Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
21. jan 2010

gari, uz od 37 mozes porodit hocikedy 😀 ale mozes aj prenasat a porodit velke babo 😅

garonka
21. jan 2010

blumi nestraš 😨 ale keby bolo babo veľke a cisarak to by mi nevadilo 😀 ale porodiť prirodzene to je sila 😅
iba ten tlak ma štve 😠

olif ja si počkam počkam ale doki ma v stredu iste necha v nemocke ak ten tlak v knižke zbada načmarany 😖 a ja chcem vydržať do 3.2 🤐

garonka
21. jan 2010

baby vy myslite na sex? ha ja som asi puritanka alebo čo mňa nejak omrzol 😀 ale chudak mm no tak si navlečiem sexy bielizeň neviem aku zoženiem 😀 a hajde do toho 😀

alex
21. jan 2010

ahojte maminky,

maminnka nie si posledná, ja idem ešte svojmu dokymu na poradnňu zajtra a až potom do nemocky...

Spala som super, konečne. Aj keď sme išli spať neskôr, okolo druhej, ale celkom rýchlo sa mi podarilo zaspať a vstávala som až o 12:15 🙂

matelko1
21. jan 2010

ahojte.
tak poradna dopadla dobre,tlak dobry......ale zajtra ma este caka vysetrenie v nemocke u primara,ma dost bolestive vysetr.minule som hviezdicky videla,ale musim vydrzat+utz...tak som zvedava co mi povie a ako sa dohodneme dalej,ze kedy bude sekcia.
ja som velmi zle spala.kazde 2 hod som bola hore a na wc.

garonka a co je to sex 😀 😀 😀

olifcek
21. jan 2010

gari ja casto 😀

matelko parada spravy

matelko1
21. jan 2010

no,som zvedava,ale na ten zajtrajsok,ale urcite ma bude chciet uz hospitalizovat.predsa cakam dve,tak budem aspon pod dohladom.
olificek vy sa ako drzite.

maminnka
21. jan 2010

Alex,
a ku komu sa chystas buduci tyzden?

alex
21. jan 2010

maminnka no uvidím, asi to 1x nechám na náhodu, ale Oravca poznám, tak k nemu by som išla v pohode.

janielah
21. jan 2010

Babky, moja mala ze 3800 gramov ... co teraz ??? 😕 uplne som mimo...

alex
21. jan 2010

jani fíííha, tak to je riadny macek 🙂 ale neboj, tie UZV skresľujú, možno to nebude až tak veľa.

granado
21. jan 2010

Ahojte. Jani no môže to byť úplne iná váha to ti nikto nezaručí podla sona je to iba pribl., ale určite by som rozmýšlala nad epidurálkou 😉

alex
21. jan 2010

Ja som dnes volala detskej lekárke, tak aj toto už mám z krku, 2.2. idem na 2-hodinovú prednášku o starostlivosti o bábätko.

janielah
21. jan 2010

tak som ale riadne vystrasena, ale zasa lepsie ako keby bola malilinka, nie? ja ked som sa narodila, tak som mala 4500 g 😖 malinka to ma asi po mne....

bojim, bojim, buduci tyzden sa teda opytam na tu epiduralku, dufam, ze to stihnem...alebo babky, neporadite ako si ju zariadit v ruzinove? kam mam ist? za kym, koho sa pytat a kde platit???

blumka
21. jan 2010

jani, neboj, odchylka na utz ja aj pol kila..ty uz mas o chvilku termin, do terminu este trosku podrastie ale do 4500 asi nieeee... 😉

granado
21. jan 2010

A hlavne to chce klud, buď rada že má miery aké má. Inak mne doky vravel že ak to bude do 4 kg že pohodka to vytlačím, veď už máš jedno za sebou, no vtipálek. Mna tak pripravuje na takú babulu vyše 4 kg takže som naradostená. 😉

janielah
21. jan 2010

fuuuuha, tak zrazu je aj to priberanie moje vysvetlitelne...dnes som mala zasa dve kila navrch 😀
a mozu sa vsetci cudovat, ze mam velke brucho a vzdychat nado mnou....

granado
21. jan 2010

Jani neboj ti kilá to je iba o vode.A ty asi tak ako ja si neni najvyšia že?

janielah
21. jan 2010

ja mam 170 cm, a mi vravel, ze 3300 gramove deti su pre nizsie zeny, ze u mna je to pohoda...ale sok to bol aj tak riadny... 😕

garonka
21. jan 2010

janka môj maly ma cca 3350 g to je odchylka + - 500 g a mne doki povedal, ak ešte narastie budem mať ťažky pôrod ale vyzera to na cisarak lebo tlak sa mi dvíha horeeeeeeeee 😠
ja som važila pri pôrode 3700 g a môj brat 4200 g chuďa moja mama 😒

granado
21. jan 2010

jaj tak to si na tom super, to ja nemám ani 160/ja som taký krpec/ a malý mal 3800 a teraz to bude možno malé sloníčatko takže asi tak.

garonka
21. jan 2010

joj ale nas tí doktori stresuju kurnik šopa 😠

alex
21. jan 2010

No kočky ja nemám tušenia koľko má náš malý, ani či sa otočil. Môj doky mi už asi ani UZV zajtra robiť nebude, tak hádam v nemocnici mi urobia, lebo fakt som zvedavá.

granado
21. jan 2010

No ano im to robí radosť nás stresovať, keď oni to tlačiť nemusia. Ale pohodka neako to zvládneme, veď sme to silnejšie pohlavie 😉

blumka
21. jan 2010

..ja tiez neviem kolko mala vazi...ale naposledy v 32tt vazila tak presne na ten tyzden, ale aj tak mi to je v podstate jedno ked idem na cisarsky

granado
21. jan 2010

no v tomto je ten cisarsky fajn. Ja ešte uvidím ako to pojde ďalej, možno aj ja pôjdem, ja som ho už mala planov. aj minule ale nakoniec epidurál úžastne pomohol a zvládla som.

janielah
21. jan 2010

ja sa tak bojim a odkolko kil by ma dali na cisarsky, neviete?

granado
21. jan 2010

ono to dosť záleží aj od panvy a tak.

vevoncek
21. jan 2010

ahojte ja som chorá tak dnes nemám žiadnu aktivitu od rána som na nete a študujem o pôrodoch inak ja som si myslela že mi na prietokoch povie doktorka že koľko malý váži ale povedala len podľa učebnice tak som zvedavá či sa to ešte dozviem ja so mv kažom prípade rozhodnutá pre epidurál ak všetko pôjde ako má a nechytí ma to skôr. Ale myslím si že asi veľmi veľké dieťa nebudem mať keďže som malá a aj brucho mám malé ale zase moja sestra mala syna cez 4kilá a je menšia odo mňa ale zase jedla vitamínov veľa tak môžno to bolo tým

vevoncek
21. jan 2010

janielah možno sa skús dohodnúť s doktorom že by si radej išla cisárskym keď je malá taká veľká ale moje kamošky čo rodili v BA tak skoro všetky rodili cisárskym, lebo doktori nechceli riskovať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre