Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
28. dec 2009

blumi ja som zato aby sa sedačky používali veď ja som sa s mamou preto pochytila lebo ona si neda vysvetliť že tie vajíčka niesu na paradu ale pre bezpečnosť našich ratolesti, ja som aj preto fusak do vajíčka zhaňala a zda sa mi bezpečnejšie ho tak vziať domov akoby sa malo kotuľať vo vaničke 😕

blumka
28. dec 2009

gari, presne tak...vacsinou ta starsia generacia sa na to tak pozera, v USA ta nepustia z porodnice kym neukazes ze mas autosedacku 😉

olifcek
28. dec 2009

Zuci? A ako telka? Adapter vymeneny?

garonka
28. dec 2009

olif môžem ti poslať do IP koľko jej maš poslať peniažky a číslo učtu? naposledy mala 40 teploty a chudera sa tu neozvala ☹ ja som jej dnes posielala éčka

zusika
autor
28. dec 2009

Blumi,ja s tebou uplne suhlasim.... vo vsetkom....
a aj v tych nehodach 5km v okoli domu....ja som pocula 5-20km....to clovek uz premysla o tom,co bude doma... my vsetci co sme mali nejaky ten tukanec..tak prave v tomto teritoriu a verim tomu na 110%

olifcek
28. dec 2009

Gari mozes IP poslat. A jo, viem, ze je tak chora 😔

garonka
28. dec 2009

blumi presneeeee a čo som sa čudovala prečo moja mamina nakupila kopu oblečka pre babo body a rekliky či ako sa to vola, a jej vravím že dosť ja potrebujem aj dupačky tie som nakupila a vyskočila na mňa že to babo stačí obliecť do bodynka a jej vravím a hole nožky? to ako čo? no zaviniem do plienky a potom šup babo do perinky tak som jej povedala, radšej nech sa tu ani nechysta keď pridem z pôrodnice domov lebo bude hadka a peklo, ja malinke ako mumiu baliť nebudem,

selyma
28. dec 2009

GAronka, tak to aj mne hovorili, ze na nozky netreba, ved vsak bude v perinke. Ale ved ja ju chcem aj odbalit stamad, to bude s holimi nozkami? No urcite. JA inak este dupky nemam, este som nenasla pekne

garonka
28. dec 2009

sely presneeeeeee a si myslím že bude babo nervozne ak mu ešte nožky zabalíme do plienky radšej to istia dupky nie?

zusika
autor
28. dec 2009

my sme od svokry dostali pod stromcek taky kraaaasna novorodenecky hunaty overal..takze mame vymyslene v com ideme z porodnice.... ;)

garonka
28. dec 2009

zusi nahoď do albumu prosííííím 😉 my mame fusak emitex to vyzera ako overal snaď sa babo v tom neroztopí 🙂

selyma
28. dec 2009

Ano, ano. AJ si to sama neviem predstavit a urcite nebude robit dietatu to, co nemam rada ja. 😀

zusika
autor
28. dec 2009

oki....dajte mi chvilku....

blumka
28. dec 2009

ja som dnes dala prat prvu varku oblecka do 3 mesiacov...som si zaspominala 😵 😵
ja som mala terezku v perinke lebo sa mi lepsie s nou manipulovalo ale jasne ze mala aj dupky lebo v perinke nebola stale...a hlavne na noc bola v perinke, lebo inak spinkat nechcela...ale zavinovala som ju tak ze nozky mala volno aby mohla kopkat... to preto sme my museli byt baleni na siroko, lebo nas davali napevno do perinky a vystierali nam nohy..babo ma mat nohy prirodzene ako chce 😉

selyma
28. dec 2009

Blumka, to o tych nozickach ma ani nenapadlo

garonka
28. dec 2009

zusi ja sa od koníka neodlepim kym neuvdím overal 😀

blumka
28. dec 2009

no jo selyma, tak mi to vysvetlovali lekari...si vezmi ze v tych krajinach kde nepoznaju zavinovacky sa nasiroko nebali..ked si vezmes, ako lezi babatko..nozky rozcapene..takze ono ani to siroke balenie nie je take podstatne 😉

garonka
28. dec 2009

blumi a mne mama trepne že ja som bola v perinke do 5 mesiaca ach chuďa ja a to som sa narodila v juni a ešte ma do fusaka balila v zime to som skoro už sama sedieť vedela, no ja babo tyrať nebudem, že mu budem nožky do plienky motať 😕

blumka
28. dec 2009

gari, terezka spala v zavinovacke do pol roka 😉 ale to len preto ze ona tak spala lepsie..keby jej to nevyhovovalo tak to nerobim

alex
28. dec 2009

ahojte maminky 🙂

Jani nič si z toho nerob, že nechodíš často do poradne, ja som bola naposledy 11.12. a idem až 11.1., nebude to tým, že máme rovnakú sestričku 🙂

garonka
28. dec 2009

no blumi to od babenka zaleží ja som vraj bola zla nekľudna, a stale som ležala len na jednej strane 😀
sami uvidíme ak bude babenku v zavinovačke dobre prečo nie? ale ak zle tak nebude v nej

alex
28. dec 2009

Zusi Dominik má krásnu izbičku 😵

garonka
28. dec 2009

zusi izbička je prekrasna 😵 a overal je užasny rozkošny bude Dominik s tymi uškami na overale 😵 😵 😵

garonka
28. dec 2009

blumi a rodiť budeš v novej nemocke? ja by radšej do novej mam ju rovno pod nosom nakoľko mam do šace ďaleko, lebo posledny mesiac sa chodí dosť často na CTG a keď si predstavím koľko dame na benzín ma oblieva pot, ale primar by sa urazil ak nepôjdem k nemu lebo zo začiatku tehu ma daval do laty on ☹

blumka
28. dec 2009

jeeej zusika, krasne 😵
gari, ja som malu nedavala do zavinovacky prve tyzdne, ale potom som si povedala ze to skusim na spinkanie, lebo sa strasne budila rucickami, tak som ju zaviazala tak ze rucky mala pri tele...a cuduj sa svete ona zaspala tak rychlo ako este nikdy nie a odvtedy spavala kludnejsie...potom uz ked videla zavinovacku tak uz vedela ze sa ide spinkat, aj pri kolikach mi to pomahalo 😉

blumka
28. dec 2009

garonka, asi hej...uz ked tam maju o mne zaznamy co som tam lezala, tak to nebudem zas menit...ale este nie som na 100% rozhodnuta

matesl
28. dec 2009

ahojte, uz som tu zas 🙂

blumka, s tymi nozickami aku pravdu si povedala, co mam znamych a maju babatka, tak uz im ani tak dlho nekazu nosit postolky...chvilku po narodeni, aj to napriklad na noc...a po 3 tyzdnoch uz netreba

a baby, aj ja chytam pazravost, myslela som, ze to je sviatkami, ze mam roztiahnuty zaludok, ale asi to nebude tym...aj my brucho rastie asi kazdy den ako sa tak pozorujem 😀

garonka
28. dec 2009

aspoň že niesom sama kto ma obžerstvo 😀

blumi no ja riešim dilemu kam ísť ale asi do šace ale sa bojím ak nastanu komplikacie oni tam nemaju JIsku prevažaju pacientky do novej a aj babenka ma hneva, že sukromna nemocnica a nema ani take oddelenie 😠

alex
28. dec 2009

kočky aj ja by som furt jedla, ale to nie je od hladu, len pažravá som, lebo samé dobroty teraz boli, ale už sa míňajú zásoby, tak som rada, aspoň nebudem mať po sviatkoch sto kíl.

blumka
28. dec 2009

garonka, to presne rozmyslam aj ja...ono este ked ta prevezu aj s babom v brusku je ok..ale ked sa narodi a bude potrebovat JISku tak teba po porode nechaju v Saci a babo same ide do novej...tak mi bolo povedane...a to je na prd

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre