Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
18. dec 2009

garonka dobreee 😀 a som sama na izbe, dnes mi odisla partacka

maminnka
18. dec 2009

Blumi, to je sila, ako s Tebou "narabaju", ako s nesvojpravnou osobou, juuuuj, zurim!!!

olifcek
18. dec 2009

Kuk. Leukocity mam 20. Tusim o polovicu viac jak ma byt. Uz na zaciatku tehu to bolo 12, dalsi trimester 13tusim a posl.14, myslim. Teraz 20 😕

matka331
18. dec 2009

olif a to je dobre alebo zlee?

olifcek
18. dec 2009

Este rano vezmu krv a ak to nebude menej, zajtra rodime, cisarak...pohyby citim slabunke, ale to kvoli malo vodicky, napajaju ma na pristroj ale x;o) blum, si ma videla? No este som od vcera od 8nespala, stale mi nejde...uz mi davaju tretiu infuzku s antibiotikami

matka331
18. dec 2009

olif tak sa drz....takze cisaraak hej ?neviemperco alemyslelasom si ze asi budes rodit cisarskym.....a uz sa tesiis na malickuu oliviu????

zucana
18. dec 2009

ze 20 leukocity...to je sila
horna hranica je 11 olif a ked sa ti to zvysovalo tak mal urobit ine testy...kokso
to si ma fakt clovek vsetko kontrolovat...si zoberte, ze vysledky zdravotne su tvojim vlastnictvom resp. mas narok ich vidiet a oni ti ich ani neukazu...nieto povedat nieco....tu kazdy dostane vysledky do ruky a ide s nimi k lekarovi...a mas tam norny a co nesedi mas hviezdicku tak sa vies aspon opytat....
olif neboj vsetko dobre dopadne...olivka bude zdravucka a budete mat krasne prve vianoce
a trosku od temy...mne nefunguje kurenie...muz rano odisiel na sluzobku vracia sa zajtra....ti co nam spravuju kotol ze nevedia ci stihnu prist dnes...tak muz tam robi bordel aby dosli lebo neviem kde budem spat...a mam mastnu hlavu som si chcela umyt asi si dam ciapku...zatial tu mam 19,5 stupnov

matka331
18. dec 2009

yzuci tak si mozes prist umyt hlavku ku naaam hmm? 😀 😀 😀 😀

zucana
18. dec 2009

to mozem aj dole k svokre...ale nechcem...
mozem prechladnut ked mam mastnu hlavu? 😕

matka331
18. dec 2009

zuci v tom ti neporadiiim ale asi niee....len sa poriadne poobliekaj aby si nam este doma nezamrzla ....

selyma
18. dec 2009

Ahojte babky, tak celu noc skoro, som nemohla zaspat a myslela som na olif. Tak dufam, ze vsetko dopadne co najlepsie a obom drzkam palecky.
Inak volal som o tie vysledky toho vyteru, tak su v poriadku, tak to asi bude normalne, ako pisala ewelyne za co jej pekne dakujem. Povzbudenie potesi.

matesl
18. dec 2009

ahojte babulky,

tak som uz aj spat...krcok poslucha, nezhorsil sa...vsetko OK, tlak ucebnicovy...
len teraz tu moj Dr. mesiac nebude, tak sa aj budem bat ci sa nieco neudeje...ale snad to bude v poho...

matesl
18. dec 2009

a nemate niektora skusenost s tym ako sa riesi odchod na MD po PN?
mne dnes sestricka len pichla papier, kde mam peciatku, podpis lekara a termin porodu a vraj mamist na socialku, ze kedy mi ukoncia PN a daju ma na MD...to sa mi zda divne....
myslim, ze mi mali oni dat termin ukoncenia PN s tym ist k lekarke obvodnej a s tym ist k zamestnavatelovi a potom vsetko odniest na socialku...

teraz som zvedava z kade ma vyhodia, ze co chcem...

zucana
18. dec 2009

matesl skus citat pozadu olif to vysvetlovala....
ja sa asi idem rychlo osprsit a vyfenovat a zaparit si kupelku kym tu nezacne mrznut 😕

blumka
18. dec 2009

olif, nevidela som ta ale viem kde lezis..tam som si odlezala minuly utorok az do stredy rano a potom ma prelozili na izbu...drzkaj sa moja...potom mi daj vediet kde si na akej izbe pojdem ta kuk ak sa bude dat

olifcek
18. dec 2009

Matesl lekar resp.jeho sestricka maju povinnost vypisat ukoncenie Pn a ak ides na Md buduci rok, aj preklenovaci listok Ti dat a vypisat svoju cast na Md. Ty to zanesies zamestnavatelovi, ten to spracuje a posle do Sp+reg.list o zmene do Sp

blumka
18. dec 2009

olif a aky doktori su okolo teba?

matesl
18. dec 2009

kuknem kuknem

ozaj a nikto nema info co je s OLIF?

olifcek
18. dec 2009

Blum, ze vies, ze ma viezli a ze som bleda bola, chi. Inak, plodova voda sa stale vytvara..ale asi menej ako odteka, neviem. Ja odtekam od vcera 19.20 a pokracujem. Je mi desne teplo, ble

blumka
18. dec 2009

olif, tu je strasne teplo...v noci je nenormalne suchy vzduch, ja som sa tu za ten tyzden a pol vobec nevyspala ani raz...
no viem, lebo som to zazila pred tyzdnom 😉 ako sa citis? ako to vnimas? mas notebuk pri sebe ci z mobilu pises?

olifcek
18. dec 2009

Blum pohoda, staraju sa. Sesterka zalarmovala kamosku a kamosa, co som zistila, ked som sesterke pisala, ci robila poriadky, lebo primar bol aj po obede a uplne iny clovek z neho, normalne somnou komunikoval a vysvetloval

blumka
18. dec 2009

no to je dobre ze takto sa to otocilo..len je smutne ze clovek musi mat znamosti aby sa lekari zacali normalne spravat...
mna primar vysetroval v pondelok, zdal sa mi taky cudny, neviem...ale nebol na mna ani zly ani tak, len taky moj pocit

olifcek
18. dec 2009

Z mobilu a citim sa ako mokre kuriatko. Som si kychla prave, ina fontana zomna vystriekla, glg

blumka
18. dec 2009

olif a to kvoli tomu zapalu, ja tomu nerozumiem...lekar nieco podcenil?

maminnka
18. dec 2009

Olif, Blumi tusim pisala o mojej kamoske, co je tam tiez a caka trojicky, to ju viezli, nie Teba 🙂

blumka
18. dec 2009

maminka hej o nej som pisala...ale aj o olif, ze si viem predstavit ako tam lezi...a ako sa citi 😉 aj ju viezli na posteli, ze olif? ako aj mna..kukala som do stropu a rozmyslala co s nami bude

matesl
18. dec 2009

jeeej ahoj Olif,

ty uz si pri notebooku?
a citis sa?

maminnka
18. dec 2009

nebojte, Blumi, Olif, vsetko dobre dopadne!!!!

blumka
18. dec 2009

maminka ja verim, ze bude ok

blumka
18. dec 2009

olif, a doktor Matta pri tebe nebol?taky mladas a kokce? ak hej, tak na neho si daj trosku pozor, je to taky motak trosku..radsej sa ho 100x pytaj ked si nebudes s niecim ista...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre