Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
11. júl 2009

mimi, drz saaaaa....babatko je bojovnik 😉

cukruska1920
11. júl 2009

baby popichava vas v podbrusku? myslite ze to je normalne?

blumka
11. júl 2009

cukru, je to normalne 😉

cukruska1920
11. júl 2009

blumi...naozaj? lebo sa spolieham ze to je normalne a bojim sa ze nieco zanedbam

zoska
11. júl 2009

cukru mna tiez obcas pichne....
a neboj nebudem brusko skvarit na slnku...uz som citala ze je to nebezpecne...hlavne celkove prehrievanie organizmu....takze chvilku na plazi a potom sup do mora 😉

baby mne zse zacina byt zle...kazdy den od takej piatej siestej az kym nejdem spat je mi strasne tazko na zaludok a pocity na vracanie....proste mam tie nevolnosi vecer 😖

cukruska1920
11. júl 2009

zosi...neboj cochvila ti prejdu 😉

zoska
11. júl 2009

to duuufam...

kedy vy odchadzate na dovcu cukru?

blumka
11. júl 2009

cukru, mna popichava aj teraz aj v minulom tehu..roztahuje sa ti maternica a moze popichavat aj v case kedy by mala byt mrcha...samozrejme ze zalezi ci to je uz bolest alebo take popichavanie...keby ta to velmi bolelo, tak treba zajst k lekarovi

cukruska1920
11. júl 2009

blumi...neni...je to take ze pichne to a potom to prejde a tak dokolecka.....ale nie cely den..len sem tam

blumka
11. júl 2009

tak to je potom normalne ;)...babatko sa ti tam hemz, robi si domcek 😀

zoska
11. júl 2009

hej cukru...prestavuje si tam obyvacku 😀 😀

cukruska1920
11. júl 2009

si zatepluje?? sa pripravuje asi ked budu krute zimy... 😀 😀 som ukazovala muzovi fotku zo sona lebo len dnes prisiel za mnou a bol v uzase z toho ako za dva tyzdne narastlo 😀

mmaarrttiinnaa
11. júl 2009

ahojte pridam sa ak mozem aj mna sem tam pichne v podbrušku ale väčší problem mam s unavou som schopna zaspat aj po stojačky a to ešte chodim do roboty

cukruska1920
12. júl 2009

Halo halo...boli sme na druhej strane..kde ste vsetky?

cukruska1920
12. júl 2009

baby ja som sa do rana tak vyhadzala...vyzeram ako pubertacka..brada sami vred 😝 otras....to som nemala ani v puberte

blumka
12. júl 2009

cukru..tak to bude dievcatko 😀 bo tie vraj beru krasu 😀 😀

zucana
12. júl 2009

caute baby ja sa vyhodim vzdy pred tym ako by mala prist mrcha a zosi mne byva tiez tak divne az tak po stvrtej...
vcera som bola v meste a uz velmi dlho nepojdem lebo tie vypredaje ti nedaju nekupit....a uz som si zakazala ... 😒
vcera sme mali navstevu som robila taku morsku rybu na zemiakoch, masle a cesnaku a velmi sa vydarila 😀
dnes sme si pospali do 11 a sli na ranajkoobed...je tak teplo ! dnes som si dala prvyrat tie gatule 😉
baby mna teraz uz dlho nebolelo ako pri mrche ale sem tam ma pichne ale pri pupku napr. a inak ja som malapupok taky vnutri a teraz tak trosku sa otvara a vybehuje 😀

cukruska1920
12. júl 2009

blumi..myslis?? 😀 ved uvidime o par tyzdnov

blumka
12. júl 2009

no cukru, ako vravis, o par tyzdnov uvidime 😉
mna dnes tiez picha v podbrusku...ale uz aj vidim ako sa mi zvacsuje tam, kde je maternica...takze to bude asi tym a tiez mam obdobie mrchy takze mozno aj preto...
inak, uz druhykrat sa mi snivalo ze budem mat chlapceko 😵

zucana
12. júl 2009

jaj uz nech je patek a nech je vsetko ok a potom uz cochvilu budeme vediet 😎

oriesok1.
12. júl 2009

nebojkajte s tym pichanim v podbrusku, citala som, ze je to uplne normalne, teda pokial to nie su vyslovene krce, to moze byt zle. Ale presne tak, babo si zatepluje domcek, ved sme koniec koncov februarove 😀 cize si povedzme, ze my, ktore citia toto pichanie, mame prosto babatka, ktore zdravo myslia na buducnost!! 😉

cukruska1920
12. júl 2009

Ahojte....tak ja sa s vami lucim... zajtra rano ideme tak idem dat dokopy este veci ...dufam ze nic nezabudnem...tak sa tu majte pekne a nepiste vela aby som dlho necitala 😀 v nedelu sa vratime tak sa vam ozvem....tak papa a davajte pozor na miminka 😵 😵 😵

zoska
12. júl 2009

cukru tak peknu dovcu ti prajem... ked sa vratis tak ja budem odchadzat... sa prestriedame pekne 😉
dnes ma od rana priserne boli hlava, ale fakt strasne, uz neviem co so sebou...

blumka
12. júl 2009

kde ste ktooooooooooooo?

zoska
13. júl 2009

caute, caute 🙂
dnes by sa uz aj olif mala ukazat vsak?

vcera sme oznamili rodicom nase tajomstvo, maminka ma dnes narodky, tak povedala ze nejkrajsi darcek sme jej dali, aj si poplakala...zlata bola 😵

blumka
13. júl 2009

zoska, krasny darcek.... 😵

mmaarrttiinnaa
13. júl 2009

ahojte dobré ráno konečne dnes nemusím ist do roboty tak si s vami trochu popíšem a blumka sme na tom rovnako máme rovnaký termín to sa teším

zoska
13. júl 2009

baby inak tento tyzden maju byt riadne horucavy 😝 ja dufam ze nam slniecko vydrzi aj na ten dalsi tyzden na dovcu

volala mi kamoska co ma syna stareho rok a 4 mesiace, ze je v 12tt 😵 idem s nou pokecat do mesta, taka som rada ze mam teraz nablizku tehulu, ktora ma uz jedno tehu za sebou...idem z nej tahat rozumy 😀

martina- pekne si uzivaj volno 😉

zusika
autor
13. júl 2009

ahojte maminky!!!
ja som dnes aj zajtra doma....homeoffice...ale je to velmi malo prace a vela relaxu... 😀
ano, tento tyzdenm maju byt velke teploty, tak sa baby ani len nepohnite z domu bez flasky s vodou.... treba vela pit!!!
ja mavam sklony k zavratom..aj bez tehu..tak neviem ako to so mnou zamava teraz...
moje piatkove bolesti pominuly, asi sa fatk cele vnutro iba roztahovalo.... baby, mam na vas otazku....
teraz sa mi stava, ze ked si sadnem...pri tom tlaku na zadnu cast tela....normalne zacitim ako sa mi pohne (asi) maternica...mam pocit ze ju mam dost dole a akoby mi zavadzala.... ja neviem co budem robit ked budem mat vacsie bruchu aj babo.... odfitila som brusko...hned pridam do albumu... 😀 ....no a zistujem, ze ma uz normalne nohavice cez brusko tlacia...som zvykla nosit take obtiahnutejsie, vypasovane....a to teraz nie je idealne....saty v lete su moja spasa...v stredu idem na nakupy....najradsej by som teratz nosila teplaky..... 😀 len to v office blbo vyzera.... 😀

pekny den vam zelam!!

alex
13. júl 2009

ahojte,

zusika pekné bruško ti už vykúka. Ja mám moje také veľké už dlho, takže to ešte nie je od tehu, ale aspoň ho už nemusím sťahovať, lebo sa mám na čo vyhovoriť 😀 Ale tiež badám dole v podbrušku, že sa tam zväčšuje.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre