Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
25. nov 2009

mas ale pravdu, aj ja mam pre malu taky vacsi, ani mi to na sirku neprislo, aj ked dlzka je taka, ako dlzka postielky, takze to mam zahnute.

loginka
25. nov 2009

ahoj zoska, ozaj aky mate matrac do postielky?

maculik
25. nov 2009

kocky, ked ste tu spominali tie tehotne slonice, tak ak sa vam to neprotivy, pozrite si life porod maleho slonicatka. Ked tak si ten zaciatok trosku posunte, ak sa vam to nebude protivit (ale nie je to nic strasne) a nebojte, skonci to dobre, aj ked babo chvilku nedycha 😉

http://www.dumpert.nl/mediabase/656611/d1dfcfee...

loginka
25. nov 2009

macu, chcem si kupit to hniezdo a to je aj s paplonikom, este ich nebudem prikryvat, bud tou spanielskou dekou, ale na potom chcem paplonik, vy si to nekupujete?
http://www.rajdeti.sk/index2.php?cPath=80_81

maculik
25. nov 2009

jaaaj, tak ked s hniezdom, tak v pohode 🙂 Jasne, ze na neskor je paplonik super, ja uz pouzivam, lebo nie vzdy chce byt v spacom vaku.

zoska
25. nov 2009

logi, my mame matrac kokos-molitan-kokos
ja mam paplonik a vankusik tiez...kupovala som taky komplet s baldachynom a hniezdom...ale paplonik a vankusik som odlozila rovno, to vyuzijeme neskor 😉
mamina mi dnes volala ze mi kupila spanielsku deku 😉

olifcek
25. nov 2009

maculik v pohode to daj do mrazu x;o)

zucana
25. nov 2009

zosi daj foto 😉
inak ja som sa dnes tiez holila ale neviem ako to dopadlo...som sa este nekukla do zrcadka 😲
inak aj ja mam hniezdo aj paplon aj vankus to bola taka sada k potielke
olif ja idem na krvny obraz, moc, toxo, zelezo a este tie pecenove...
na jake protilatky ti brali?

olifcek
25. nov 2009

zuci keby som ja vedela 😀 sestricka mi hovorila cosi o zltacke a pod., tak ja neviem...v utorok sa opytam, to uz aj vysledky iste budu..

mala by som ist aj na kontrolny 3D ultrazvuk, ze?

zoska
25. nov 2009

akurat sme doskladali postielku 🙂
asi budeme musiet vymenit kniznicu s prebalovkom, aby to bolo lepsie usporiadane...
ked to bude hotovo, este pridam baldachyn atd ...tak potom odfotim 😉

moj muz zase zacal, ze nam treba vacsi byt 😀 sa mu zda ta izba teraz mala, ked je tam okrem pracovneho stola uz tolko nabytku 😅

zucana
25. nov 2009

zosi oki vyckame... 😀
zltacku brali na zaciatku asi budu ak pred porodom...myslim....
mojmu sa zas ta nasa zda teraz prazdna lebo tam nie je este postielka ani prebalovak...a furt mudruje ze vsetko biele...vsak idem davat bordury a nalepky na stenu...ja nemam rada mix farieb nabytku....

zoska
25. nov 2009

ozaj vy ste spominali ze vam na cukrovej vode brali krv z prsta...ale mne dnes zo zily do skumavky 😕
tak ja uz nechapem, ze preco to vsade robia inak

zucana
25. nov 2009

zosi mne tiez do skumavky...lebo mi brali aj na ine vtedy 😉

zoska
25. nov 2009

aha, no tak dobre, vysledky mam o tyzden na poradni, tak uvidime, co mi povedia ...snad to bude oki, nerada bych dietu drzala 😀

zucana
25. nov 2009

tebe by ani nedovolili 😀

zoska
25. nov 2009

😀 no ved uvidime...by som nebola prekvapena este...
ale papat mi chuti celkom, akurat tlacim pizzu 😉

maculik
25. nov 2009

olif, uz nemusim, manzel nakoniec neodolal a zjedol polovicu 🙂 Zvysok zabalim na zajtra medzi chleby.
Tak ja sa lucim, idem dobalit a potom asi spat, vstavame o 4.
Pekny vecer a ozvem sa uz z BB.

zoska
25. nov 2009

maculik stastnu cestu 🙂 dnes som bola BB skontrolovat a vsetko je ok, mozes dojst 😀

hajdylca
25. nov 2009

maculik tak prijemnu cestu 🙂 😀
zuci dobre, ze zoske by ani nedovolili 🙂 🙂 😀

olifcek
25. nov 2009

macu stastnu cestu prajem

baby, niekedy mam pocit uzkosti, ci co...asi preto, ze nikam nesmiem a mam lezat... 😢

zucana
25. nov 2009

olif musis to vydrzat moja...aj mna to niekedy chyta...
teraz napriklad ze kurnik som jedla vela sladkeho a v piatok idem na pecenove...ci to nemoze ma vplyv a budem mat zas nakelu vysledky...
zajtra ziadna cokolada....
olif opri sa o muzika a netrap sa 🙂

zoska
25. nov 2009

olif to je asi normalne...
predstavovala si si, co vsetko budes robit este kym sa male narodi a teraz nesmies nic...asi sa s tym treba iba zmierit, urovnat si to v hlavicke makovicke cim skor a bude lepsie...ale verim ti ze je to tazke a ide ti to na mozog 😒

maculik
25. nov 2009

kocky dakujem a zoska diky za spravu 😀

zoska
25. nov 2009

zelam vam pekny vecer...vypinam notebook a idem cosi kuknut v telke
dobruuu 🙂

loginka
25. nov 2009

baby a vy mate postielky v detskej? nebudete mat baby pri sebe?
olif, je to otrava, ale stoji to za to, neboj

olifcek
25. nov 2009

zuci prave mi prisiel manzelik, bol cosi kupit na papu, hech, a vrtaky na postel, urobili v dielni velmi male dierky, treba zvacsit...

hned som ho poprosila, nech ma objime, aj som mu povedala, ze je ine, ked prelezim cely vikend, ako ked lezim uz tyzden a neviem kolko ma ich este caka, ale asi dost...objal ma a dal mi pusinku..hned mi aj robi papu...i vodicku mi kupil...

mam pocit, ze potrebujem ponatahovat cele telo, popukat kosti v nom...hned mi napadlo, ze som chodila kvoli chrbtici na ortopediu, kde mi zistili, ze mam jeden trapez kratsi...aaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....

nastastie ma to ale preslo uz...musela som sa prejst a fakt ponatahovat sa...x;o)

zoska presne ako pises...citim sa...bezmocne...ako v pasci...kebyze ide o mna, urcite len nelezim, a sem tam ,,zhresim,, ale teraz? nedovolim si malu ohrozit...neodpustila by som si, keby mala kvoli mne problemy

olifcek
25. nov 2009

logi ani postielku nemam stale...ani meniny som nevedela, kto dnes ma...ale uz mam kalendar s menami na stole, tak je lepsie x;o)

a ano, viem, nic ine mi neostava ako len vydrzat...ale musela som sa postazovat, nech sa mi ulavi...a pomohlo 😵

olifcek
25. nov 2009

zosi odpocivaj a prijemne divanie sa x;O)

hajdylca
25. nov 2009

logi mi budeme mat postielku v spalni, sice si neviem prestavit ako ja budem do tej mojej chodit. ale... uz sme si s drahym aj "miesto" vymenili...
my detsku este vobec nezariadujeme, ja neviem kedy tam drobca dame, len sme mu vyclenili skrine 🙂

blumka
25. nov 2009

ahojkyyyyyyyy...
co mame nove? nam dnes nesiel net, tak som tu az teraz..
olif, nasa Terezka ma uz teraz svoju izbicku, aj s velkou postelou ale este v nej nespi, len sa tam hrava...spime zatial vsetci v spalni, pekne vedla seba ako na letisku...ked pride Juli, tak bud zvacsime letisko aby sme vosli styria, alebo ked bude Terezka chciet ist do novej postele, tak pojde tam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre