Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
18. nov 2009

cafte tak som spat...zuby ok ...dasna trochu opuchnute ale ze normal v tehu tak ze po tehu na cistenie...laserom
blumi ja som cakala len hodinu...
inak dali mi dnes pokutu v nemocke za parkovanie a to som mala svokrine auto s postihnutou kartou (38EUR) tak si zober keby fakt tam parkoval postihnuty tak dostane pokutu....
inak som hladna ako vlk....muz ide do japonskej kupit veceru...len nech uz ide z tej roboty to kupit lebo zomriem od hladu...
a zapchy jak hovado...uz asi zacinaju vianocne nakupy alebo co 😲
inak ja neviem ci je ten krcok to co mi merali vtedy v 20tt co som mala nizko placentu....lebo to som mala 1,93 cm ale to asi nie...lebo to bolo ze mam nizko placentu...alebo zeby jo? potom to nemeral presne ale pozeral ze je to uz zdvihnute a daleko...budem hlasit v patek

olifcek
18. nov 2009

adi no uz sa jej snazim. este sme si s manzelom robili prdel, ked som sedela v cakarni, ze mala kopka o 106, ze to normalne vidiet, skace mi triko po bruchu...tak sme sa smiali, ze nech jej vysvetlim, ze sa von este nedostane... 😅

logi jj, mne nevadi lezat, len fakt, ked ma pustia domov, budem stastna ako blcha v hustom kozuchu.,.

blumi ja som prisla, vzali mi krv z palceka, paq som cakala na vysledky cca 45minut, paq mi dali vypit glukozu, o hodku som zaklopala, vzali mi krv znovva, a po hodke opat...takze som tam bola takmer 3hodky...

zuci bru chut a v piatok citam x;o) len ked budete tak vela pisat, trosku mi potvra, kym to na mobile precitam, ale neva xlO)

petuskaxfun
18. nov 2009

ahojte dlho som tu nebola neviem ci vas stihnem docitat co mate noveho???????? 🙂

janielah
18. nov 2009

olifka moja, drzim palce, neboj, nestresuj sa, len si chvilu polezis a hotovo. Aj moja kamoska bola teraz lezat tam tyzden, lebo jej tiez pred par rokmi robili kolo...neviem co a potom ju pekne pustili domov a porodila nacas.
Takze ja sa o teba nebojim, 🙂 naozik, len to v tej nemocke treba vydrzat..a to ty zvladnes..

a otec tej kamosky jej povedal, ze nech sa priprauje(ked sla lezat do nemocky), ze to su tie prve obete pre dieta 😉 trak aj ty to tak ber, myslim na teba 🙂

olifcek
18. nov 2009

janka si zlatusik x;O) dakujem

zucana
18. nov 2009

petus no musis coto pocitat...dost sa stalo..
ty ako?
jani ty sa kde tulas mojka?

olifcek
18. nov 2009

jani preco Ti bolo smutno?

zoska
18. nov 2009

janulka no co? uz je lepsie? asi ta opusteie bytiku vasho trapi, zejo?
teda dufam, ze si zdrava, aj babatko, aj manzelik... jaj ja by som za to teraz dala neviem co 😒

a diplomku pises? ja ee, pre chorobu odkladam, uz ma to ani nestve, len nech mi kasel prejde, lebo uz mam svalovicu na rebrach a bojim sa o Nelku, ale prave kopla, tak viem ze zije chudatenko 😔

tak napis ak ta cosik trapi, mozno sa ti ulavi, ked sa vypises z toho 😉
drzkam ti palce, nech uz s vam len a len dari

lenica81
18. nov 2009

co porabate inak...

olif lezi... teda mala by si... 😕 ale hadam nebudes v tej nemocnici barz dlho...

zoska tiez... lebo sa lieci...

jani, uz je lepsie... co manzel...

macu, uz krv dotiekla... prepac, ale strasne ma to pobavilo... som zvedava, ze ci aj mne niekedy synator taku nalozi... 😀

zuci, ja este stale varim... mam tu rodicov... teda teraz su v kine, ale nech nejdu spat hladni... som myslela, ze urobim nejaku specialitku... ale chybaju mi ingrediencie... tak som to kura len supla do rury... jednoduche a efektivne... 😀 a k tomu tarhonu... tu urcite nejedli roky... lebo doma sme ju nikdy nerobili... a mne v poslednej dobe strasne chuti... ale medzitym som si pichla nejaky ten orechovnik a makovnik... teda blavacke rozky... 😎 mala by som obmedzit to sladke, lebo jem aj pomerne vela ovocia... teda hrusky, jabka a vcera som si kupila 5 bananov... a nasi doniesli dalsie... ach jaj...

zucana
18. nov 2009

babce ja som akurat dostala balicek od muzikovej tety a ona ustrikovala nadherne svetriky 🙂
davam do albumu a aj kvietky co som vcera dostala...
a uz aj muzik dosiel a ideme jestit hladna som ako vlcica 😉

lenica81
18. nov 2009

zuci, moja mama nevie spat... tak uz mam ustrikovane nejake 3 ci 4 sety - svetrik+ciapocka... a bola u znamej, ze ci ju nenauci pliest aj ponozky... tak mam ponozky do takych 4 rokov... lebo zacala od najvacsej... lebo nevedela, ake treba... 😀

mala by som nejake fotos nahodit... cez vikend nieco pofotim... ale ako... date nejaky easy navod... 😨

oriesok1.
18. nov 2009

zuci, krásne, kvietky aj mini svetríky, teda Vikinka sa má na čo tešiť 😵

zucana
18. nov 2009

dik dik ja som z toho hotova 😀
je to take mini....
ona strikuje aj mne aj svokre a svokrovi a aj jeden mojmu muzikovi lebo on je prebercivy...
leni akurat som chcela napisat ze daj foto 😉
navod:ofotis, das do compu a stiahnes do konika 😀

zoska
18. nov 2009

zuci, no pekne to bude mat Vikinka, bude to originalna slecna 😉
ruzicky su krasne,pekne od manzela, ze si takto spomenul tvoje zotrvanie v IT 😉

oriesok1.
18. nov 2009

doplňujem info:...poprípade ešte zmenšíš, leni... 😉

maculik
18. nov 2009

leni, ved aj ja som sa smiala na tom, plakat som nemohla, aby som aj ju nerozlutostila, ved naschval mi to nespravila 😉 Ked ja sa s nou stale blaznim, akoby som ani brucho nemala, a potom ledva zijem, uz si vravim, ze musim zmiernit 😅

a foto das lahko, len ich musis v PC zmensit, aby nemali viac ako 700kB jedna a potom si kliknes na Fotoalbumy a das si Moje albumy a Vytvor novy album. A tam das nazov a potom uz len natiahnes foto.

zuci, svetriky su krasne, ja milujem taketo strikovane 😵 Aj mne svokra vela uplietla, biely a ruzovy s ciapockami a cervene papucky, ked bola Adelka babatko, a teraz jej uz 2 vesty, sveter a ciapku a vraj ju doma caka zase nieco nove. Aj to krasne vyzera, aj to super zahreje takto v zime 🙂

Akurat mi volala sestra, ze konecne vyrazaju, trvalo im to dlhsie, lebo zabludili, tak nakoniec Vladko musel kusok prist za nimi taxikom.

A je mi nejako zle, akoby na vracanie, asi od hladu, lebo som dlho nejedla, idem si aspon zemlu so syrom a paprikou spravit 😔

zucana
18. nov 2009

no ja som akurat dojedla...ryza s kuratom teryiaki a zeleninkou take japonske a keksiky...ale este mam hlad... 😕

olifcek
18. nov 2009

zuci a to tie kvietky len tak? z lasky? wow x;o) a naozaj pekne vecicky x;o)

oriesok1.
18. nov 2009

a mne krúti bruško po tom množstve sušených hrozienok, čo som natlačila. alebo z tej kyslej kapusty predtým? 😅

zucana
18. nov 2009

ze 2 roky co som dosla kvoli nemu do IT vcera bolo.... 😉

olifcek
18. nov 2009

leni sedim...idem si urobit chlebik, paq vyepilovat podpazusie a pomalicky uz aj spat...i ked v nemocnici sa naspim iste dost

olifcek
18. nov 2009

zuci jaaaaj jo, to som predsa citala, joooj, mam deravu hlavu ci co...

macu napapaj sa a daj vediet, ci preslo 😕

zucana
18. nov 2009

zosi no ved aby som zotrvala 😀

lenica81
18. nov 2009

oriesok... ta ty mas riadne kombinacie, ti poviem... 😉

ja som si dala kusok toho kurata s tarhonou... ale som este stale plna z tych bratislavskych rozkov... fuha... idem sa vycapit na gauc... nech sa maly tiez moze natiahnut... a nech trosku pokope... 😀

zucana
18. nov 2009

ja dam este 2 keksiky a dost..
mnam tarhona...to tu nepoznaju...povim segre nech donese...
ideme aj my kukat...vika uz kope o stosest 😉

maculik
18. nov 2009

zuci, no ved tie japonske porcie su prisposobene tym pidi japoncom, tak sa cudujes, ze Tebe tehulke to nestaci? 😀

olif, uz papam a je mi lepsie 🙂 Som to dnes akosi zanedbala 😒

zoska
18. nov 2009

baby tak mam za sebou levandulovy kupel,samozrejme nie horuci...tak sa citim trosku better, intenzita kasla zoslabla, ale stale je to dost caste a bolestive...len dufam ze sa dnes vyspim lepsie...

volal mi Vladko, ze v kodani si pomylil hotel, isiel do toho, kde bol minule a teraz ma iny...no tak siel cez celu kodan v lejaku a neciti sa dobre 😒 no truhlik moj, esteze som mu nabalila kvapky do nosa a paralen

maci ja so sa tiez smiala na tom ako ta mala nakopla 😅 sorry 🙂

blumka
18. nov 2009

ahojteee...
takze kazdy na cukrovku cakal inak 😖, idem zajtra a nemam velmi kde nechat malu...tak neviem ci ju zoberiem so sebou, ci sa nejako muz urve a ostane s nou, ci co...no uvidime...

blumka
18. nov 2009

olifcek este si tu? kde si ty bola na cukrovku?

maculik
18. nov 2009

zoska, v poho 😀
blumka, a ides zavcasu rano? Ak hej, manzelovi by sa nedalo brnknut, ze pride trosku neskor?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre