Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
10. júl 2009

zuci, nestresuuuuuj....chod hlavne k lekarovi a nechaj si poradit od odbornika...ono je fajn pokecat si na modrom koniku ale my musime vela veci filtrovat a nebrat si vsetko tak,, ze aj nas sa to tyka

zucana
10. júl 2009

ved jo ...ved snad by mi povedal keby to malo nejak ovplyvnit babo...vedel ze som o jedno prisla...a inak si vravim...tie ciganky (nic proti nim) co ani k lekarovi nechodia a ani zuby nemaju a rodia sa im zdrave deti....

blumka
10. júl 2009

zuci, ved to...mozno to robi ten nas stres..mozno keby sme viac zili s prirodou tak by bolo jednoduchsie

zucana
10. júl 2009

no ved hej...
inak ma zas vytocili z roboty...ze ci teda moze prist majitel bud.tyzden nieco poriesit a vysvetlit a ze ci po porode sa hodlam vratit alebo uz sa nechcem vratit a ci dam dieta do jasiel...akoze tak ja sa tu stresujem ze aby bolo vsetko ok a oni uz ze co bude potom...tu je totiz 6 mesiacov materska a ja budem minimalne rok doma....no som ich poslala dokelu ze toto este fakt neriesim!
a potom ze nevytacaj sa 😔
juj neviem co mam varit a ani sa mi nechce 🙂

blumka
10. júl 2009

no teda...sa ti necudujem, zuci...
a inak si neviem predstavit, zeby som mala ist do prace a nechat Terezku v jasliach aj ked jej by tam bolo dobre, lebo ona je taky spolocensky typ...tie prve roky su uzasne...
Aspon tu nasu 3rocnu matersku mame na SK dobru..aj ked by mohli peniazkov prihodit 😀

granado
10. júl 2009

Ahojte je tu niekto? 😉

zucana
10. júl 2009

ahojky granado som tu ja este chvilku....ako----? 😉

granado
10. júl 2009

Ahojček, tak pomaličko. Prerábame kuchyňu a zrovna mi je tak blbie. Niečo porobím a musím si posedieť, smrdí mi každé maso, dnes som skoro vraždila pre cukríky z pelendreku, mimochodom nikdy som ich neako nemusela, ale inak úplne normálne/alebo totálne nenormálne/

ewelyne
10. júl 2009

drzte sa babulky, pekný víkendík 😉
aj ja vítam nové členky a gratulujem k srdiečkám novým 😉
my to máme s alex dnes ako novinku 😉

cukruska1920
10. júl 2009

halo halo...je tu este niekto?:

granado
10. júl 2009

Ano som tu ja a nikto mi nepíše

cukruska1920
10. júl 2009

ahoj...a kde su vsetky?

granado
10. júl 2009

Venujú sa mangelom? 😀 Ja som momentálne slamenná vdova 😒

cukruska1920
10. júl 2009

ja tiez od vcera 😀 som u nasich ale zajtra uz pride muz rano tak bude veselsie...

granado
10. júl 2009

Ako sa dnes vedie bábatku? Mne je dnes tak blbie a páli mA žáha.

cukruska1920
10. júl 2009

mne je fajn... 😉

granado
10. júl 2009

To je super.Mne akosi teraz večer narástlo bruško. Sranda, ale už mám aj čo hladkať/doteraz to bolo také sadielko/ 😠

cukruska1920
10. júl 2009

mne nebolo ani raz zle 🙂 a brusko mam aj ja v albume...som fotila cez tyzden

granado
10. júl 2009

Ano pozerala som, ale ja ho mám teraz vačšie/nie žeby vačšie dieťatko ale roztiahnuté svalstvo a viacej tuku 😠 /, ale to iba teraz večer. Pri prvom mi nebolo ani raz zle a pribrala som 12kg a z pôrodky som prišla úplne bez nich. Zlaté časy, som zvdavá ako to dopadne teraz.

cukruska1920
10. júl 2009

ja som povedala ze mi je jedno aj ked priberiem 20kg len nech je vsetko v poriadku

granado
10. júl 2009

Chapem a beriem to tiež tak, keby si len videla kolko sladkého pojem/skôr požeriem/ 😝

cukruska1920
10. júl 2009

fuuu..ja sladke ani vidiet nemozem...mne skor slane chuti.... 😅

granado
10. júl 2009

No to sme dobré protiklady, ale keď nám s babatkom trocha preskočí tak nemáme problém ani so slann, iba maso neeeeeeeeemožeme.

cukruska1920
10. júl 2009

ja okrem sladkeho zjem vsetko co nezje mna... a veeela....otec mi uz aj nadava nech tolko nezeriem lebo budem jak tank 😠 😀

granado
10. júl 2009

Ja mám super gyn. kedy kolvek tam prídem mi slušne vrav. aby som nepriberala, ale asi aj on by mi tak najradšej pekne od plúc povedal aby som nežrala. Cudzie baby čo k nemu idú iba na sono ho za to neznášajú, ja som proti tomu obrnená. 😎 Aj teraz máš niečo dobré pri sebe? Snažím sa ovládať ale dokedy? Asi pôjdem radšej do vane aby ma to pešlo. 😀

zucana
10. júl 2009

jaj baby mne tiez moc sladke nechutilo ale zacalo...a chytila som chut na detsku vyzivu co som pred mesiacom kupila tak ze dam si a po 3 lyzicke kuknem na viecko a ze po zaruke-spotrebovat do 18.1.2009 tak som to hodila do kosa...ze sa nehanbia ved to je pre deticky...snad mi nebude spatne...ale z 3 lyziciek snad nic sa nestane....

zucana
10. júl 2009

inak lekar akoze srandista...

zucana
10. júl 2009

😀 a ja nie som vdova ale manzel tu pri mne spinka na gauci pri telke 😀

granado
10. júl 2009

Neboj zuzanca nič sa nestane, nanajvýš si posedíš na WC 😉 . Ja keď som prišla z pôrodky tak som dlho na tom fičala/v pôrodke to všetky baby jedli i a mne to tiež chutilo/ Ja som dnes večerala hruškovú s piškotam, a teraz rozmýšlam nad broskyňovou 🙂

zucana
10. júl 2009

no ta moja bola broskynova resp. bola by.... 😅
ale chutila dobre 😖
idem si pre cokinu nejak mi sladke zacalo...to ako si pisala.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre