Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
10. júl 2009

alex, supeeeer.. 😉

puclik77
10. júl 2009

alex, to je super!!! Ja iden na ultrazvuk v stredu, tak dufam ze aj my uz budem mat srdiecko ako zvon 🙂
zusika, vcera som volala s kamoskou, ktora porodila pred 2mesiacmi a tiez mi spominala, ze ked mala obdobie, ze mala dostat mrchu, tiez ju pobolievalo podbrusko, cize neboj, tes sa ze uz tahas 11tt a ze to najdolezitejsie uz mas skoro za sebou.

kucierka1
10. júl 2009

loginka, ani nie, mam vsetky tehu priznaky...a lekar povedal, ze to moze pretrvavat aj mesiac ☹ pri prvom potrate som krvacala, teraz vobec..

zoska
10. júl 2009

alex 😵 gratulka

zoska
10. júl 2009

logi 🙂 dvojicky robia svoje...uz si viditelna tehulka 😀 inak pekne satocky 😵

alex
10. júl 2009

zusika hej, bolo to krásne, robil mi ultrazvuk cez bruško, takže to nebolo až tak úplne super vidno, mám aj foto, tak nascanujem a dám vám to sem.

loginka
10. júl 2009

kucierka, tak to si musela mat riadny sok 🙄
boooze, este sa nastrachujeme, drz sa!!!

alex supr 😉

loginka
10. júl 2009

dakujem zoska 🙂 ono je tam aj dost slaninky, takze to urcite skresluje

zusika
autor
10. júl 2009

este vydrzat dva-tri tyzdne a snad bude toho strachu a obav menej.... a ano, dnes to vyzera na pohodku..vylozim nohy (podotykam, ze som v praci 🙂 ) a ziadny stres....aj ked dodavatelska firma nema elektrinu a ja vlastne nemam co robit a potom sa to nakopi naraz vsetko....ale ved dokoncim cez vikend ked nie dnes.... v pohodeeeee..... 😎

alex
10. júl 2009

logi ty máš teda krááásne bruško, ja mám trošku menšie, ale ja mám slaninkové 😀

zusika
autor
10. júl 2009

inak kocky, mam otazku - vobec sa netyka tehu.... ale nevieme o nejakom jobe v oblasti reklamy, marketingu, PR v BA, TT, PN, NR a okoli??? kamaratku pred 2 tyzdnami vyhodili a stale nevie najst pracu.... blba situaci

loginka
10. júl 2009

veru vyloz nohy a klidecek, praca neutecie 🙂

alex
10. júl 2009

foto je už pridané 😉

loginka
10. júl 2009

alex , krasne je ho na utz vidno 🙂

zusika
autor
10. júl 2009

alex ... prva fotka do rodinneho albumu 🙂

alex
10. júl 2009

no tá gulička dole, to nie je hlavička, ale žltkový vačok 😀

alex
10. júl 2009

zusika, hej, to mi aj doky povedal, že prvá foto do albumu 😵

loginka
10. júl 2009

zusika, ja som si v tom istom obore hladala pracu a trva to uz 4 mesiace a nic, ale pravda je ze som to z urcitych pricin 😉 to hladanie neprehanala
marketing je teraz asi nevyhladavany - poziera prachy 🙂

vejinka
10. júl 2009

alex gratulujeeeeeeeeeeem k srdiecku 😵 😵 😵

cukruska1920
10. júl 2009

Ahojte.... booze vam musim opytat moj vcerajsi zazitok z vecera...som skoro umrela... bola som na zachode na velkej, utrela som sa a na papieri cerveny pasik... som sa zacala triast ze co to....tak som skusila utriet este raz a zas.. potom som skusila utriet len predok a nic... potom zadok a zas...a viete naco som prisla... ze som mala tvrdu stolicu a asi mi len praskla nejaka zilka...ale vam poviem...soky jak hovado

alex
10. júl 2009

veji ešte raz ďakujem 😉

cukruska1920
10. júl 2009

alex...gratulujem k srdiecku... super fotka.. ja som si myslela ze ten plodovy vak je hlava ked som ho videla prvykrat 😀 teraz moje uz nema....

alex
10. júl 2009

cukru ďakujem.

alex
10. júl 2009

Keď pôjdem na UZV v auguste, tak už to bude také krásne mimi ako to na tvojej fotečke 😉

cukruska1920
10. júl 2009

alex...to urcite hej...ja teraz neviem kedy najblizsie sa dostanem na sono lebo od pondelka ideme na tyzden na dovolenku a potom 21.7 idem na odbery a pre knizku a doktor ma posledny julovy a prvy augustovy tyzden dovolenku...tak dufam ze mi spravi este predtym lebo to by som veeeelmi dlho nebola na sone..

alex
10. júl 2009

cukrus, budeme čoskoro od sona závislé, mať ho doma, tak si ho robím stále aby som videla, ako sa drobčekovi darí 😀

cukruska1920
10. júl 2009

alex..no sak to..ale rozmyslam ze na dovci behnem za gyndosom nech mi spravi 😀 lebo tam budeme mat aj procedury a citala som ze je tam aj sonografia...ale nie..srandujem 😅

zoska
10. júl 2009

cukru ahoj 🙂 pocuj, ty budes riadne vydovolenkovana 😀

cukruska1920
10. júl 2009

zosi...preco??

zoska
10. júl 2009

cukruu 😀 sorry ja neviem uz asi citat...som si precitala ze ty ides na dovolenku ten jul-august

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre