Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
11. jan 2010

hej, olif, je akuratna ta kosela a ako rychlo prisla..dakujem este raz za dobry tip 😉
zuci radsej pockam do konca januara a potom si kupim kilo chleba a urobim si ho vo vajci cely zjem ho na posedenie 😀 😀

garonka
11. jan 2010

juli , no coment nie? dufam, že i ja tak nedopadnem ja sa svojho draheho držím ako kliešť 🙂
a som bola smutna lebo v tej chvíli ako my čakame babätko sa tešíme brat upada dolu vodou smutne to je .

blumi ja som dnes rano mala na raňajky mňam a nastruhala som na chlebík ešte syr a zožrala som 6 malych chlebíkov a stale mi bolo malo 😅

olifcek
11. jan 2010

blumi jj, zatial ho mam vo vitaminoch, ale aj extra...kazdopadne si ho paq kupim aj dom, nastastie ma neupchava, takze je to fajn...

blumka a coho vela papat pomaha? vies, nech malickej pomozem..co spapam, ide do mliecka,tak verim, ze aj tie vitaminy...x;o) lepsie sa mi komunikuje s lekarmi, ked viem, na co sa mam presne pytat x;)

baby, citala som cosi na nete o predcasniatkach, tak ta nasa malicka je naozaj zazracna a to ma upokojilo..taketo babatka sa vraj nevedia usmiat, ze su vzdy vazne, najskor sa usmeju okolo 3 mesiaca, no nasa malicka sa usmieva od zaciatku, a aj ked s nou hovorim, alebo ju hladim x;o) proste...nebyt pruhu, a chudokrvnosti, je vsetko Ok..

a jo, kvnu skupinu ma ako manzel A-, hech ale tak...kym bude mat babatko, mozno ta minuska nebude probs...ja mam A+

garonka
11. jan 2010

olif od začiatku bolo jasne že Olivka je zazračne babenko veľka bojovníčka a hadže nadherne usmevy 😉

julietka
11. jan 2010

blumi, no na psychiku je to naozaj narocna praca..

zusika drzte sa 😔

olifka po porode zvyknu matkam predpisovat Aktiferin kvoli zelezu, nepopytas sa na to? malinkej sa aspon priamo z mliecka dostane zelezo

garonka
11. jan 2010

baby ake odsavačky na mliečko kupujete alebo ste kupili? ja uvažujem nad Avent Isis ale je ručna, dve fľaše 125ml ma a stojí 72 € nejak draha je nie?

zoska
11. jan 2010

garon ja medelu elektricku urcite....teda ak bude treba 😉

garonka
11. jan 2010

zosi to nemam najprv kupovať dopredu? či počkať a tak z pôrodky dať hlasenie drahemu ak by nahodou odsavať trebalo?

julietka
11. jan 2010

garonka aj my sme kupili presnu tu istu co pises a myslim ze aj tak podobne stala, kupovalu sme ju na odporucanie viacerych maminiek a vraj je jedna z najlepsich a lepsia je vraj rucna ako elektricka

olifcek
11. jan 2010

gari, ja mam odsavacku znacky MAM. ma to dve flase, jednu 130ml, druhu 160ml, a stalo to tisicku, ta avent je podobny system x;o)

veru, Olivka je skvelucka...a ten pruh ma stve x;o( ale tak snad to bude uz vsetko len alen Ok..

blumka
11. jan 2010

olif, kukni tu http://www.hematology.sk/modules.php?name=News&...
a co sa tyka krvicky nemyslim ze bude problem, ked ty mas plus a ona minus...skor ona ked bude velka a bude cakat babatko bude trosku viac sledovana kvoli tomu minusku 😉 ale to je uplne bezne v dnesnej dobe
gari, chudak brat...no ale musi sa vzchopit, aj ked mu deti zena vezme ale stale bude ich otec, urcite ho maju radi a nechcu ho vidiet v takotmo stave...musi byt silny kvoli nim

garonka
11. jan 2010

olif a drahy ju kupil tu u Bociana? a je ručna či elektricka?

blumka
11. jan 2010

gari ja mam elektricku medelu...s rucnou som odsala malo, s elektrickou vela a trvalo mi to o polovicu kratsie ako s rucnou..no ale elektricka je drahsia...
ale nekupuj dopredu, vyhliadni si kde ju maju a ked ti bude treba tak posles muza kupit..v nemocke byti mali pozicat a mozno potom ti uz odsavacku nebude treba

zoska
11. jan 2010

garon ja idem tak urobit...nasla som si obchod kde ju maju...inak je hned pred nemocnicou 🙂
no a pokial ju bude treba tak manzel po nu vybehne...
ja som na referencie viacerych mamiciek zvolila elektricku a vraj madela je vyborna

http://www.magister.sk/product_info.php?product...

cukruska1920
11. jan 2010

Ahojte skoro maminky a maminka...ako sa tu mavate???

garonka
11. jan 2010

blumi presne ako si to napisala sme mu tlačili do hlavy, tak uvidíme či sa vzchopí 😉

julietka
11. jan 2010

babule ja asi trosku odbocim od temy, ale riesim dilemu co mam do tasky zbalit pre babatka? kedze bude vlastne koniec februara, nechcem kupovat overaly, pretoze ich budem mat stale v perinke, ale neviem ako ich mam preniest z nemocnice. V perinke ich nemozem dat do vajicka, co im obliect? AKo pojdete z nemocky domov?

garonka
11. jan 2010

blumi tak asi to vyzera že počkam a potom draheho vyšlem na lov ak by trebalo hoci by som si veľmi priala aby sa Tobík prisal hneď no to len modliť sa môžem aby tak bolo 😉

zosi vyzera super ta odsavačka no pokukam tu na nete či ju maju tu v KE a kde 😉

baby dam si sprchu kym ten koník bude pojazdny ťaha pomaly akoby spal 😖

zucana
11. jan 2010

gari a preco prisiel aj o auto ona mu vzala?
juuj rozvody su hrozna vec...poznam to moc dobre...hlavne su ale deti ...nedopust aby ich to poznacilo...moju sestru bohuzial ano....a mojmu ex-otcovi ako ho volam to neodpustim....

garonka
11. jan 2010

juli ja idem jednoznačne domov tak že maly bude vo fusaku a v autosedačke, vanička mi nehrozí kuk do albumu fusak je vyskušany 😀

zucana
11. jan 2010

juli ja mam fusak aj overal...
baby uz mam pozehlene vsetko ...pocujte vy aj odstrihavate tie stitky na oblecku babatka?

blumka
11. jan 2010

juli, a fusak mas? ked nie, tak len body, dupky, hrubsi svetrik, ciapocka a prikry dekou..a hned sup do auta...a nech je auticko vykurene 😉
gari, vies ani sa mu necudujem, je to rana..clovek sa potrebuje chvilu z toho dostat, prepadne ho sebalutost a ine pocity ale potom sa musi vzchopit...ak nie kvoli sebe tak kvoli druhym

zoska
11. jan 2010

cukrus ahoj 🙂
s nami to tu vyzera tak rozne...niektore uz porodili, niektore to maju na spadnutie 😉

no dnes si akurat nevychytila dobry den ☹
precitaj si asi 4 -5 stranu dozadu...zusika pisala

blumka
11. jan 2010

zuci ja neodsrihujem, moze to odstrihnute potom skrabat..jedine ze vyparas

zucana
11. jan 2010

zisi myslela som ze bude drahsia 😉

cukruska1920
11. jan 2010

zosi...ved obcas citam ale vela pisete tak neni sanca vsetko precitat 😅 vsetkym vam drzim palce co ste este kinderka aby vsetko dobre dopadlo

maminnka
11. jan 2010

aj ja mam elektricku odsavacku zn. Medela a velmi velmi mi pomohla prve dva mesiace pri malom, nebyt jej, urcite by som rok nekojila.

julietka
11. jan 2010

aaaa garonka ty tam mas toho zaja 😀 😀 to je fakt dobre, to mas tu deku do autosedacky? a pod to mu das este overal, alebo?

baby ja budem mat fusaky, ale tie su spolu ku kociku, ale ten kedze som poverciva bude az ked sa narodia drobci, zatial je pripraveny na vyexpedovanie 😵

zoska
11. jan 2010

no mna tiez celkom cena prekvapila...ale uz som nadla taku istu aj o 20 eur drahsiu...treba riadne popozerat a nasla som aj uplne novu, co kocka nevyuzila a predava ju na hyperinzercii za 50 eur 😉 (kukala som cez google linky)
takze kto kupujete, neunahlite sa...teda pokial vam to nebude treba surne...

blumka
11. jan 2010

cukruska ahoooj...ako sa mas?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre