevyriešime a už duplom nepochop.,iba budeme mať vrásky a to si naša menšina nezaslúži aby sme si kazili vzhlad na ne? Akurát viem čo by som určite od menšiny nechcela počuť. - Bré ránko suseda 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alex
9. nov 2009

gramado, tak tá posledná veta. To si zabila! 😀

alex
9. nov 2009

jani, mne to už prišlo mailom. No pravda pravdúca, že nám to rozčuľovanie nepomôže a nič tým nevyriešime.

janielah
9. nov 2009

sa smejem 😀 co nam ine zostava 😀

zucana
9. nov 2009

A MY TU NEMAME CIGANOV ALE ALBANCOV A AFRICANOV A NAM BY TU ANI SOLARKO NEMPOMOHLO 😀

granado
9. nov 2009

zucana a myslíš že sa o nich stará štát tak ako u nás o tých opálených? A to ani nevravím že oni sa teraz cítia ukrivdený najviac pre ten rodičák a vôbec im nevadí že nepracovali ani chvílu, ale je to zasa iba pre nich diskriminácia veď čo že pre nich to nedostane aj koa žien čo majú odrobené ale nie dostatok. Vôbec to nemuselo tak byť, stačilo tam sať podmienku že zv. dostanú všetky čo odroboli aspoň mesiac a bolo by na ne? 😠

granado
9. nov 2009

Píšem ako hotentot keď sa nase...., kto tomu mojmu príspevku nerozumel preložím. 😎

zucana
9. nov 2009

nie granado to len my sme na slovensku taki sprosti resp. su to volebne hlasy vies....tak niekto si ich musi ziskat...je to hrozna...a to ze vsetci si maju byt rovni....

granado
9. nov 2009

Sú rovný a rovnejší. Ale naozaj neviem na čo to vláda robí aj tak ich opálený určite voliť nepojdu, veď možno ani občianske nemajú a čo sú volby a čo majú zakrúžkovať určite nevedia. Ja sa im možem na volby tiež vy... veď na čo je to dobré, komu pomôžu no mne určite nie a ja im mám pomôcť k takému platu prd 😠

zucana
9. nov 2009

no kde ste vsetky?ten moj nakoniec fakt isiel na ten fotbal...ja som fakt zvedava ci sa vrati cely... 🤐

zoska
9. nov 2009

ahojte kocky 🙂
k mensine sa ja vyjadrovat ani nebudem , lebo by mi to admin isto zmazal 😀

inak alex ja idem n cukrovu vodu tiez v 28tt 😉

zoska
9. nov 2009

a uz davnejsie som sa chcela opytat, ci pocitujete niektora velky smad??
...lebo ja mam navaly velkeho smadu a hlavne vecer... neviem ci je to priznak niecoho, alebo je to lensucast tehotenstva 😅

olifcek
9. nov 2009

viete preco im postavime nove byty? pretoze...zdevstovali nejake bytovky, ktore musia sundat, a oni chudacikovia nemaju kde byvat paq...ale mali podporit len tych, ktori platia! aspon o tom bola rec! kurnik sopa! lezie mi tato vlada na nervy...

janka a ano, mas recht, ze vyskka MD ma byt vyssia ako....neviem co, zajtra v praci zistim x;o)

a janka...ja som podobna...mne by tiez nebolo do smiechu...ale verim, ze bude lepsie a lepsie...

drahemu nabehol notacik, hech....

granado
9. nov 2009

zoska nechcem plašiť ale pri cukrovke väčšinou smedí, ale neboj aj keby ti náhodou zistili zvýšenú, po tehu to bude ok.

granado
9. nov 2009

Ja idem na cukor zajtra a už mám lepy 😒

zucana
9. nov 2009

zosi ja citam namiesto smad ze smrad...a ten ja citim hlavne vecer lebo davam take smradlave bomby 😀 😀 😀

olifcek
9. nov 2009

hehe

granado
9. nov 2009

ale aj ja som najskor čítala že smrad 😀

zucana
9. nov 2009

lebo napisala ze pocitujete a ja som si akurat vtedy to 😀 😀 😀

granado
9. nov 2009

no ešte že bývaš tak ďaleko, to by nám hrozila ďalšia katastrofa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

zucana
9. nov 2009

si podaj ruky s mojim muzom...ten ma ten isty nazor 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre