Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

andrea2603
23. dec 2009

aj tie čaje sú dobré, ja som tiež pila 2-3 denne, ale potom mi detská lekárka povedala, že mám znížiť na 1 šálku denne, nie všetkým detičkám tie bylinky robia dobre, ale to bolo v čase, keď Lele mala koliky. Na toto sa opýtaj potom lekárov-detských, či kvôli maličkej môžeš piť takéto čaje a koľko?

olifcek
23. dec 2009

Oki, tak idem na to x;o)

blumka
23. dec 2009

olif ahoooj...dobre znamenie, nabehava ti mliecko...odsavaj..ked budes aj odsavat aj malu prikladat budes mat este viac mliecka... kolkokrat za den ti daju malicku? a ked ju budes prikladat tak k obom prsnikom na jedno papkanie..aby sa ti zacali nalievat obidva...
drzim palceky

maminnka
23. dec 2009

Olif, drzim palce!!! Skus sa popytat na laktacnu sestru alebo porodnu asistentku, mala by tam v tej nemocnici byt, mohla by Ti ukazat, ako najlepsie odsavat. Urcite to zvladnes, mliecko sa Ti uz tvori, to je parada!!!!

martinaj
23. dec 2009

dobre ranko 🙂 ale ste toho vcera popisali 🙂
olif neboj, uz sa to rozbieha 😉

olifcek
23. dec 2009

Baby mam za sebou prvych 60ml mliecka! Boze, ci som stastna! Sestricka ma povzbudila, ze som krasne odsala, ze i na 2x to mala bude mat 😵 uz tu nemam pocit zbytocnosti, jupi. Len nech sa to nestopne, glg

martinaj
23. dec 2009

no to je super olif 🙂 to je krasne mnozstvo 😵

olifcek
23. dec 2009

Marti dakujem

janielah
23. dec 2009

dobre ranko babky...tak ja som uplne zdemolovana, ulne plne dutiny ☹
zuzulik, este som si tu cibolu nerobila, odisla som k maminke mojej, tak ta mii dava vseliake vitaminy zatial...

strasne zle sa citim, ani neviem, kto nam stromcek ozdobi ... 😢

martinaj
23. dec 2009

jani skus sa naparit nad slanou vodou a potom hned sup do postele.... 😉

olifcek
23. dec 2009

Jani, jj, naparuj sa. Eukalyptova mast je na to fajn, teda olej, das do horucej vody par kvapiek a naparujes sa pod osuskou.

andrea2603
23. dec 2009

olif, tak dočkala si sa, teším sa s tebou 🙂

☹ Jani, skús to naparovanie.

janielah
23. dec 2009

joooj, dievky moje, taka som na nic, ze sa mi ani postavit nechce, hadam neskor...
Oli, inak sa aj ja tesim s tebou z toho mliecka, ja vsetko hned aj mojej mamine referujem o tebe a tesime sa spolu s tebou 🙂

kakatka1
23. dec 2009

Olif, super, len tak dalej mamina. 😉
Jani, viem si predstavit ako sa citis na h...., ja som taka bola este vcera a dnes ako zazrakom o moc lepsie mi je, iba trosku smrkam. Jaj, ale uz by som sla najradsej domkov, makame v praci. Este ani stromcek nemame 😠 a zajtra so Simkom peciem kolacik, uz sa tesim na domacu pohodu. 😵

matka331
23. dec 2009

ahojte..tak ja pojdem k tej doktorke ale dnes robii az o 13:00,ale mam strach co mi povielebo ma aj trosku brusko bolii...ale malicka sa hybe no sa mi zda ze tosku menej ale neviem ci si to uz nahodou nenamyslam...
olif peknee pokroky tesim sa stebou....
janka a tebe prajem skoree uzdravenie

zoska
23. dec 2009

ahojkoš 🙂
olifka juj ako sa tesim...vidis som pisala vcera ze za chvilku nam oznamis ze mas mliecka na rozdavanie...a dnes sa ti rozbehlo...len tak dalej...vy ste 2 bojovnicky ty j malinka 😉 tesim sa z kazdeho vsho dalsieho uspesneho krociku...drzim vm palce aj dalej

janulka neboj, stromcek dakto predsa ozdobi, ty sa setri, lezkaj

inak ktore ste neumyvali okna, tak vam zavidim 😀 , lebo mam vsetky oprsane uz 😒
hnusne poacsie prislo, po snieziku ani stopy 😠

zucana
23. dec 2009

juuj olif jake super ze mas mliecko...tak ked si to zvladla je to mozne a aj ja verim ze budem taka sikovna ako ty 😉 neboj za chvilu budete s malinkou doma...
no ja mam zehliaci den...len uz musim zacat 😀 idem si zapnut love actualy...laska nebeska...a idem na to...
inak uz mame skoro po snehu...dnes ide muzik volat toho technika na telku...nevidim to realne ale niekedy aj motyka vystreli....
vcera som dobalila darceky
inak ma napadlo vcera este vraveli, ze sa nema menit teplota na noc a den babatku...ze nonstop 20-21 stupnov je najlepsie...
a nespala som od 4-7 lebo moja malinka sa rozhodla ze nespime
janinka tak to vylez aspon ze nemas teplotu...dufam teda

janielah
23. dec 2009

dakujem Mati, daj nam potom vediet, ze co ti doktorka povedala, som zvedava ...

Kati, a ty si si ani nic nedavala? Zazracne ti to zmizlo? A tatino vam preco stromcek nepostavi? (a aj my mame v brusku Simonku 🙂 )

zoska
23. dec 2009

zuci, love actualy je aj dnes o osmej vecer na stv 1 tak sa na to uz od rana tesim 😀

zucana
23. dec 2009

zosi no mne neostava ni cine len si to dat pekne na DVD ale za to v anglictine a ja ich ten prizvuk milujem 😀

zoska
23. dec 2009

Matka hadam to bude vsetko o.k., drzim ti palce 😉

zucana
23. dec 2009

mati daj vediet...snad bude vsetko oki 😉

matka331
23. dec 2009

jasnee daam vam vediet ,,,,idem sa ja chzstat pomalicky

zoska
23. dec 2009

zuci nech ziju dvd-cka 😀
ale snad sa cosoro dockas slovenskych programov...len aby si potom nenadavala, ze nic poriadne na nich nedavaju 😅 🤐

janielah
23. dec 2009

zucik, nastastie teplotu nemam, tu kontrolujeme, tak to je jedine pozitivum 😔
inak ta eva musi byt riadne v kybli, ze styridsiatky teploty...to je fakt na nemocnicu uz, alebo co...

zosi a ty uz nie si slamenna vdova 😀 ?

zucana
23. dec 2009

zosi to nehrozi lebo isto nebudem moct stale pozerat len slovenske programy 😅

zoska
23. dec 2009

jani niee...manzel je teraz na slovensku, normalne vo svojom kancli a dnes mi slubil ze skonci o tretej...
ale 7.1 ide zas na 3 dni dakde do kelu...no co uz..som mu povedala ze ho vymenim asi 😀 😝

zoska
23. dec 2009

boze ja som cosi postukala na pracke a ona nechce prestat prat...dufam, ze z tych zaclon nebudu franforce...musim ist nakrmit starku, uz som tam mala byt a ta pracka furt neskoncila ☹

zoska
23. dec 2009

zuci no ale bola by sranda, keby sa tvoj muz vdaka tomu naucil po slovensky 😀

pracka doprala uaaa neverim...ok kocky idem povesat zaclony a letim
see you later 🙂 😉

zucana
23. dec 2009

cau cau zosi....
no bola vsak som mu povedala ze tak sa nauci 😉
malej vsak ked hovorim vecer rozpravku Kam karkulka mala kam...a on tento zaciatok vie povedat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre